Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2014 o 20:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy są jakieś strony, które warto sobie zapisać? Jakieś spisy decków, poradniki jak je
robić, itd?


Ta jest ok. Dekiem stąd mam do tej pory dwie porażki na jakieś 30 gier :)
http://www.hearthhead.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro koniec sezonu, w tym udało mi się dobić do 7 (szkoda dzisiaj zmarnowanej gry promocyjnej do 6). Niestety wciąż nie będzie żadnych nagród za ranki :/ W następnym sezonie cel to legenda, ale może być ciężko. Chociaż w tym najpierw 9 wbiłem szamanem i ugrzęzłem. Później deck dla warka bez żadnych epików i legendary zrobił szybki progres z 9 do 7 więc w sumie wszystko zależy od decku. Chyba nie ma jednego uniwersalnego, na poszczególnych levelach każdy działa inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten nowy sezon. Talie którymi w poprzednim wbiłem rank 7 okazały się mało efektywne i nie mogłem na szybko wyjść z rank 18. Teraz zrobiłem rogala i na szybko udało się dobić do rank 12 więc zapowiada się mieszanie taliami non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja tam gram tym co grałem wcześniej, czyli jakimś paladynem bieda edyszyn i chamskim priestem. Ale w sumie to się nie wypowiadam, bo nigdzie jeszcze nie dotarłem :P
Czekam na jakieś karty, żeby sobie jakąś talię uskładać... póki co wypadło mi całe nic, a otworzyłem ze 20 packów, albo i więcej. Gram basicami cały czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy dziś zaczął grę (a raczej wczoraj, zapomniałem, że już po północy). Od godziny 14 zdobył 3 legendarki... Nie wiem ile packów dokładnie otworzył ale na 90% mniej niż 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może drop jest zależny od wersji systemowej lub językowej?:D Otworzyłem chyba z 60 paczek przez ostatni miesiąc na pc wersja eng i nic. Dzisiaj pierwszy raz od dawna zagrałem sobie arene na macu wersja gry pl i po arenie 7/3 wpadła ładna paczka

20140203141544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 14:15, Nightdew napisał:

Może drop jest zależny od wersji systemowej lub językowej?:D Otworzyłem chyba z 60 paczek
przez ostatni miesiąc na pc wersja eng i nic. Dzisiaj pierwszy raz od dawna zagrałem
sobie arene na macu wersja gry pl i po arenie 7/3 wpadła ładna paczka


Oddawaj tego Cenariusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wrzucajmie tu waszych dropów z paczek bo tylko irytujecie innych :P 2 miesiące grania: 0 legend, 1 epicka karta (ten najgorszy górski olbrzym) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 14:15, Nightdew napisał:

Może drop jest zależny od wersji systemowej lub językowej?:D Otworzyłem chyba z 60 paczek
przez ostatni miesiąc na pc wersja eng i nic. Dzisiaj pierwszy raz od dawna zagrałem
sobie arene na macu wersja gry pl i po arenie 7/3 wpadła ładna paczka

Coś może w tym być - cały czas grałem na polskiej wersji i w pierwszej paczce wypadł Hogger, w 3 Ragnaros. Potem drópł Illidan i to dziwadło 2/2 co zmienia w wiewiórkę/smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 16:18, BoloMaster napisał:

Ludzie nie wrzucajmie tu waszych dropów z paczek bo tylko irytujecie innych :P 2 miesiące
grania: 0 legend, 1 epicka karta (ten najgorszy górski olbrzym) ;/



Górski olbrzym akurat jest dobry i gra w talii na gigantach. Grasz na angielskiej wersji? Ja tak i nic nie leci... na serio może to mieć związek z językiem? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 20:35, Budo napisał:

Górski olbrzym akurat jest dobry i gra w talii na gigantach. Grasz na angielskiej wersji?
Ja tak i nic nie leci... na serio może to mieć związek z językiem? Oo


Nie no bez jaj, na pewno tak nie jest ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 20:50, masterHADES napisał:

Nie no bez jaj, na pewno tak nie jest ;d


Mów ile masz legendarek i jaką wersję xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam polską. Jedna legendarka. Zacząłem przed świętami. Może nie gram super regularnie ale to troszeczkę obala waszą tezę i tak. Chyba, że to ten wyjątek potwierdzający regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 21:41, akwyx napisał:

Mam polską. Jedna legendarka. Zacząłem przed świętami. Może nie gram super regularnie
ale to troszeczkę obala waszą tezę i tak. Chyba, że to ten wyjątek potwierdzający regułę.


Nah, u mnie to samo, więc nie wyjątek ;p No różnica jedynie taka, ze po świętach zacząłem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 21:33, BoloMaster napisał:

Po polsku gram, zmieniłbym na ang gdyby była taka opcja, ale jestem zbyt leniwy, żeby
od nowa cała aplikację ściągać:)


Nie trzeba ściągać całej aplikacji od nowa. Wystarczy otworzyć plik o nazwie "client" w folderu głównym hearthstone i zmienić Locale z plPL na enGB.

@Budo
Jeśli chodzi o legendarki to nie wydropiłem ani jednej jeszcze. Grałem najpierw na polskiej wersji potem zmieniłem na angielską. A ile czasu gram to ciężko mi powiedzieć ale total level mam 142.

Jedyna legendarka jaką mam to ten Murloc co się za posiadanie wszystkich innych murlockow dostaje ;d

Ale za to raz na Arenie miałem Deathwinga xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować