Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2014 o 19:31, Budo napisał:

Pics or it didn''t happen xD

A Bestię sobie zostaw, fajna jest :)


Pewnie gdybym dopiero zaczynał grę to karta poszła by na pył i inną legendary (1600 pyłu za gold korci). Ale brakuje mi już w sumie tylko nat pagle i leroya z dobrych legend więc dla szpanu zatrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś dobrą talie na Huntera? Tylko nie te popularna ostatnio rush czy jak to sie zwie, nie mam kart do tego chyba (Leeroya i Unleash the hounds nie mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 11:03, Ecko09 napisał:

Zna ktoś jakąś dobrą talie na Huntera? Tylko nie te popularna ostatnio rush czy jak to
sie zwie, nie mam kart do tego chyba (Leeroya i Unleash the hounds nie mam).


Przecież to tania mocno talia w crafcie, Leeroya zastąp czymś innym, a Houndy to biała karta, zatem chyba nie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 11:03, Ecko09 napisał:

Zna ktoś jakąś dobrą talie na Huntera? Tylko nie te popularna ostatnio rush czy jak to
sie zwie, nie mam kart do tego chyba (Leeroya i Unleash the hounds nie mam).


Unleash the hounds jest taniutkie, bez niego to chyba nie ma co grać hunterem.

EDIT: sory, spóźniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami ładny luck jest na arenie. Od wczoraj nie schodzę poniżej 8 winów ale cały czas talie jakieś nie specjalne. Może jakiś epik się trafi. A przed chwilą w piątej dzisiejszej arenie do wyboru miałem black knight/deathwing/leroy :D

Edit: Wczoraj myślałem, że wreszcie 12 styknie jak miałem 9/0 ale niestety znowu się nie udało i koniec 10/3:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 21:20, Revanchist napisał:

Poprosiłbym. Póki co muszę sobie nazbierać pyłu na Pyroblasta i tego typu czary.


Trzymaj. Deck jest bidny i tani, ale w miarę działa. Bardziej niż na potężnych kartach skupiałem się na poprawnym mana curve i balansie między stworkami i spellami. Combosów tutaj nie ma, jedyna filozofia to obsługa mana wyrma :)
Jakbyś chciał coś wymieniać, to na przykład lord of the arena, ogry, czy sowy. Możesz też dodać spell damage (np kobold za krokoliska).

20140218223643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry deck udało mi się przed chwilą zrobić na arene.
Priest:

3 x Mind Vision
4 x Thoughtsteal
2 x Mindgames
1 x Mind Control Tech

xD ciekawe ile tym ugram. A tych Thoughtsteal to mogłem mieć nawet z 6 bo mi ciągle wpadały ale uznałem, że to już przesada by była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2014 o 15:45, BoloMaster napisał:

Jedna z najgorszych aren od dobrych 2 miesięcy, ale w paczce pierwsza legenda! Prophet
Velen :D


Graty! Też by mi się przydała do mojej talii priesta :P Którą muszę po raz kolejny konkretnie przebudować, bo znowu jest z nią coś nie tak xD

Wycraftowałem Pyroblasta dla swojego maga i jest zabawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 15:29, aragorn14 napisał:

Dzisiaj udało mi się pierwszą legendarkę wydropić! Leeroy Jenkins, zawsze jakaś :D


Zazdroszczę! :D

Leeroy przydałby mi sie na rushowy deck mojego Huntera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz naprawdę od pewnego ranku nie da się grać bez Pagle''a i Jenkinsa? Jak nie widzę któregoś z nich w meczu to od razu mam wrażenie, że coś jest nie tak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować