Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Tak jak myślałem, kilka osób wbiło już gold hero i chyba wszyscy w idiotyczny sposób. Czyli wbijamy rank 18, poddajemy szybko kilka żeby spaść do 20 i znowu wygrywamy szybko gry z graczami o niskim rankingu. I tak w kółko. Soooo lame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już czas powoli robic znów areny. Mam wszystkie commony już od jakiegoś czasu.
Nie licząc tego, że jeszcze kilka mam po razie, ale nie wydaje dustu na commony, bo to bezsensu.
Teraz otwieranie paczek jest fajne, bo 1-2 karty nowe na 2 paczki a reszta na przemiał so sweet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie w Hearthstone jedna rzecz, bo poza nią gra jest rewelacyjna. Losowość - zagrałem dziś 12 meczy i ŻADNEGO nie wygrałem. O ile te pierwsze mogę uznać że to moja wina, bo dawno nie grałem, o tyle reszta? Dostaje sam jakieś badziewne karty, mając 2 many w puli mam same karty na 5 many,a gościu kapłanem wybrał jakiegoś stronnika z 5hp, podwoił mu do 10hp, dodał 2hp i jeszcze raz podwoił do 24 tym samym zabijając mnie w czasie 2-3 tur. I co, może ktoś mi powie że jest pro? :P Bo ja bym powiedział, że miał po prostu farta, jakoś mi się takie karty nie trafiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś Blizz mnie nienawidzi!

3 walki na Arenie i każda gdy była wygrana - przeciwnik zjechany prawie do zera i moja kontrola nad stołem - to nagle mnie rozłączało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 20:44, alexiej napisał:

Dziś Blizz mnie nienawidzi!

3 walki na Arenie i każda gdy była wygrana - przeciwnik zjechany prawie do zera i moja
kontrola nad stołem - to nagle mnie rozłączało...


Żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy dostaliście questa za 100 golda? Bo ja tylko raz na 100 godzin gry, to zaczynam podejrzewać, że gra mnie nienawidzi :P Zwłaszcza po kolejnej arenie 1/3, co mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że arena to czysty luck i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 12:26, Outlander-pro napisał:

Ile razy dostaliście questa za 100 golda? Bo ja tylko raz na 100 godzin gry, to zaczynam
podejrzewać, że gra mnie nienawidzi :P Zwłaszcza po kolejnej arenie 1/3, co mnie tylko
utwierdza w przekonaniu, że arena to czysty luck i nic więcej.



Raz na 2 tyg może trafi się za 100. Ostatnio też rzadko za 60. Taa pewnie wykręcić 1/3 i mówić, że arena to luck... W tym tyg mam tak na szybko jak liczę 124/ 50, teraz jestem w trakcie areny 6/1 ale mam szczęście no nie mogę. Ostatnio epika miałem 6 aren temu nie mówiąc już o legendary, a na spokojnie koło 10 zwykłymi taliami robię. Ja to mam szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wydałem około 5000 pyłu i skompletowałem pw2 warriora. Screen z pierwszej gry, już wiem że będzie zabawa w nowym sezonie :D

20140329140005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 14:00, Nightdew napisał:

Właśnie wydałem około 5000 pyłu i skompletowałem pw2 warriora. Screen z pierwszej gry,
już wiem że będzie zabawa w nowym sezonie :D



Moment! Ty masz 21 armory?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój post wygląda niemal tak samo, jak moje wrażenia z Hearthstone. Ta losowość jest tak bardzo irytująco - odrzucająca, że nie mogę jej zdzierżyć. Sama grafika, otoczka, karty itp. to sam miód, ale kiedy przegrywam 10 meczy pod rząd, bo karty układają się taki sposób, żebym został zjechany do zera w parę ruchów, to ja się poddaje. Gra ma dawać fun, a samą otoczką audiowizualną się tego nie osiągnie. Nie wiem, może zwyczajnie nie mam talentu do karcianek? Pewnie coś w tym jest;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 14:00, Nightdew napisał:

Właśnie wydałem około 5000 pyłu i skompletowałem pw2 warriora. Screen z pierwszej gry,
już wiem że będzie zabawa w nowym sezonie :D


Dla mnie bieda. Żerowanie na cudzych pomysłach i wygrywanie talią, którą posługuje się połowa laddera, nie sprawiałoby mi żadnej satysfakcji z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 15:41, Jaracz napisał:

Dla mnie bieda. Żerowanie na cudzych pomysłach i wygrywanie talią, którą posługuje się
połowa laddera, nie sprawiałoby mi żadnej satysfakcji z gry.


xD

skoro deck jest fajny i miał ochotę nim pograć to dlaczego miłaby się od tego wstrzymywać pod powodem, że połowa laddera nim gra (co jest zresztą nieprawdą ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 14:51, alexiej napisał:

Moment! Ty masz 21 armory?! :O


No tak ten deck działa- stackujesz armor i wrzucasz legendy. Zaraz będzie nerf i Nightdew będzie płakał, że ponerfili mu, a on tyle wydał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 15:41, Jaracz napisał:


Dla mnie bieda. Żerowanie na cudzych pomysłach i wygrywanie talią, którą posługuje się
połowa laddera, nie sprawiałoby mi żadnej satysfakcji z gry.


Jakbyś nie zauważył to screen jest z gry nierankingowej. W rank warriorem mam wygranych: (teraz skup się bardzo mocno) 000000. Mam swojego szamana którego sam zrobiłem, wbiłem nim rank 4 i mam ponad 130 winów. Teraz pokaż swój "biedny" deck z top 5 rank, też się pośmiejemy. Btw chciałbym widzieć jak połowa leadera może pozwolić sobie na taki deck http://www.hearthpwn.com/decks/38635-silhans-control-warr z tak drogimi kartami.

Dnia 29.03.2014 o 15:41, Jaracz napisał:

No tak ten deck działa- stackujesz armor i wrzucasz legendy. Zaraz będzie nerf i Nightdew będzie płakał, że > ponerfili mu, a on tyle wydał ;]


No tak mam już wszystkie commony i blue. Brakuje kilku epików i trochę legend. Jak pójdzie nerf na 1-2 karty to nie będę miał czym grać :/ Zwłaszcza, że teraz mam 1700 pyłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 20:31, Kirabaxior napisał:

/.../

To karcianka, zawsze w tym jest element losowy. Ale większość to dobre skompletowanie talli, sensowna ilość dropów na poszczególne tury etc, statystycznie z lepszym deckiem wygrasz więcej nie robiąc pomyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólny zarys rozgrywki jest niezły - gra jest kolorowa, sympatyczna i daje frajdę. Ale kurde, albo to próg wejścia do gry jest za wysoki(boty dają baaardzo wyraźnie fory)albo to ja jestem tępy, albo ta gra to jedna wielka loteria. Cóż, pogram jeszcze trochę i obadam. Ale żeby nerdzić w to godzinami... no nie wiem. Bardziej przy piwku ze znajomym od czasu do czasu :)

@Kryhuu To możej fakt, że trzeba najpierw pograć, zdobyć te karty (Mam 12 lvl dopiero najlepszą postacią) i nauczyć się logicznie je dobierać. Gram trochę na arenie to pomału się uczę, obserwuje. Szkoda, że jednak istnieje ten próg wejścia, bo sam będąc casualowym graczem chciałbym po prostu odpalić po 11 godzinach zajęć 2-3 mecze i cieszyć się. A nie przegrać 12 meczy i wyłączyć grę z fiaskiem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzisiaj dwa razy 7/3 i teraz też ładnie idzie. Ja to mam szczęście! A może gra się zbugowała i daje mi cały czas darmowego golda? Przecież to nie możliwe, że tyle osób wykręca niskie wyniki a ja farce z wysokimi :( Chyba zgłoszę błąd do blizza.

20140329205934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2014 o 18:00, Nightdew napisał:

Jakbyś nie zauważył to screen jest z gry nierankingowej. W rank warriorem mam wygranych:
(teraz skup się bardzo mocno) 000000. Mam swojego szamana którego sam zrobiłem,
wbiłem nim rank 4 i mam ponad 130 winów. Teraz pokaż swój "biedny" deck z top 5 rank,
też się pośmiejemy. Btw chciałbym widzieć jak połowa leadera może pozwolić sobie na taki
deck http://www.hearthpwn.com/decks/38635-silhans-control-warr z tak drogimi kartami.


Teraz ty się skup, wytłuszczam kluczowe słowa:
Dla mnie bieda. Żerowanie na cudzych pomysłach i wygrywanie talią, którą posługuje się połowa laddera, nie sprawiałoby mi żadnej satysfakcji z gry.

No ale kolega tak zapalczywie chwali się swoimi dokonaniami w grze, że chyba liczył na stadko forumowych pochlebców, a tymczasem niespodzianka - zamiast tego znalazł się krytykant. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 16:13, Jaracz napisał:

Teraz ty się skup, wytłuszczam kluczowe słowa:
Dla mnie bieda. Żerowanie na cudzych pomysłach i wygrywanie talią, którą posługuje
się połowa laddera, nie sprawiałoby mi żadnej satysfakcji z gry.


Krytyka na poziomie: mam 0 pojęcia o tej grze. "Sporo" tego leadera widziałeś jak dla ciebie połowa ludzi gra tą talią. Więc taką krytyka to ja się niezmiernie przejmuje :D Ale spoko wolny temat nikt ci nie broni pokazać swoich osiągnięć. Bo widzę trochę chyba ból 4 liter :) Chętnie zobaczę jakieś bardzo wysokie areny i na podstawie obserwacji złożonych decków będę mógł udoskonalać swoje. Tak samo z wysokimi rankami i taliami, którymi nie gra połowa leadera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować