Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

na jakie platformy poza pc jest dostepny w tej chwili hs ? tylko ipady ? nawet nie iphony ? bo androidy napewno jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 16:44, Malevyn napisał:

na jakie platformy poza pc jest dostepny w tej chwili hs ? tylko ipady ? nawet nie iphony
? bo androidy napewno jeszcze nie

PC, iPad, tablety z win 8 (możliwe że również smartfony z tym OS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chore ceny, nie sądzę, żeby to było prawdziwe- poza tym ostatnie skrzydło miało być nagrodą za zrobienie poprzednich, si?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 20:00, Budo napisał:

Chore ceny, nie sądzę, żeby to było prawdziwe- poza tym ostatnie skrzydło miało być nagrodą
za zrobienie poprzednich, si?


A mi się wydaje, że to jest jak najbardziej prawdziwe, Blizzard wysyła innym krajom takie wzory do tłumaczenia i po prostu jakiś Koreańczyk czy tam Chińczyk który się zajmuje tłumaczeniem na swój język (nie wiem jaki to język) pstryknął screnna i wrzucił do neta.
Tylko pierwsze skrzydło ma być darmowe, ostatnie skrzydło będzie wtedy dostępne kiedy przejdziemy poprzednie cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem warto zagrać yolo.
http://imgur.com/OfCFyUG,cDjSedG,zoixkKT
12/12 w 3 turze.

Spoiler

W 1 turze miałem BK i widziałem, że położył argent squire. Poczekałem i miałem kolejnego.
W 3 turze Argent + Argent + Innervate + BK. Mógł z silencować lub coś, ale Yolo xD.
Udało się wygrać w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 16:37, Ecko09 napisał:

Ploty na temat cen tego eventu. Jak tyle będzie kosztować to ja kupie tylko te za 500,
a resztę to mam w nosie.

http://www.hearthpwn.com/news/480-possible-naxx-pricing-structure-leak

W top komencie napisane jest, że te ceny prawdopodobnie odnoszą się do chinskiego klona HS, czyli Legion of the Crouching Dragon (zrzynka do bólu :D). Także nie ma co przedwcześnie dramatyzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 19:53, BoloMaster napisał:


Ale, że jak, losowo czy właściciel może wybrać?

ps. złożyłem sobie takie budżetowe zoo locka, żeby zobaczyć na co tak wszyscy narzekają. Faktycznie chamówa, ale nawet działa. Problem jest taki, że czasami jedna karta potrafi nam zepsuć całą grę- np. konsekracja, zamieć, explosive trap i inne tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 01:08, Budo napisał:

ps. złożyłem sobie takie budżetowe zoo locka, żeby zobaczyć na co tak wszyscy narzekają.
Faktycznie chamówa, ale nawet działa. Problem jest taki, że czasami jedna karta potrafi
nam zepsuć całą grę- np. konsekracja, zamieć, explosive trap i inne tego typu.

Właśnie nie. Siłą zoo jest to, że nawet taki explosive trap, konsekracja mało da. Tylko jeśli uda ci się uzyskać kontrolę na stolę lub/i warlock straci zapał. Sam pograłem trochę i też potwierdzam, że skuteczny. Osobiście, to nie gram zoolocków na ladderze, bo raczej szanuje przeciwników.

BTW Ostatnio widziałem MiracleRogue na Ladderze. Tylko, że tu trochę bardziej na minionach się opiera. Dosyć mocne, bo wszystko opiera się kontroli stołu i trzepaniu kart aż do komba. faceles+power + Leeroy =20dmg lub arcane + 2xpower+faceless=24dmg. Pierwsze wrażenie, to trochę wolniejsze od Miracle Rogue, bo 10 many. Plus, to moim fajniejsza zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 10:36, masterHADES napisał:

Tak swoją drogą MiracleRogue to jest tak samo chamski dack jak zoo ;d

Trochę mniej. Jak grasz na zoolocka, to z czasem zwiększają się twoje szansę na zwycięstwo
jeśli grasz control deckiem.
Z drugiej strony jak grasz przeciwko Miracle to im dłużej grasz tym masz mniejsze szansę. Zdecydowanie dlatego wole Rogue, bo zawsze jakoś uda mi się zrobić kombo druidem przed Rogalem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 14:29, Ecko09 napisał:

Co sądzicie o takim decku? Co byście zmienili?

http://screenshot.xfire.com/s/129746779-4.jpg

Bardzo dawno nie grałem Warriorem.
Mogę ci polecić whirlwind i Wild Pyromancera ze względu na synergię z Płatnerzem.

Sorki za nazwy angielskie, ale nie używam Polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 14:29, Ecko09 napisał:

Co sądzicie o takim decku? Co byście zmienili?


Przede wszystkim język :x Grommasz Piekłorycz, moje oczy popełniły seppuku i musze teraz na czuja pisać :x

Bardziej serio - nie do końca rozumiem ideę Warsong Commandera tutaj, nie sądzę żeby był tak bardzo konieczny (a i tak karta, która najlepiej z nim współgra to Ragin Worgen, chyba że można w jednej turze nastackować Frothinga). Wywaliłbym też Argent Commanderów - masz Kor''kron Elite już. Drugi Arathi Weaponsmith mógłby być okej (to jest bardzo solidna karta), przydałby się pewnie jakiś silence (Spellbreaker bardziej niż sowa), ale to też zależy od aktualnie popularnych decków, podobnie zresztą Ooze działa.
No i Whirlwind do świetnej synergii Armorsmitha i Frothing Berserkera - dodatkowo można wtedy wymienić Loot Hoardera na Acolyte of Pain.

Generalnie zostaje kwestia tego, czy będzie wystarczająca możliwość czyszczenia i stołu i czy da się wjechać Gromem na enrage, bo zasaday działania to ja tu widzę jak control warriora generalnie, tylko trochę bardziej ubogiego - acz to doskonale rozumiem, ten deck wymaga duuuuużo dustu. Albo szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 23:32, Adjatha napisał:


Bardziej serio - nie do końca rozumiem ideę Warsong Commandera tutaj, nie sądzę żeby

Warsong + Bloodsail Raider+ Weapon = charge z dużym dmg.
gdyby miał go. Ogólnie też nie widzę sensu tej kart po nerfie.

edit o ma xD

Dnia 15.05.2014 o 23:32, Adjatha napisał:

Generalnie zostaje kwestia tego, czy będzie wystarczająca możliwość czyszczenia i stołu
i czy da się wjechać Gromem na enrage, bo zasaday działania to ja tu widzę jak control
warriora generalnie, tylko trochę bardziej ubogiego - acz to doskonale rozumiem, ten
deck wymaga duuuuużo dustu. Albo szczęścia.

Dać się da, ale będzie ciężej, bo to wolny deck.

Ewentualnie mógłby zagrać control warriora w starym stylu. Za czasów kiedy Armorsmith był be.
Całkiem dobre rezultaty osiągałem zmodyfikowaną wersją tego decku.
http://www.hearthpwn.com/decks/16749-artosis-warrior-deck-blizzcon-20131

Z nowego to może to:
http://www.hearthpwn.com/decks/38337-artosis-iem-warrior-control-deck
Baron Geddon = Wild Pyromancer,
Leeroy = Arcane Golem albo coś innego
Carine = Ogre lub Argent Commande
Sylvana =Faceless + BGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować