Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Z serii darmowe wygrane vs mag. Dzięki DH i finałowej wygranej maga pojawiło się ich troszeczkę więcej kosztem druidów i odrazu ranking idzie w górę. Mimo, że ten sezon poświęcam na wbicie złotego warriora, a dopiero następny chciałem przycisnąć ranking to dzięki tej grze udało się dojść do rank 2. More mages plz!

20140618225300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzający jest ten matchmaking. 4 raz gra o rank 1 i 3 raz dostaje kogoś z top 30 eu... Swoją drogą polecam Harrisona, świetna karta która ostatnio wygrała mi kilka gier.

20140619115550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pochwalę się, co prawda nie legenda ale zawsze wysoko :) Niestety mam dzisiaj standardowo 100 % lose rate na druidów więc mała szansa wyżej.

20140619132407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 13:24, Nightdew napisał:

A pochwalę się, co prawda nie legenda ale zawsze wysoko :) Niestety mam dzisiaj standardowo
100 % lose rate na druidów więc mała szansa wyżej.

Ładnie. Ja trochę spadłem, bo zacząłem się uczyć miracle rogue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa karta do huntera całkiem spoko.

Musze powiedzieć, że miracle nie jest taki prosty jak się wydaje.(dodam, że mam talie bez edwina, bo go nie mam).
I tak jest dużo lepiej niż za moim pierwszym podejściem, bo mam drugiego prepa i łatwiej przemielić cały deck.

Na razie ogarniam ten deck na poziomie casula i jakoś idzie. Jak ogarniałem na poziomie rankeda, to spadłem kilka rang xD. (z 5 do 9 w 1h)

20140619192411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 19:41, SurgeonOfDeath napisał:

Nowa karta do huntera całkiem spoko.


Najpierw pomyślałem, że ta wyciągnięta karta będzie z talii gracza (jak Captain''s Parrot na przykład) - co wg mnie byłoby świetne - ale okazuje się, że bestia może być dowolna, tzn do reki może trafić nam zarówno Angry Chicken jak i King Krush ;p Może być zabawnie, ale nie wiem czy ta karta jest dobra. W każdym razie z niecierpliwością wyczekuję premiery dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2014 o 20:48, macned napisał:

Najpierw pomyślałem, że ta wyciągnięta karta będzie z talii gracza (jak Captain''s Parrot
na przykład) - co wg mnie byłoby świetne - ale okazuje się, że bestia może być dowolna,
tzn do reki może trafić nam zarówno Angry Chicken jak i King Krush ;p Może być zabawnie,
ale nie wiem czy ta karta jest dobra. W każdym razie z niecierpliwością wyczekuję premiery
dodatku.

niezależnie od tego jest dobra. Dziesiątki gier priestem i docenisz RND zwłaszcza, że za 1 many masz małe
szanse wyciągnąć coś gorszego. Druga rzecz to jest Alternatywa dla 3 kart Novice, Thalnos, Loot Hoarder
tylko, że lepsza bo 1 many + synergia z bestiami.

Szczerze moim zdaniem, to bardzo dobra karta jeśli będą bestie z poza decku, to będzie fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień pierwszy nauki Miracla uznaje za zakończony xD
Mało wiele już ogarniam pograłem trochę na casualu początkowo 20% win-ratio, a potem skoczyło do 80%.

Na początku wydaje mi się, że krzywa uczenia jest duża, a potem wszystko sprowadza się do masterowania matchupów. Aktualnie mój level miracle określam na rank 15-10. Czyli na poziomie casuala, ale wydaje mi się, że jak ogarnę dobrze parę dupereli w tym decku, to nie będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie arenę, standardowo po swoim ruchu idę chwilę afk przeglądać neta. A tu bam przeciwnik rzucił nozdrumu :D Całą turę straciłem, ale na całe szczęście miałem op rękę.

Btw Granie na arenie pomału robi się nudne, mag, mag, mag....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 18:32, Nightdew napisał:

Btw Granie na arenie pomału robi się nudne, mag, mag, mag....

Co zrobić jak połowa graczy myśli, że Mag to easy 12 win. Mnie nie spotka raczej, bo nie lubię tej klasy. Zbyt nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sie wkur... Grałem właśnie o legende mając 5 gwiazdek. Lock z kartą na ręku i 12 hp, ja miałem grommasha i aktywować mogłem go tylko na 10 dmg więc to zrobiłem. Zostało mu 2 hp więc dobierać nie mógł. Akurat na rękę mu doszło to za 6 many niszczące i wygrał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 00:33, Nightdew napisał:

Ale sie wkur... Grałem właśnie o legende mając 5 gwiazdek. Lock z kartą na ręku i 12
hp, ja miałem grommasha i aktywować mogłem go tylko na 10 dmg więc to zrobiłem. Zostało
mu 2 hp więc dobierać nie mógł. Akurat na rękę mu doszło to za 6 many niszczące i wygrał....

Gratki. Trzymam kciuki teraz, to tylko kwestia motywacji.
Ja właśnie wracam z mojej karuzeli z rangi 2 na 10. Jestem znów na 4 olałem trenowanie Rogue i wracam do rangi swojej.

BTW Ja też zaliczyłem dziś historyczne momenty. 1 60lvl Druidem, 2. 300golda za 1k winów, 3. Przekroczyłem 100 golda za winy w ciągu dnia. Rajd z 10 rangi na 4 xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2014 o 00:40, SurgeonOfDeath napisał:

Gratki. Trzymam kciuki teraz, to tylko kwestia motywacji.


Motywacje miałem jak jeszcze nie było złotego warriora, teraz żadnej. Pewnie spadnę do d2 i odpuszczę już ranki na ten sezon. Prawie każdą przegraną grę bym zrozumiał, ale żeby w taki sposób przegrań pojedynek o legendę to się na miesiąc hearthstona odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 14:49, Nightdew napisał:

Haahaha do 3 razy sztuka. Zrobiłem dzisiaj shockadina i się udało! Top 500 eu :D

A jednak. Gratuluje, godnie reprezentujesz nasze forum:D. Może też kiedyś się mi to uda, na razie ledwo 20 rank dociągnąłem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować