Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Jak zdobywać karty? Nie jestem fanem karcianek, ale kilka partyjek HS na dzień w chwilach albo pod koniec dnia kiedy człowiek chce w coś zagrać, ale nic poważniejszego nie mam ochoty. Nie zależy mi na biciu rankingów i innych takich. Nie mam ulubionej klasy, gram tym na co jest w danej chwili quest. No i chciałbym kiedyś zebrać wszystkie karty. Głupi cel ale co tam, nie spieszy mi się. Jak to robić najefektywniej zakładając, że rozkładanie jednych kart żeby zbudować wymarzony deck mnie nie interesuje, więc rozkładam tylko nadmiarowe więc póki co to z 200 pyłu zebrałem. Zwykłe zestawy po 100g? Czy może kupować klucze na Arenę i trochę teoretycznej nauki, żeby zorientować się które karty mają jaką wartość. Niby konto mam od bety, ale po wyzerowaniu zebrało by się może z 2-3 tygodnie regularnej gry (do wypełnienia zadania, to już u mnie jest regularna gra w HS), więc można przyjąć że dopiero zaczynam i mój stan posiadania nie istnieje. A Paladyn, Wojownik i Kapłan to chyba nawet 10 poziomu nie mają jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 21:24, SurgeonOfDeath napisał:

Wydaje mi się, że chcieli czegoś stabilnego. Z twitcha korzysta każdy, a to jest tylko
dla esportu.


No to trochę im nie wyszło xd Bo się stream posypał w trakcie pierwszego półfinału, plus zdarza się, że laguje. A twitch od jakiegoś czasu jest bardzo stabilny i nie ma z nim większych problemów nawet pomimo sporego obłożenia w trakcie dreamhacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 21:55, masterHADES napisał:

No to trochę im nie wyszło xd Bo się stream posypał w trakcie pierwszego półfinału, plus
zdarza się, że laguje. A twitch od jakiegoś czasu jest bardzo stabilny i nie ma z nim
większych problemów nawet pomimo sporego obłożenia w trakcie dreamhacka.

nom. W każdym razie

Spoiler

RDU 2-0 AMAZ raczej RDU wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 22:06, SurgeonOfDeath napisał:

Spoiler

RDU 2-0 AMAZ raczej RDU wygra.



Spoiler

Pewnie tak, chociaż chyba każdy chciałby zobaczyć 3:2 comeback with Priest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RDU wygrał(freeze magem). Co do tego z czatem, to nie pochwalam, ale RDU no grał bardzo dobrze
i czułem, że wygra, ale nie w takim stylu...

BTW Najlepsze mecze Gara vs Amaz, Realz vs Amaz i jeszcze pare innych, ale zapomniałem nazwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie questa, w między czasie po meczu pojawił się komunikat, że ileś tam golda dostałem, przeklikałem nawet nie czekając, aż się pojawi cały. Teraz patrzę, 380 golda mam podczas, gdy powinienem mieć ze 30 golda najwyżej. Ten quest za 1000 winów chyba wpadł, bo to daje 300 golda, ale to nadal o jakieś 50 golda za dużo mam -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wszystkie karty, to zacznij zbierać golda na dodatek. Nie wiadomo ile będzie kosztować.
Poza tym wyciągnij każdą postać do 10 poziomu, o ile jeszcze tego nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 17:47, Budo napisał:

Muszę się pochwalić :))


Gratuluję zdobycia jednej z najbardziej bezuzytecznych legend w grze :D Jakbyś miał pomysł w jakiej tali Deathwing może się sprawdzić to daj znać ;) Sam eksperymentowałem z róznymi klasami, jak zdobyłem tę kartę, ale zbyt często była u mnie martwa, przez co dosyć nisko oceniam jej uzyteczność.Teoretycznie mozna jej używać jako ostatniej deski ratunku, ale zbyt często byłem kontrowany, a wyrzucenie reszty kart z ręki jest zbyt kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 20:03, macned napisał:

Gratuluję zdobycia jednej z najbardziej bezuzytecznych legend w grze :D Jakbyś miał pomysł
w jakiej tali Deathwing może się sprawdzić to daj znać ;) Sam eksperymentowałem z róznymi
klasami, jak zdobyłem tę kartę, ale zbyt często była u mnie martwa, przez co dosyć nisko
oceniam jej uzyteczność.Teoretycznie mozna jej używać jako ostatniej deski ratunku, ale
zbyt często byłem kontrowany, a wyrzucenie reszty kart z ręki jest zbyt kosztowne.

what???
Deathwing is cool.
Co do filozofii Deathwinga, to jest to twoja ostatnia karta i bardzo sytuacyjna, ale da się nią grać.
Moim zdaniem, to świetny end-game, ale do tego czasu to martwa karta.


Ja mam dwa decki xD(ten dla żartów)
http://www.hearthpwn.com/decks/53048-rampage-swag

Tym deckiem w zeszłym sezonie wbiłem rangę 8 z 10. Pomógł mi przeskoczyć, bo miałem wtedy mało legend
i musiałem jakoś ograć jeden rodzaj decku. Można było wrzucić coś innego za Gelbina i pare rzeczy.
No, ale Gelbin jest świetną kartę dla ludzi, którzy lubią RND.
http://www.hearthpwn.com/decks/53186-rampage-wing-of-death

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 17:47, Budo napisał:

Muszę się pochwalić :))


Podobna paczka w jakości przed chwilą, niestety już trzeci Tyrion. A deathwing fajna karta, chyba mój pierwszy craftowany legendar.

20140617201723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 20:17, SurgeonOfDeath napisał:

Deathwing is cool.
Co do filozofii Deathwinga, to jest to twoja ostatnia karta i bardzo sytuacyjna, ale
da się nią grać.
Moim zdaniem, to świetny end-game, ale do tego czasu to martwa karta.


U mnie prawie zawsze użycie Deathwinga kończyło się użyciem Polymorph, zamrażania, Hex, Aldor Peacekeeper, Shadow Word Death, BGH, Hunter''s Mark + coś z szarżą albo Misdirection itd. To wszystko podstawowe karty obecne chyba w każdej talii. Ze względu na popularność ramp druida Faceless Manipulator również jest dosyc czesto widziany przeze mnie i również może kontrować Deathwinga (o ile przeciwnik w chwili zagrania karty nie miał juz tylko 12 puntkow zdrowia i nie mógl się uleczyc). Znacznie częściej używałem Deathwinga defensywnie (kiedy to już i tak przegrywałem), niż ofensywnie.

Karty takie jak Alexstrasza czy Ragnaros są wg mnie znacznie lepsze od Deathwinga, ponieważ zagrać je możemy praktycznie w każdej chwili, nie martwiąc się utraty innych cennych kart z ręki.

Problem z tą kartą jest taki, że ciężko jest stworzyć sytuację, w której w ręcę mamy mało kart a na stole mało minionów, przez co zagranie DW nie powoduje u nas aż tak dużych strat. Z druigiej strony doświadczony przeciwnik nigdy nie rzuci na stół więcej niż 3-4 silne karty, gdy i tak zdecydowanie już dominuje, zachowując jeszcze coś mocnego w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Tylko mówiłem, że można zrobić legit deck z Deathwingiem nie, że jest to najlepsza karta.
Jak nie masz MILIONA LEGEND, to robisz użytek z tego co masz.

Co do używania, to jak mówiłem. Defensywnie, albo podkoniec gry. Dopiero gdy praktycznie nie mam kart, to go rzucam. Czemu? Bo wtedy nie oberwie hexem...etc. Tylko zaznacze, że w takim przypadku to 99% czasu jest bezużyteczna karta. To jest taki finisher.
BTW Co do rampage Druida, to kiedyś zagrałem Deathwinga i w następnej turze dostałem Facelessa xD.
(3-4 karty przed końcem gry)

Co do screena(gra sprzed 1-2 miesięcy), to ma pokazać, że nie yolowinguje tylko traktuje go jako removal/finisher.

20140617234838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 20:21, Wojman napisał:

ja dzisiaj zdobyłm coś takiego jak widać na screenie.


Bardzo fajny pack, 5 przydatnych kart w zasadzie. 3 z nich sam bym przytulił :)

macned---> Deathwing jak Deathwing, legendy zawsze cieszą jak nie ma się ich dużo. A Gorehowla pewnie kolega nie widzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować