Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

>
Wisp to najlepsza jednostka za 0 many xD.
Kiedyś zrobiłem talię z wispem i secret keeper, żeby udawać nooba a potem wywalić mocne karty. Najśmieszniejsze jest to, że wielu graczy przez 1-2 minuty się zastanawiało o co chodzi z openningiem wisp+Secretkeeper xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania wrzucę jeszcze nagrody z następnej za 10 winów. A więc 12 winów: 320 golda, paczka, zwykła złota (50 pyłu). 10 winów: 360 golda i paczka. Jesteśmy z goldem do przodu za 10, ale nawet uwzględniając 50 pyłu który często w nagrodach jest równowartościowy jak gold wychodzimy na remis. Więc wtf, jak dla mnie fail blizzarda bo za 12 nagrody powinny zdecydowanie odstawać od reszty. Wiadomo te 320 g skrajny przypadek bo przeważnie za 12 dostaje coś koło 400, ale cały czas będę uważał że za 12 powinna być legenda albo przynajmniej epik.

20140611002319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś wątpił nadal, że gra mnie nie lubi - doczekałem się kolejnej legendarki w paczce i znowu śmieciowa karta - tym razem Nozdormu xD Czy ja proszę o wiele, chcąc jakiejś użytecznej karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, w tym właśnie momencie też dostałem Nozdormu.

=>SurgeonOfDeath - dzięki za stronkę, bardzo fajna, niestety jak się nie ma szczęścia do kart to niestety nawet statystyki nie pomogą.

Dzisiaj po raz ostatni grałem na arenie gdyż po prostu jest ona dla mnie nieopłacalna, dzisiaj kapłan bez shadow wordów, co prawda dostałem 2 holy novy ale dużo mi to nie dało. 2 winy i nozdromu, w którejś z poprzednich paczek, nat pagle, no ...
A najśmieszniej było gdy stanąłem naprzeciw innemu kapłanowi który miał wszystko czego mi brakowało i nie udało mi się przez całą grę usunąć mu demolishera który strzelał dokładnie w to co mu pasowało do kart.
Plus jakie epiki dostałem dla kapłana do wyboru - murloc warleader(nie miałem innych murloców) blood knight(nikt nie rzucił stronnika z tarczą) i Big game hunter (nikt nie rzucił nic powyżej 5/5)
No, to sobie ponarzekałem to teraz wracam do normalnej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 14:58, Outlander-pro napisał:

Jakby ktoś wątpił nadal, że gra mnie nie lubi - doczekałem się kolejnej legendarki w
paczce i znowu śmieciowa karta - tym razem Nozdormu xD Czy ja proszę o wiele, chcąc jakiejś
użytecznej karty?

Wow... Nozdormu, to moje marzenie. Tak bardzo chciałbym go dostać :/ BTW jak zwykle testuje mechanikę gry jak czegoś niewiem. Np, że jak zabijesz sylvane i twój carine zginie, to nie stracisz Baina bo deathrattle jest później. Gdybym miał Syvane to bym doszedł do tego szybciej, ale doszedłem. Dziś się zastanawiałem czy zabicie auchenai i heal, to dmg czy heal. Boleśnie się przekonałem, ale wygrałem xD

20140611202759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa klasa na która się wkur... - druid. Nie wiem czemu, ale aktualnie 70 % ludzi między rank 3-6 gra drutami. Niestety mój warrior ma straszne problemy żeby wygrywać, non stop przegrana z powodu drzewek i roar. Teraz jak trafiam na zoo to się nawet ciesze bo te ustawienie dopracowałem do perfekcji. Tak z ciekawości to czym ludzie w tym sezonie wbijali legendy bo nie bardzo śledziłem streamy?

Btw: Albo mało osób jeszcze wbiło wysokie ranki, albo tak dużo w poprzednich sezonach miało legendę. 80 % ludzi z którymi gram w przedziale 3-6 ma reversy za legend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 22:47, Nightdew napisał:

Btw: Albo mało osób jeszcze wbiło wysokie ranki, albo tak dużo w poprzednich sezonach
miało legendę. 80 % ludzi z którymi gram w przedziale 3-6 ma reversy za legend.

Nom sporo ich jest. Co do druidów, to trochę ich jest. Co prawda ja nie gram Ramp Druida, który jest OK, a
Strifcodruida, który radzi sobie ze wszystkim. Bardzo fajny build, ale wymaga liczenia, bo często ma się OTK
przy 20+HP xD

Ja gram Strifco druida, ale nie grałem jeszcze mirrora tylko różne wariacje ramp. Mój Black Knight ma zawsze Value.

BTW może się spotkamy na ladderze, bo też jestem wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 23:12, SurgeonOfDeath napisał:

Ja gram Strifco druida


Masz link do talii takiej? Wygooglałem sobie to w tej talii była karta dla paladyna, wtf xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem sobie dziś serwer na Usa, bo zła jest pogoda i rankedów się nie da grać. Konkretniej jest zbyt ciepło, zeby się skupić xD. W każdym razie zaczynanie od zera, to ciekawa rzecz jak się już ogarnia trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna legenda :D Kilka dni temu Onyxia, teraz Nozdormu (nie wspominając o pierwszej legendzie na moim NA koncie, Ilidanie). Jak mniemam obie karty przerobić na pył? Jeśli tak to jeszcze niecałe 200 pyłu i będę mógł sobie zrobić jakąś legende. To samo tyczy się NA konta, jeśli się zdecyduję przerobić Ilidana na pył. Zastanawiam się nad Cairnem lub Yserą, Ragnaros jakoś mnie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem przygodę z Hearthstonem. No i mam zagadkę. Jak zdobywać karty: ranki i dobić do 100g i kupić pakiet, czy raczej zdecydować się mimo wszystko na arenę i tam zdobyć pakiet + ew. jakiś dodatkowy gold ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 11:44, bartog123 napisał:

Niedawno zacząłem przygodę z Hearthstonem. No i mam zagadkę. Jak zdobywać karty: ranki
i dobić do 100g i kupić pakiet, czy raczej zdecydować się mimo wszystko na arenę i tam
zdobyć pakiet + ew. jakiś dodatkowy gold ?

Póki nie jesteś naprawdę dobrze obeznany z grą, to aren nie ma co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2014 o 11:44, bartog123 napisał:

Niedawno zacząłem przygodę z Hearthstonem. No i mam zagadkę. Jak zdobywać karty: ranki
i dobić do 100g i kupić pakiet, czy raczej zdecydować się mimo wszystko na arenę i tam
zdobyć pakiet + ew. jakiś dodatkowy gold ?


Na start możesz zdobyć parę achievementów wraz z nagrodą w postaci złota lub paczek z kartami: http://hearthstone.wikia.com/wiki/Achievements Na początek polecam pokonanie wszystkich bohaterów z botami na wysokim poziomie trudności oraz zdobycie 10 poziomu z każdą klasą (otrzymasz w ten sposób gratis podstawowy zestaw kart). Potem możesz spróbować pograć na arenie, ta strona może być przydatna: http://www.arenavalue.com/ chociaż nie traktuj jej jako wyrocznia. Nie zaszkodzi też poogladać jak bardziej zaawansowani gracze grają na arenie, np. Trump (znajdziesz filmiki z nim na twitchu i youtube).
Jeśli na arenie będziesz średnio mieć 3 lub więcej zwycięstw to będzie to bardziej oplacalne niż kupowanie paczek (ponieważ placisz 150g za wejściówke, a po zakonczeniu areny masz zagwarantowaną paczkę o wartosci 100g, czyli tak na prawdę sama arena kosztuje cię 50g, a tyle co najmniej otrzymasz przy +3 wygranych).
Ja na początku długo siedziałem w grze rankingowej, ale trochę tego żałuję, że się nie zdecydowałem wcześniej na arene, właśnie z obawy o moj niski poziom. Poza tym nie zniechęcaj się, jeśli słabo ci będzie szlo. Najważniejsze na arenie dla początkujących jest, aby tak dobierać karty, by na koniec krzywa kosztu many osiągała szczyt w okolicach 3. Najtrudniej oprzeć się pokusie wyboru dobrej, ale kosztownej karty, gdy twoja talia już jest przeciążona silnymi kartami. Dlatego przy wyborze jednej z trzech kart zawsze bierz pod uwagę nie tylko jakość karty, ale czy wpasowuje się to w krzywą. Poza tym nie staraj sie dobierać kart sytuacyjnych pod kątem kombosów z gry rankingowej, bo prawie zawsze zabraknie ci niezbędnych składników i skończysz z martwymi kartami w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować