Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Widzę, że opcja reconect dalej nie działa. Dostałem dzisiaj prawdopodobnie dc na początku jednego pojedynku na arenie bo nic się nie działo i po chwili wyskoczyła informacja o próbie ponownego połączenia. I niestety nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 13:36, Nightdew napisał:

Kolejny dzień i znowu powyżej 10, może czas zacząć streamować?:D Nie ma kiedy daily zrobić
i 3 zalegają...


Na co ci daily jak trzepiesz tone golda i tak :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 10:37, Nightdew napisał:

Widzę, że opcja reconect dalej nie działa. Dostałem dzisiaj prawdopodobnie dc na początku
jednego pojedynku na arenie bo nic się nie działo i po chwili wyskoczyła informacja o
próbie ponownego połączenia. I niestety nic...



Chyba ta informacja o próbie ponownego połączenia to tylko sobie jest, żeby być. Grałem ostatnio ze znajomym jak dostałem dc to u niego od razu zakończyło grę bez żadnych dodatkowych informacji, podczas gdy u mnie było info o próbie ponownego połączenia. Taka trochę fuszerka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 13:36, Nightdew napisał:

Kolejny dzień i znowu powyżej 10, może czas zacząć streamować?:D Nie ma kiedy daily zrobić
i 3 zalegają...



Graj za mnie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 13:36, Nightdew napisał:

Kolejny dzień i znowu powyżej 10, może czas zacząć streamować?:D Nie ma kiedy daily zrobić
i 3 zalegają...


Najpierw zmień na angielski bo wstyd screeny wrzucać. Herszt Kręgu Nieskornych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jakiś czas temu trochę narzekałem na swój nowy deck maga oparty na sekretach, ale ostatecznie po dłuższym ograniu wbiłem dzięki niemu własnie 12 rank i z grubsza powoli cały czas idę do przodu :)

Przyznam, że dla przeciwnika musi to być ogromny mindfuck grać przeciwko mojej talii, jak non stop mam jakieś sekrety xD Nawet ktoś ostatnio do mnie po partii napisał z pytaniem jak mogę być tak okrutny, by tak torturować swoich przeciwników :P Fajnie jest, a talia ma tylko jedną legendarkę (i tak średnio pasującą, bo to Hogger, ale zawsze legendarka w talii jest xD) a poza tym opiera się na niebieskich i 4 epicach.

Tak w ogóle to nie dodałem swojego battle taga: Outlander#2796 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja zrobiłem sobie łowcę na sekretach, tyle, że nie działa ^^
Tzn. nie wiem jak działa, bo na rankedy nim nie idę, ale na casual to tak sobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2014 o 19:06, Budo napisał:

Najpierw zmień na angielski bo wstyd screeny wrzucać. Herszt Kręgu Nieskornych xD


A po co mi te same wersje na dwóch sprzętach. Pl mam na macbooku a eng na stacjonarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 19:30, Outlander-pro napisał:

Tam jakiś czas temu trochę narzekałem na swój nowy deck maga oparty na sekretach, ale
ostatecznie po dłuższym ograniu wbiłem dzięki niemu własnie 12 rank i z grubsza powoli
cały czas idę do przodu :)


Ostatnio trafiłem na to ;D i wyglądało całkiem sensownie i bardzo ciekawie nawet pomimo, że ostatecznie wygrałem tą grę, ale ta karta co dostaje +2/+2 jak kontrolujesz sekret to chyba z 3 rundy nie mogłem tego ściągnąć i mi urosło do 10 ataku czy coś, masakra jakaś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2014 o 14:59, alexiej napisał:

Graj za mnie <3


Btw to twój bt: Alexiejus#2834? Wysyłałeś mi ostatnio zaproszenie może? Jak tak to reinv plz bo nie skojarzyłem i myślałem, że jakaś random osoba i standardowo odrzuciłem a ludzi z gram przyjmuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 19:30, Outlander-pro napisał:

Tam jakiś czas temu trochę narzekałem na swój nowy deck maga oparty na sekretach, ale
ostatecznie po dłuższym ograniu wbiłem dzięki niemu własnie 12 rank i z grubsza powoli
cały czas idę do przodu :)

>

Jak taka talia wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2014 o 11:56, Ecko09 napisał:

Jak taka talia wygląda?


O tak: http://www.hearthpwn.com/decks/29578-ethereal-secrets-version-2

Wymieniłem tylko 2x Cone of Cold i 1x Big Game Hunter na 1x Gadzetzan Auctioner, 1x Hogger i 1x Pyroblast (pyro jest genialne na finishowanie gier, wygrałem ich tak niezliczoną ilość i jak dla mnie jedna sztuka to mus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 12:01, Outlander-pro napisał:

Wymieniłem tylko 2x Cone of Cold i 1x Big Game Hunter na 1x Gadzetzan Auctioner, 1x Hogger
i 1x Pyroblast (pyro jest genialne na finishowanie gier, wygrałem ich tak niezliczoną
ilość i jak dla mnie jedna sztuka to mus).


Brakuje mi 7 kart =/ W sumie to 6, bo Faceless Manipulatora i tak zamierzałem sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 12:01, Outlander-pro napisał:


Brakuje mi w tym dobierania kart, 2x Arcane Intellect imo nie starcza. Do tego strasznie mocno bazuje na bostowaniu Arcanistów, co wychodzi różnie. Trzeba mieć możliwość rzucenia takiego bez ryzyka zejścia, bez konieczności czysczenia planszy w inny sposób i liczyć na brak silence''a. W komentarzach jest dłuuugi post, zakończony linkiem do zmodyfikowanej wersji - imo prezentuje się trochę lepiej. Ale nadal traktuje to jako taki deck do zabawy niż do wygrywania. ;)

Ale w przypadku mirror matchu tym deckiem musi być niezły mindfuck :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 14:48, Nightdew napisał:

Wypadł mi dzisiaj za arenke 9/3 legendary do huntera. Czy tylko mi wydaje się on najgorszym
klasowym legendary?


Zmieniam zdanie, ten efekt przy wykładaniu go na stół rekompensuje wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2014 o 16:55, Adjatha napisał:

Brakuje mi w tym dobierania kart, 2x Arcane Intellect imo nie starcza.

Gram tym deckiem już trochę i pod względem dociągu jest sporo, biorąc pod uwagę, że tak naprawdę deck zaczyna działać od tych 3 many wzwyż (co jest oczywiście pewnym minusem). Ew. poeksperymentowałbym z Acolyte of Pain, mogą być ciekawe efekty.

Dnia 27.03.2014 o 16:55, Adjatha napisał:

Do tego strasznie
mocno bazuje na bostowaniu Arcanistów, co wychodzi różnie. Trzeba mieć możliwość rzucenia
takiego bez ryzyka zejścia, bez konieczności czysczenia planszy w inny sposób i liczyć
na brak silence''a.

No fakt, w dużej mierze bazuje to na arcanistach, ale z doświadczenia wiem, że to nie jest tak, że jak zostaną wywaleni z gry w early, to nie ma szans, bo i takie mecze spokojnie można wygrać. Trzeba po prostu ciągle przeciwnika czyścić i mieć ten moment kontroli gdzie można wystawić arcanistę wiedząc że od razu nie zejdzie. Różnie bywa z tym fakt, ale w większości przypadków sprawdza się.

Dnia 27.03.2014 o 16:55, Adjatha napisał:

W komentarzach jest dłuuugi post, zakończony linkiem do zmodyfikowanej
wersji - imo prezentuje się trochę lepiej. Ale nadal traktuje to jako taki deck do zabawy
niż do wygrywania. ;)

Tak, widziałem tą zmodyfikowaną wersję, z pewnymi zmianami bym się zgadzał, ale chyba z większością jednak nie. Na pewno Ysera byłaby rewelacyjnym dodatkiem, bo przeciągnięcie tym deckiem partii do lategame''u to pestka, ale bywa że czegoś brakuje (jeśli przeciwnik ma więcej niż te 10 punktów życia i go pyro nie wykończy :P). W każdym razie fun jest wielki z tej talii a i do wygrywania również służy - inaczej nie zaszedłbym dalej niż 90% w tym topicu, czyli do 12 ranka (wyżej to już chyba naprawdę trzeba mieć te kilka legendarek, albo grać nudnymi deckami typu same podstawowe karty (typu Trump)).
Zatem ogólnie nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 19:10, Outlander-pro napisał:

Gram tym deckiem już trochę i pod względem dociągu jest sporo, biorąc pod uwagę, że tak
naprawdę deck zaczyna działać od tych 3 many wzwyż (co jest oczywiście pewnym minusem).

Od razu napiszę że to nie jest tak, że oceniam tylko po deckliście, parę meczy zagrałem (oczywiście własną wersją, na tyle, na ile pozwalają mi karty - nie mam pyro [generalnei maga nie lubię, nie będę dustu marnował :P] czy spellbendera - ale założenie pozostało). No i ilość kart na ręku imo boli, bo potem zrzucamy po kilka na turę, a potem nie ma czego zrzucać. I to stosunkowo szybko.

Dnia 27.03.2014 o 19:10, Outlander-pro napisał:

Ew. poeksperymentowałbym z Acolyte of Pain, mogą być ciekawe efekty.

Myślę, że mogą być - sam wrzuciłem pod koniec 2x azure drake (ta karta jest imo op i koniec, czemu jej balans patche nie sięgnęły - nie mam pojęcia), ale HS mnie dzisiaj wyjątkowo chętnie rozłącza, a reconnect to chyba tylko dla picu jest, bo jeszcze nie zadziałał.

Dnia 27.03.2014 o 19:10, Outlander-pro napisał:

Trzeba po prostu ciągle przeciwnika czyścić i mieć ten moment kontroli gdzie można wystawić arcanistę >wiedząc że od razu nie zejdzie.

Biorąc pod uwagę popularność rozmaitych rush decków jest ciężko. A jak nie rush decki, to removal spelle - od hexa do assasinate, zrobienie 5 dmg spellem to też nie problem. Akurat po przeczytaniu postów nt. tego decku trafiłem na takiego grając shamem - earth shocki i lightning stormy pozamiatały.

Dnia 27.03.2014 o 19:10, Outlander-pro napisał:

(wyżej to już chyba naprawdę trzeba mieć te kilka legendarek, albo grać nudnymi deckami typu same >podstawowe karty (typu Trump)).

Nie do końca, trochę wcześniej zaszedłem do okolic 10tki własnoręcznie zrobionym Palem, potem przerzuciłem się na zmodyfikowany deck Rogala który znalazłem - niestety oba trochę teraz kuleją po zmianach w balansie, chociaż rogal wraca do łask bo świetnie daje sobie radę z rush deckami (a takiego handlocka też się położy, nie wiem jak control warrior, ale też byłyby pewnie szanse).
Natomiast nie wiem co rozumiesz przez ''nudne decki'' - aktualnie na każdą klasę mam jeden (poza prejem, dopóki nie dostanę 2x Cabala to się nie bawię nim), gram w sumie tyle co daily i bawię się dobrze - czy to tokenowym drudem, czy Reynadowymi lockiem i warriorem, czy ''control'' rogalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 19:24, Adjatha napisał:

Od razu napiszę że to nie jest tak, że oceniam tylko po deckliście, parę meczy zagrałem
(oczywiście własną wersją, na tyle, na ile pozwalają mi karty - nie mam pyro [generalnei
maga nie lubię, nie będę dustu marnował :P] czy spellbendera - ale założenie pozostało).
No i ilość kart na ręku imo boli, bo potem zrzucamy po kilka na turę, a potem nie ma
czego zrzucać. I to stosunkowo szybko.

Czaję :) Ogólnie myślę, że bez pyro to raczej już tak świetnie nie jest, biorąc pod uwagę, że jakieś 75% gier wygrywam zagrywając właśnię tę kartę ... No i fakt jest taki, że zwykle trzeba troszkę uważać i nie pluć wszystkimi kartami jak leci. Ogólnie ja raczej z tym dużego problemu nie mam, ale jak wiadomo - kart zawsze mogłoby być na łapie więcej :P

Dnia 27.03.2014 o 19:24, Adjatha napisał:

Myślę, że mogą być - sam wrzuciłem pod koniec 2x azure drake (ta karta jest imo op i
koniec, czemu jej balans patche nie sięgnęły - nie mam pojęcia)

Fakt, Azure Drake też mógłby się nadać i jest to OP karta :P

Dnia 27.03.2014 o 19:24, Adjatha napisał:


Dnia 27.03.2014 o 19:24, Adjatha napisał:

Biorąc pod uwagę popularność rozmaitych rush decków jest ciężko. A jak nie rush decki,
to removal spelle - od hexa do assasinate, zrobienie 5 dmg spellem to też nie problem.

Prawda, najsłabiej ten deck radzi sobie z rush deckami, a konkretnie na pewno słabo z murlockami. Z resztą raczej całkiem w porządku, jak się ma farta to te Frostbolty czy vaporize''y zrobią swoje. A do blokowania removali są dwa counterspelle i spell bender i zwykle one ratują tyłek w takiej sytuacji.

Dnia 27.03.2014 o 19:24, Adjatha napisał:

Natomiast nie wiem co rozumiesz przez ''nudne decki'' - aktualnie na każdą klasę mam
jeden (poza prejem, dopóki nie dostanę 2x Cabala to się nie bawię nim), gram w sumie
tyle co daily i bawię się dobrze - czy to tokenowym drudem, czy Reynadowymi lockiem i
warriorem, czy ''control'' rogalem.

Nudne decki dla mnie to ostatnio bardzo popularne oparte na praktycznie samych podstawowych kartach dostępnych od początku - i wszyscy tylko latają z tymi yeti i ogrami. Np Trump taki deck ma dla maga i shamana a i widzałem warianty dla priesta i druida. Tylko że to potwornie nudne decki, no stwory bez żadnych kozackich efektów? Pff :P

Ogólnie - ja tam będę propsował ten deck, choć oczywiście da się go na pewno ulepszyć, a i pewnie nie jest to coś co można do legendarki nim dobić, ale to nie o to chodzi. Ostatecznie nie ma w nim legendarek przecież :P
Ah, Ysera by mi się przydała! I Ragnaros! I może Alexstrasza! xD Ale coś mi nic dobrego nie dropi ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować