Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Ja bym wymienił, Blizzard niedawno mówił, że aktualizacje będą jeszcze rzadziej niż dotychczas, poza tym praktycznie nie ma szans, że zrobią coś z Ragnarosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem sobie wreszcie talię warriora na enrage. Jak na pierwsze testy to działa świetnie. Deck oczywiście jak to u mnie bieda edyszyn, ale działa fajnie- poniżej screeny z kilku typowych zagrań :P
Druga tura pojazd za 7.
Czwarta tura pojazd za 18 :)
I tak dalej i tak dalej.

20140222232129

20140222232151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 02:20, Ecko09 napisał:

No załamać sie idzie jak patrze na te karty w paczkach od paru tyg.


Przed usunięciem gry dobiłem czarnoksiężnikiem do 34 levelu i ani razu nie trafiłem w paczce na kartę z pomarańczowym klejnocikiem. To dopiero jest powód do załamania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem z pyłu 2 dni temu legendarnego rybaka i ta karta jest jakaś zbugowana :D Mam wrażenie, że nie 50 % na każdą turę tylko 50 % na daną partię. Czasem nie losuje nic, a przed chwilą 9 tur z rzędu łowił karty, aż mi je niszczyło bo miałem ponad 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 17:51, Nightdew napisał:

Zrobiłem z pyłu 2 dni temu legendarnego rybaka i ta karta jest jakaś zbugowana :D Mam
wrażenie, że nie 50 % na każdą turę tylko 50 % na daną partię. Czasem nie losuje nic,
a przed chwilą 9 tur z rzędu łowił karty, aż mi je niszczyło bo miałem ponad 10 :D


Pytanie co za jeleń zostawił Ci go tyle czasu na stole ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na wyższych niz 13 poziom rankedow też graja sami hunterzy i magowie ? Na 20 rozegranych dzisiaj meczy spotkałem JEDNEGO druida, cała reszta to albo mag albo hunter (oczywiście z tym samym rush deckiem). Jeśli wyżej jest tak samo to sobie podaruje bo szkoda mi czasu na granie prawie identycznych rozgrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 20:18, Fariin napisał:

Czy na wyższych niz 13 poziom rankedow też graja sami hunterzy i magowie ? Na 20 rozegranych
dzisiaj meczy spotkałem JEDNEGO druida, cała reszta to albo mag albo hunter (oczywiście
z tym samym rush deckiem). Jeśli wyżej jest tak samo to sobie podaruje bo szkoda mi czasu
na granie prawie identycznych rozgrywek.


Wg Kungena 90% luda na EU gra Hunterem, na NA/US/jakkolwiek sie nazywa amerykański serwer podobno jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 20:18, Fariin napisał:

Jeśli wyżej jest tak samo to sobie podaruje bo szkoda mi czasu na granie prawie identycznych rozgrywek.


Jedne klasy pojawiają się częściej, inne rzadziej - ludzie często grają tym, co jest popularne i skuteczne, przez co niektóre decki bardziej rzucają się w oczy. Natomiast jakaś tam różnorodność imo jest - to też wynika z tego, że jak ktoś x razy dostaje od jakiegość rush decku to dostowuje swój do niego i wszystko się kręci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 21:17, Nightdew napisał:

Na 6 poziomie trafiam na wszystko. Rush i armor warriorzy, druidzi, hunterzy, magowie,
rogale, szamani itd.


Szamanów i magów to jest najwięcej na polskich uczelniach. I nieliczni wojownicy :D

btw będę robił deck rogala na spell damage, kiedyś mnie taki niemożebnie pocisnął, zobaczymy jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2014 o 21:17, Nightdew napisał:

Na 6 poziomie trafiam na wszystko. Rush i armor warriorzy, druidzi, hunterzy, magowie,
rogale, szamani itd.

rogale=rogue? Ja gram teraz Rogue na commonach i cisnę ładniecontrol decki nawet z legednami.
Lubie jak priesty, warlocki i inni dostaja ładnie w d..pe. Nie rushuje wystarczy mi fakt, że rogue ma fajną kontrole boarda.
Mam istotnie słabszy control deck od warriora, ale przeciwnicy płaczą i, to jest piękne xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie już ten build warriora z mnóstwem legendary. Sam stackuje arrmor a wali smoka do 15 hp. Czym niżej tym jest ich coraz więcej, zamiast wbić do rank 4 to spadłem do 6, chociaż nie powiem że dla mnie ikonka drzewca wojny dla druida wygląda najfajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 14:11, Malevyn napisał:

budo 1v1 ? podaj nick


Z przypiętego posta.
13. Budo - ImKilaya#2890

btw jaka jest szansa na wyhodowanie kalosza? xD

20140226231958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 23:20, Budo napisał:

btw jaka jest szansa na wyhodowanie kalosza? xD

Całkiem spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować