Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2014 o 20:25, Malevyn napisał:

jaki jest twoj ulubiony deck ? top of all ?


Ulubiony zdecydowanie control warrior, tutaj założyłem wątek z deckiem http://www.hearthpwn.com/forums/class-discussion/warrior/12833-s3-my-legend-control-warrior-deck
W legendzie go nie używam, mam wrażenie że za wolno wbijało by się rangi i jadę non stop shockadinem. Zapewne też nim na początku następnego sezonu będę wbijał.

Dnia 23.06.2014 o 20:25, Malevyn napisał:

Ładnie btw widziałeś Tempowarirora, koleś tym wcisnął 50 rangę.
http://www.hearthpwn.com/decks/66170-colma-te...op-50-legend
Co myślisz o tym decku?


Fajnie wygląda, zapewne przetestuje.

Swoją drogą teraz głupi moment w tym rankingu, z jednej strony fajnie by było znaleźć się na liście blizza z top 100 i trochę szkoda grać ryzykując spadek, z drugiej top 16 kwalifikacja do mistrzostw Europy więc dylemat jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 21:35, Nightdew napisał:

Swoją drogą teraz głupi moment w tym rankingu, z jednej strony fajnie by było znaleźć
się na liście blizza z top 100 i trochę szkoda grać ryzykując spadek, z drugiej top 16
kwalifikacja do mistrzostw Europy więc dylemat jest.

Trump tam ryzykował był 13 i potem spał na 234+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2014 o 22:19, SurgeonOfDeath napisał:

Trump tam ryzykował był 13 i potem spał na 234+.


Tutaj już w sporej części liczy się fart. Nie ma czegoś takiego, że gracze z top 100 grają na siebie. Cały czas trafia się na ludzi koło 500-600 lub rank 1/2. Rotacja w 100 jest spora, narazie nic nie grałem a z tego co widziałem ostatnio awans z 91 na 85 :D Mam znajomego, który w dzień lata między top 20 a top 200 i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 22:24, Nightdew napisał:

Tutaj już w sporej części liczy się fart. Nie ma czegoś takiego, że gracze z top 100
grają na siebie. Cały czas trafia się na ludzi koło 500-600 lub rank 1/2. Rotacja w 100

nom

Dnia 23.06.2014 o 22:24, Nightdew napisał:

jest spora, narazie nic nie grałem a z tego co widziałem ostatnio awans z 91 na 85 :D
Mam znajomego, który w dzień lata między top 20 a top 200 i tak w kółko.

XDDD
[To wynika głównie z prawdopodobieństwa. No jak mają top 16 graczy, to mają małe szans na granie ze sobą.
Po pierwsze muszą grać w tym samym czasie, po drugie musieli by w tym samym momencie zaczynać gry xD.

Zdarzać się zdarzają takie gry, ale są mniej prawdopodobne.
Na moje nieszczęście jedyne dni w które moge ladderować, to środa i czwartek w tym miesiącu. Małe szanse, ale spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2014 o 21:13, SurgeonOfDeath napisał:

Staje się monotematyczny xD Musiałem skasować mój autorski deck do warriora, bo nie miałem
miejsca na Druida,
a zmiana 2-3 kart, żeby mieć lepsze aggro matchup no co jakiś czas denerwowała.


Więcej tych talii na druida się nie dało? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz troche popłacze ale gram sobie podstawowymi deckami jak ,że z braku laku konkretnych kart farmie sobie golda i pare razy pod rząd natrafiłem na typów z legendami ktorzy mieli jeszcze deck pod murlockowy rush jak na takie coś grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 16:52, hammerfall87 napisał:

teraz troche popłacze ale gram sobie podstawowymi deckami jak ,że z braku laku konkretnych
kart farmie sobie golda i pare razy pod rząd natrafiłem na typów z legendami ktorzy mieli
jeszcze deck pod murlockowy rush jak na takie coś grać

Murlockowy rush, to musisz zabijać murlocki. Wystarczy, że zostawisz kilka na planszy i jak się zbufują to GG.
Jeśli wiesz, że grasz na aggro, to odrzucasz karty, żeby dostać removale i jakieś tam tanie miniony(mocne).
Harvest golem np etc.
Starasz się zabić, bo jak wejdzie Murloc Warleader to GG.(Zakładając, że nie masz silenca)

Co do tego decku, to Zoo jest gorsze, ale jak Murlocką podejdą karty to szybciej zginiesz.

https://www.youtube.com/watch?v=WGwsWkbzUoY#t=102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Stoję przed trudnym wyborem co wytworzyć z kart legendarnych. Ogranicza mnie niski budżet arcane dust, więc mogę utworzyć max. jedną legendarną:


## Czy która z tych kart byłaby "najlepsza", albo czym sugerować się w wyborze jednej do stworzenia - Cairne Bloodhoof, Sylvanas Windrunner czy Leeroy Jenkins ?


Dodam że z legendarnych mam już Ragnarosa, Proroka Valen''a oraz Illidian''a. Interesują mnie klasy: Hunter, Rogue, Paladin i Warrior.


Przepraszam za angielskie nazwy, ale nie chcę popełnić gafy a gram w tej wersji językowej. Wszystkie inne uwagi co do wyboru karty legendarnej do utworzenia też mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszystkie karty, które wymieniłeś są ważne i grane w wielu deckach. Sylvanas to bardziej kontrola warrior/priest, leeroy to bardziej rushdown/zoo, a cairne to typowy midgame (ale gra też w kontrolach). Także wybór jest Twój, ja bym brał leeroya, bo karta to podstawa w wielu deckach i zawsze się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny złoty legendar wycraftowany :) Co do ranków, nie grałem kilka dni aby nie spaść lecz i tak zbliżałem się do wypadnięcia z top 100. Musiałem coś zagrać i na szczęście bezproblemowy win. Awans na 60 miejsce, ale i tak po dniu znowu 70 więc możliwe, że będzie potrzebny jeszcze 1 win. Wnerwiający jest ten system. Top 16 to zapewne ruletka. Na szczęście załapałem się na aktualną listę :) http://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/14455485/

20140627214326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2014 o 21:43, Nightdew napisał:

potrzebny jeszcze 1 win. Wnerwiający jest ten system. Top 16 to zapewne ruletka. Na szczęście
załapałem się na aktualną listę :) http://eu.battle.net/hearthstone/en/blog/14455485/

Gratki na stronie blizzarda być wymienionym, to już wielkie osiągnięcie. Nikt ci tego nie zabierze.

Ja niestety wyjeżdżam i już sobie do końca sezonu nie pogram :/
Jak się ud to w sierpniu spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować