Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Tak się zastanawiam i moim zdaniem powinni wprowadzić opcję możliwości wymiany karty na inną takiej samej wartości. Przykładowo epik za epika. Z ograniczeniem raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omafahinhad...
Położyłem Hexa na swojego minona 6/2, bo myślałem, że to ta karta co leczy i daje taunta... Najlepsze zagranie 2014...

Tak się parę dni temu bawiłem tymi warzywkami na jednej planszy jak mi się nudziło i po kilkuset zasadzeniach trafiłem na coś ciekawego. Dostaje się jakąś legendarkę za posadzenie trzech kaloszy i trzech radioaktywnych marchwi? Bo słyszałem, że jak się rozwali wszystkie kwiatki koło gongu to dostaje się legendarnego spella, który przywołuje Florystę z Dalaranu zatępującego bohatera, którego skillem jest rozdawanie kwiatków. Prawda to? Udało się komuś?

20140110222958

20140110223006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 22:34, Markush napisał:

Tak się parę dni temu bawiłem tymi warzywkami na jednej planszy jak mi się nudziło i
po kilkuset zasadzeniach trafiłem na coś ciekawego. Dostaje się jakąś legendarkę za posadzenie
trzech kaloszy i trzech radioaktywnych marchwi? Bo słyszałem, że jak się rozwali wszystkie
kwiatki koło gongu to dostaje się legendarnego spella, który przywołuje Florystę z Dalaranu
zatępującego bohatera, którego skillem jest rozdawanie kwiatków. Prawda to? Udało się
komuś?


wlasnie to wymysliles ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm tak patrzyłem karty i zauważyłem u maga spell co bije za 10 dmg (więcej pewnie jeśli masz na stole kartę z bonusem do zaklęć) i chyba już wiem czemu ludzie twierdzą, że taki mocny :D Czas sobie wycrafcić te karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 13:28, DarkWolf_PL napisał:

> Nerf pyroblasta by się przydał. Zwiększyć koszt many do 10 chociażby.
Flamestrike jak dla mnie niszczy system.


Przeciwko temu można jednak coś zrobić.
Albo rzucać miniony z większym hp, albo po prostu nie wyrzucać na maga wszytkiego co masz na ręce. Ja tak przynajmniej robię i nie rzucam na maga więcej niż trzech minionów. Jakoś sobie radzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 14:51, BoloMaster napisał:

Po resecie laddera, 80% graczy gra lockiem i oklepany murlock rush.

Na szczęście nie trudno się go broni. Jeśli 80% tak gra dostosuj swój deck i zniszcz ich.
S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 15:00, Feno napisał:

Przeciwko temu można jednak coś zrobić.
Albo rzucać miniony z większym hp, albo po prostu nie wyrzucać na maga wszytkiego co
masz na ręce. Ja tak przynajmniej robię i nie rzucam na maga więcej niż trzech minionów.
Jakoś sobie radzę ;)

Trudno jest mieć armie w większości powyżej 5 życia, bystrzejszy mag rzuci kobolda i flame sttrike w jednej turze i praktycznie wipe. Decki paladyna, warriora, czy rogala głównie opierają się na szybkim rushu i kontroli pola, głupio jest budować cały deck pod jedno zagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 15:48, DarkWolf_PL napisał:

Trudno jest mieć armie w większości powyżej 5 życia, bystrzejszy mag rzuci kobolda i
flame sttrike w jednej turze i praktycznie wipe. Decki paladyna, warriora, czy rogala
głównie opierają się na szybkim rushu i kontroli pola, głupio jest budować cały deck
pod jedno zagranie.


Dlatego w takim przypadku lepiej jest nie wyrzucać wszystkiego na stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 17:42, Feno napisał:

Dlatego w takim przypadku lepiej jest nie wyrzucać wszystkiego na stół.

Potwierdzam ogólnie jak się widzi coś dziwnego, to lepiej grać ostrożnie
grałem dziś z druidem, który tylko podbijał sobie manę i
zagrał 2 x Ironbark .
Zastanawiałem się po co tak szybko 8 8. Czułem coś zjebanego, ale wymyśliłem jak go zdjąć poświęcając mało kard.
Następna tura też to zrobił. No, to hmm też zrobiłem to samo zostawiając sobie executa, bo czułem gówno.
I zagrał deathwinga. Na szczęście combo whirlwind+ execute zniszczyło go i z rushowałem go na śmierć
BTW co, to za strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie stsujesz się do prośby Moderatora. Prosiłem wielokrotnie, skoro prośby nie odnoszą spodziewanego rezultatu to tym razem degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 18:32, Wojman napisał:

Nadal nie stsujesz się do prośby Moderatora. Prosiłem wielokrotnie, skoro prośby nie
odnoszą spodziewanego rezultatu to tym razem degrad -1

Jak uważasz, tylko mówiłem już, że nie rozumiem twojej prośby. Mówiłeś, żeby ciął komentarze, to staram się ciąć do 1 zdania, które jest istotne. Co do pisania wierszem, to za bardzo nie wiem o co ci chodzi.
Czasem jak piszę z komórki, to może to dziwnie wyglądać no, ale ok.

W każdym bądź razie zasłużyłem na degrada więc nie chcę się sprzeczać, ale napisz jaśniej co ode mnie oczekujesz, to postaram się dostosować, a jak nie to mnie zbanuj i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to niedługo Blizzard zamierza dodać wyższe rozdzielczości? Bo najwyższa możliwa do wyboru 1280x960 to troche dziwne w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 11:55, Ecko09 napisał:

Tak w ogóle to niedługo Blizzard zamierza dodać wyższe rozdzielczości? Bo najwyższa możliwa
do wyboru 1280x960 to troche dziwne w dzisiejszych czasach.

Nie ma takiej potrzeby ponieważ są już zaimplementowane. To chyba coś u ciebie nie tak z opcjami, u mnie jest standardowo 1920x1080 ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 14:43, DarkWolf_PL napisał:

Nie ma takiej potrzeby ponieważ są już zaimplementowane. To chyba coś u ciebie nie tak
z opcjami, u mnie jest standardowo 1920x1080 ustawione.


To dziwne, bo u mnie i kilku znajomych 1280x960 jest najwyższa rozdziałka jaką da się ustawić. jest jakiś inny sposób na zmienienie rozdziałki?

http://screenshot.xfire.com/s/129348423-4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po resecie odradzam granie rankingowe, bo już od około 16 poziomu zaczyna się pedalstwo w formie srania legendarkami. Ot, choćby teraz druid rzucił w jednej grze Thalnosa, Sylvanę, Cenariusa i Ragnarosa, a cholera wie, co jeszcze trzymał w talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować