Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2014 o 17:41, Adjatha napisał:

Czy teraz naprawdę od pewnego ranku nie da się grać bez Pagle''a i Jenkinsa? Jak nie
widzę któregoś z nich w meczu to od razu mam wrażenie, że coś jest nie tak. :P

Nom. Ja współczuje ludziom, którzy zaczynają, bo teraz nie ma gry gdzie nie widziałbym legendarnej karty.
Najśmieszniejsze jest to, że tanim deckiem ich ogrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 18:02, qwerty5712 napisał:

Nom. Ja współczuje ludziom, którzy zaczynają, bo teraz nie ma gry gdzie nie widziałbym
legendarnej karty.


Tu nie chodzi o samo posiadania legendarek. Sam mam kilka (Ragnaros, Cenarius, Mukla, Cairne, Thalnos, Deathwing), ale dwie wymienione wcześniej uważam po prostu za wyjątkowo upierdliwe, szczególnie że o ile część można podmienić na coś innego, o tyle taki Pagle jak rng będzie łaskawe daje ogromną przewagę w postaci dostępnych kart, a Jenkins jest najskuteczniejszym sposobem na dokończenie meczu.

Oczywiście, w innych kategoriach jakości też sa karty, które mają wartość przewyższającą koszt zagrania, ale takiego Azure Drake''a jest jednak łatwiej sobie zrobić czy dostać w porównaniu do legendarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 17:41, Adjatha napisał:

Czy teraz naprawdę od pewnego ranku nie da się grać bez Pagle''a i Jenkinsa? Jak nie
widzę któregoś z nich w meczu to od razu mam wrażenie, że coś jest nie tak. :P


Od jakiego ranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 19:48, Outlander-pro napisał:

Od jakiego ranka?


W sumie to nie wiem dokładnie, wiszę gdzieś na r8, to powiedzmy że od dziesiątego. Paglepaglepaglejenkins! ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2014 o 19:56, Adjatha napisał:

W sumie to nie wiem dokładnie, wiszę gdzieś na r8, to powiedzmy że od dziesiątego. Paglepaglepaglejenkins!
^^"


Ja na razie walczę w okolicach 15 i się z tym nie spotkałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorobiłem się Illidan Stormrage. Jakaś alternatywa dla Gromasha i Cho w końcu.
Swoją drogą gdyby kiedyś jedna z tych 3 kart doczekała się patcha, to z chęcią bym z dischantował.
Aktualnie nie opłaca mi się zamieniać 3 legend w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy mam jakiegoś strasznego pecha, ale dosłownie jakieś 10 ostatnich boosterów jakie otworzyłem, to były 4 commony i jedna niebieska i to zwykle taka, którą miałem już, albo z klasy którą nie gram.

Jak żyć? Gdzie te moje legendarki?
xD

PS: z ciekawości złożyłem sobie jakąś talię dla maga na freezowanie (trochę z byle czego) i jest o wiele lepsza niż bym się spodziewał. Aż dziwne, że praktycznie nikt na to nie gra, jeśli można zfreezować wszystkie jednostki przeciwnika przez kilka rund, to jest naprawdę świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 01:31, Outlander-pro napisał:

Jestem ciekaw czy mam jakiegoś strasznego pecha, ale dosłownie jakieś 10 ostatnich boosterów
jakie otworzyłem, to były 4 commony i jedna niebieska i to zwykle taka, którą miałem
już, albo z klasy którą nie gram.

Ja tam cieszyłbym się z commonów których nie mam, od jakiś ponad 10 boosterów wszystkie commony to nadwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic dobrego poaa rush deckiem na huntera? Chciałem wykorzystać Lwa Bujnogrzywnego, bo go dostałem ostatnio, ale żadnej dobrej talii nie idzie złożyć =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 10:32, Ecko09 napisał:

Nie ma nic dobrego poaa rush deckiem na huntera? Chciałem wykorzystać Lwa Bujnogrzywnego,
bo go dostałem ostatnio, ale żadnej dobrej talii nie idzie złożyć =/


Polecam od siebie :)

Talia zrobiona na szybko, bez finisherów, co akurat w tym wypadku jest pomocne - muszę tylko wymienić coś na Kill Comand i będę kontent. Bardzo pomaga w 5 turze "wężowa pułapka" bo przeciwnik najczęściej wtedy wariuje :D

20140220105041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druid ostatnio trochę zbyt przegięty jest. Ostatnio mam 100% gwarancję, że jak będzie druid to przegram gre. Dzisiaj rozegrałem dwadzieścia partyjek z czego 9 wygrałem, a 11 przzegerałem. Grałem Paladynem. Przeciwnicy pojawili się w takich ilościach:

1. Druid - 7 sztuk - 0 wygranych 7 przegranych
2. Mage - 4 sztuki - 3 wygrane, 1 przegrana
3. Hunter - 2 sztuki - 1 wygrana, 1 przegrana
4. Rouge - 2 sztuki - 2 wygrane
5. Warlock - 1 sztuka - 1 wygrana
6. Paladin - 1 sztuka - 1 wygrana
7. Prist - 1 sztuka - 1 przegrana
8. Shaman - 1 sztuka - 1 przegrana
9. Warrior - 1 szuka - 1 wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 11:21, QST07 napisał:

z tych trzech, tylko Grommasz jest playable, cho i ilidana możesz zdisenchantować.


Ja tam bym chętnie przygarnął Ilidiana do swojego druidowego decku (w sumie wariacja na temat tego, co wrzucał Budo wcześniej) zamiast jednego Violet Teachera na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 11:26, QST07 napisał:

Ten deck huntera tak bardzo skillowy...


A po co ma byś super uber zależny od miliona zmiennych? Prostota i efektywność to podstawa w robieniu dobrego decku. I tak nie jest to deck gotowy, bo brak w nim kilku kart. Standardowo będzie w nim mniej "Bestii" a więcej kart typowo Hunterowych vide "Kill Command" i inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 10:32, Ecko09 napisał:

Nie ma nic dobrego poaa rush deckiem na huntera? Chciałem wykorzystać Lwa Bujnogrzywnego,
bo go dostałem ostatnio, ale żadnej dobrej talii nie idzie złożyć =/


LOOOOl Lew Bujnogrzywny:P Dobrze, że się nie przesiadłem na spolszczenie, za dużo bym zlewał z tłumaczeń zamiast grać:). Nie, że to jest niepoprawne (chociaż - savannah highmane...?), ale mnie jakoś strasznie śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2014 o 12:41, tomoliop napisał:

LOOOOl Lew Bujnogrzywny:P Dobrze, że się nie przesiadłem na spolszczenie, za dużo bym
zlewał z tłumaczeń zamiast grać:). Nie, że to jest niepoprawne (chociaż - savannah highmane...?),
ale mnie jakoś strasznie śmieszy.


Choć z polskim tłumaczeniem chyba nie jest tak źle! Ja co prawda gram po angielsku, ale kumpel co gra po polsku mówił, że tłumaczenie jest zrobione nieźle, a czasem tłumacze pokusili się jakąś własną inwencję, np. w opisach kart.
Np. Earth Elemental ma po angielsku opis bodajże "Rock always wins" a po polsku jest "DAJ KAMIENIA". I to nie pojedyńczy przypadek, zatem mieli fantazję, co myślę jest na plus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już tak mam, zawsze jestem sceptycznie nastwaiony do spolszczeń, poza tym zawsze się jakieś słownictwo wchłonie, grając po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować