Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Na niższych rangach też tak poznikali warriorzy? Między 1-4 spotykam jakiegoś raz na kilka dni, a jak już jest to częściej rush. A właśnie, jest już ktoś blisko złotego hero ? ;) Przez sporą ilość kart i decków nie jestem żadnym nawet w połowie mimo, że łącznie już ponad 600 winów :D Non stop zmieniam decki bo jednym nudno. Ostatnio gram cały czas najrzadziej spotykanymi klasami czyli priestem i paladynem to powiem wam, że często super niszczy się te najpopularniejsze decki. W 90 % grach przeciwnikiem jest hunter/rogal/druid/warlock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 20:43, Nightdew napisał:

Na niższych rangach też tak poznikali warriorzy? Między 1-4 spotykam jakiegoś raz na
kilka dni, a jak już jest to częściej rush.


Ja mam wrażenie że meta się znów przekręciła - jak mi na control deckach nie szło (50% win ratio, awans o rangę i zaraz spadek w dół i tak w kółko), tak dzisiaj do daily (miniony do 2 many) odpaliłem zoo i win streak wszedł od razu.

Jak nikt nic nowego nie wymyśli to za ~2 tygodnie znów ich będzie więcej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem w kółko z rogami dziś z rana tylko huntery,shamany i magi.
Odkąd zacząłem grać "marked squire", to wygrywam 80% gier vs hunter(próbka 20gier).

Moja strategia jest prosta w I turze Argent w II Mark. Mimo, że jest trochę counterów, to lubię to otwarcie.
Nawet jeśli nie uda mi się wyciągnąć squire, to zawsze mogę nim z buffować BK i dać czemuś innemu to.
Wolę, to od Watchera, bo czasem ma się, to poczucie bezużyteczności, a bo nie wypadł taunt albo silence.
Nawet jeśli hunter mi to z silencuję, to jestem do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpadła okrągła sumka winów na arenie, szkoda że nie ma żadnej nagrody :( Swoją drogą uzbierałem pył na następne 2 legendy i tak zastanawiam się co wycraftować. Talanosa już zrobiłem, a nad drugą mam dylemat pomiędzy malygos/black knight. Pierwszy do ulepszonej wersji miracle rogala, przy ogarnięciu można by naprawdę daleko zajść w nowym sezonie. Drugi idealnie pasowałby do mojego paladyna/priesta/druida. Używa ktoś go? Rzeczywiście teraz jest dużo bardziej użyteczny w porównaniu do Cairne?

20140429114905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 16:35, SurgeonOfDeath napisał:

Wie ktoś może czy, żeby zdobyć Fireside Friends to muszą być gracze z mojego mieszkania
czy
znajomi z listy battle netu wystarczą?


Te same IP :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z muklą? Viable? Jak powstawały aktualne decki do mid huntera to obowiązkowo na listach był, ale teraz już dawno go nie spotkałem. Właśnie mi wypadł i zastanawiam się czy go dodać. Chociaż z tego co pamiętam to nie miałem większych problemów z rozwaleniem go. A zawsze na dodatek dostawałem banany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż sie muszę podzielić szczęściem:D

Dziś 2 paki kupione w sklepiku - 2x Rare i Nadmurlok do kolekcji a w drugim paku Flara, Węże i Złota Zbrojmistrzyni z arathi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no coś się nie spieszą z tym eventem, myślałem, że jest tuż tuż (zapowiadali że niby zaraz po premierze na iPady), no ale nadal zwlekają. Już chciałbym wiedzieć co z tym goldem zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 00:35, Outlander-pro napisał:

Kurcze, no coś się nie spieszą z tym eventem, myślałem, że jest tuż tuż (zapowiadali
że niby zaraz po premierze na iPady), no ale nadal zwlekają. Już chciałbym wiedzieć co
z tym goldem zrobić :/


Ja siedzę twardo na tysiącu golda, a co zarobię ponad, to wydaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 00:35, Outlander-pro napisał:

Kurcze, no coś się nie spieszą z tym eventem, myślałem, że jest tuż tuż (zapowiadali
że niby zaraz po premierze na iPady), no ale nadal zwlekają. Już chciałbym wiedzieć co
z tym goldem zrobić :/


Podobno ma być na lato, ale nową kartę dla paladyna pokazali -
http://media-hearth.cursecdn.com/attachments/2/986/avenge-paladin-card-curse-of-naxx.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 17:35, alexiej napisał:

Aż sie muszę podzielić szczęściem:D

Dziś 2 paki kupione w sklepiku - 2x Rare i Nadmurlok do kolekcji a w drugim paku Flara,
Węże i Złota Zbrojmistrzyni z arathi :D



Ładnie, przydałyby mi się takie karty. Ale graj po angielsku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 11:23, XywkaToy napisał:

Podobno najprawdopodobniej odblokowanie jednego skrzydła będzie kosztować właśnie 1000
golda.

Wątpię by było to aż tak dużo, częściej mówi się o 300-500 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 11:23, XywkaToy napisał:

Podobno najprawdopodobniej odblokowanie jednego skrzydła będzie kosztować właśnie 1000
golda.



Podobno najprawdopodobniej amerykanie nie byli na księżycu ;]

Według mnie będzie to ok 350 golda. Wyższe sumy to będzie strzał w stopę, bo niedzielni gracze nie zdążą uzbierać golda, a blizz chciałby dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Hearthstone to gra dla casuali, nie oszukujmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2014 o 11:26, Budo napisał:

Według mnie będzie to ok 350 golda. Wyższe sumy to będzie strzał w stopę, bo niedzielni
gracze nie zdążą uzbierać golda, a blizz chciałby dotrzeć do jak największej liczby ludzi.


Tu się mylisz, blizzard chciałby dotrzeć do jak największej liczby portfeli ;p Więc 1000 golda to normalna cena dla gracza f2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować