Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/13154924
"Secrets can now only activate on your opponent’s turn."
Nie wiem czy, to czasem nie jest drobny nerf dla paladyna. Czasem wykorzystywałem, to że
jak zaatakowałem, to wskrzeszałem miniona.
Mimo, to uważam, że zmiana raczej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2014 o 17:37, Budo napisał:

btw co dla nich oznacza "participation in ranked season"- jedna gra rankingowa wystarcza,
żeby dostać spody do kart?


Zdaje się, że trzeba wbić przynajmniej 20 rank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 21:38, qwerty5712 napisał:

> Zdaje się, że trzeba wbić przynajmniej 20 rank.
Ja nic nie dostałem. Mam tylko basic.


To chyba na koniec sezonu się dostaje, a że wersja live dopiero się zaczęła, więc za miesiąc. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2014 o 21:50, Budo napisał:

To chyba na koniec sezonu się dostaje, a że wersja live dopiero się zaczęła, więc za
miesiąc. Tak mi się wydaje.

Idąc tropem z SC2 zapewne masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze rewersy kart będą nagrodą za pierwszy sezon finalnej wersji gry. Czyli dopiero za sezon kwietniowy. Swoją drogą osiągnięcie 20 ranku to dość mało prestiżowa rzecz, każdy takim rewersem będzie mógł się pochwalić... już lepiej mogłoby być np r15, to już byłoby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie ma znaczenia, skoro spody są za "participation" to znaczy, że nie chodzi o wyniki, tylko, że byłeś od premiery. To jest na przyszłość, za 3 lata będziesz świecił spodami z sezonu pierwszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2014 o 00:09, Outlander-pro napisał:

Swoją drogą osiągnięcie 20 ranku to dość mało prestiżowa rzecz,
każdy takim rewersem będzie mógł się pochwalić... już lepiej mogłoby być np r15, to już
byłoby coś.

Ale oczywiście jest taka możliwość, za wbicie legend rank dostajesz specjalny back karty ... powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony ostatnim sukcesem arenowym znowu poszedłem na nią. Wybieram paladyna, wybieram karty... 3 niebieskie, reszta białych. Żadnych epików, żadnych legendarek. 3 niebieskie. Pieprzona kpina, tyle powiem, skończyło się na 1/3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmz dzisiaj i wczoraj jak ogłosili start pełnej wersji gry to arena jest dużo łatwiejsza. Dużo nowych osób gra, co do legendary to nie pamiętam kiedy ostatnio na arenie miałem jakąś. A gram ich po 3 dziennie. Epik czasem się trafi, ale też rzadko.Więc nie widzę problemu wyciskać z blue/białymi 10/3 a przynajmniej te 7/3 :) Wiadomo raz na 10 aren trafi się jakaś talia typu 1/3 lub nawet 0/3 ale nie przesadzajmy, że potrzebne są epiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 00:05, Nightdew napisał:

Hmmmz dzisiaj i wczoraj jak ogłosili start pełnej wersji gry to arena jest dużo łatwiejsza.
Dużo nowych osób gra, co do legendary to nie pamiętam kiedy ostatnio na arenie miałem
jakąś. A gram ich po 3 dziennie. Epik czasem się trafi, ale też rzadko.Więc nie widzę
problemu wyciskać z blue/białymi 10/3 a przynajmniej te 7/3 :) Wiadomo raz na 10 aren
trafi się jakaś talia typu 1/3 lub nawet 0/3 ale nie przesadzajmy, że potrzebne są epiki.

3 areny dziennie wow.
Ja gram raz na kilka dni. Przeważają mi areny z <=3 winów. Tylko, że mało gram
i ciesze się z każdej wygranej na arenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 00:22, qwerty5712 napisał:

3 areny dziennie wow.
Ja gram raz na kilka dni. Przeważają mi areny z <=3 winów. Tylko, że mało gram
i ciesze się z każdej wygranej na arenie.

z tego wszystkiego zagrałem dziś dwie gry. Kupiłem pact za 100 golda i kolejna legenda
Cenarius. Byłaby, to moja 5, ale zabiłem Cho na poczet decku dla druida. RIP Cho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 00:34, qwerty5712 napisał:

z tego wszystkiego zagrałem dziś dwie gry. Kupiłem pact za 100 golda i kolejna legenda
Cenarius. Byłaby, to moja 5, ale zabiłem Cho na poczet decku dla druida. RIP Cho


Piąta legenda? Ja po jakichś 100 godzinach gry mam dwie, widać gra mnie nie lubi, a cisnę questy równo, wszystko praktycznie idzie na boostery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah pisałem wczoraj, że rzadko mam legendary na arenie to teraz po pierwszych pięciu kartach mam Ragnarosa i w piątej do wyboru Cairne/Sylvanas/Ysera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wykupiłem pass arenkowy i Lockiem mam na razie 1/1, bo w pierwszej walce Maga trafiłem i miał 2 razy Pyro we mnie :<

Też mi NIGDY nie wypadło czy to z boostera czy normalnie nic poza Niebieska kartą Murlocka :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem w grę jako pierwszy raz, zmotywowała mnie obiecana nagroda Wierzchowca w grze World of Warcraft. Co się okazało - gra naprawdę wciąga , osiągnąłem już 10 level, ale mam wielki dylemat na temat jaką postacią będę grał dłuugo - wybór chyba padnie na wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2014 o 19:10, Flurry napisał:

Wczoraj zagrałem w grę jako pierwszy raz, zmotywowała mnie obiecana nagroda Wierzchowca
w grze World of Warcraft. Co się okazało - gra naprawdę wciąga , osiągnąłem już 10 level,
ale mam wielki dylemat na temat jaką postacią będę grał dłuugo - wybór chyba padnie na
wojownika.


Zacznij sobie grać wszystkimi klasami, za dobicie do 10 poziomu każdą klasą jest ładna nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować