Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2014 o 21:43, Nightdew napisał:

Kolejny złoty legendar wycraftowany :)


Wow, gratulacje! Jak zdobyłeś tyle pyłu by kraftować złote legendary? Sukcesy na arenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2014 o 22:47, Czternasty napisał:

Wow, gratulacje! Jak zdobyłeś tyle pyłu by kraftować złote legendary? Sukcesy na arenie?
;)


Dobre areny i posiadanie większości kart. Każda cała paczka idzie na rozwalenie.

Btw: Strasznie ludzi w legendzie przybywa. Jakiś tydzień temu max był chyba 1200. Teraz mój znajomy, który kręcił się koło 20 miejsca ostatnio ma chyba jakiś mega lose strike i jest 1690 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, to już się robi nudne. Wszystkie klasy już zaczynają grać taktyką pod Leeroya Jenkinsa, za przeproszeniem rzygać się od tego chce. Gdzie to jest napisane, że należy tak grać, skąd to ściągają? Kiedyś nikt tą kartą nie grał, dziś już czwarty raz dostaje kombo Jenkinsem. Buildy jak w jakimś mmo normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma taktyk pod Jenkinsa, Leeroy jest po prostu idealnym finisherem (generalnie to jest powszechnie dostępny fireball którego można zbuffować dodatkowo) i dlatego będzie się sprawdzał zawsze - rush go weźmie żeby nie dać przeciwnikowi czasu, control go użyje bo dzięki temu ma mniej potrzebnych kart do robienia dmgu.

Niech dadzą whelpom taunty, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2014 o 05:16, Budo napisał:

/.../

Sorry, ale Jenkins jest za dobry i gra wszędzie. Może by go ogarnęli do 5/2?

Już mamy charga z 5/2 i 5/7
Druga rzecz Arcane Golem 4/2 3 many byłby lepszy wtedy od Leeroya. Moja rada to pilnować się i patrzeć na karty przeciwnika. Jeśli widzę, że przeciwnik nie rusza jakiś kart, to mam pewność że zbiera na kombo. Czasem można kogoś tak oszukać xD. Ile razy Druid myślałem, że mam Fona, a miałem Black Knighta xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym graczu, Reynad:
https://www.youtube.com/watch?v=VSt8qerO9ms

Ciągle zastanawiam się czy jego dojście do legendy bez wydawania dolara/wieków farmienia areny to rezultat jego faktycznych umiejętności i przemyślanego deck''a, czy raczej wyjątkowo skutecznego rush-decku w jego aktualnej (styczniowo-lutowej) ''mecie''?

Niewątpliwie jest on bardzo dobrym graczem, jednak trudno mi uwierzyć że faktycznie mając tylko kilka rzadkich kart, i wiele pospolitych można dojść do legendy w tak krótkim (2-3 tygodnie o ile pamiętam) czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest pajac który ma po kilka kont na różnych kontynentach gdzie raz kupuje paczki za kilkaset $, a później gra na innym koncie gdzie tak jak ty napisałeś dojście do legendy bez wydawania dolara/wieków farmienia areny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 00:14, Czternasty napisał:

Co myślicie o tym graczu, Reynad:
https://www.youtube.com/watch?v=VSt8qerO9ms

Ciągle zastanawiam się czy jego dojście do legendy bez wydawania dolara/wieków farmienia
areny
to rezultat jego faktycznych umiejętności i przemyślanego deck''a, czy raczej
wyjątkowo skutecznego rush-decku w jego aktualnej (styczniowo-lutowej) ''mecie''?

możliwe nie zaszkodzi spróbować. W aktualnym sezonie widzę karty, które używałem pół roku temu.

Dnia 29.06.2014 o 00:14, Czternasty napisał:


Niewątpliwie jest on bardzo dobrym graczem, jednak trudno mi uwierzyć że faktycznie mając
tylko kilka rzadkich kart, i wiele pospolitych można dojść do legendy w tak krótkim (2-3
tygodnie o ile pamiętam) czasie :)


Bardzo go lubię chociaż ma wybuchowy charakter.
Co do tego czy można dojść, to wymaga to skilla. Amaz, Trump i inni też to zrobili, ale jednak nie jest to takie proste.
Aktualnie z forum tylko Nightdew to zrobił więc, to nie jest takie proste. Moim zdaniem jeśli się przyłożysz, to powinno ci zająć 2-3 sezony. Zakładając zerowe doświadczenie. Im większe doświadczenie, to szybciej to idzie.
Najgorszy moment to ranga 1-5, bo nie ma winstrików i dużo zależy od szczęścia, nerwów, czasu i mety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 00:20, XywkaToy napisał:

Dla mnie to jest pajac który ma po kilka kont na różnych kontynentach gdzie raz kupuje
paczki za kilkaset $, a później gra na innym koncie gdzie tak jak ty napisałeś dojście
do legendy bez wydawania dolara/wieków farmienia areny

Reynard nie jest pajacem. Druga rzecz to, że ma konto F2P i normalne to chyba każdy tak robi e-sportowiec.
Zwłaszcza, że są różne zawody i potrzebują kart. Amaz po zrobieniu F2P priesta też kupił paczki, bo potrzebował na Dreamhacka i patrz zajał 2 miejsce.

Co do paczek też 1 kupiłem za kilka euro dla Gelbina. I jak zaczynałem, to lubiłem strasznie tą kartę, bo to moja pierwsza legenda i aktualnie jedyna złota. Ostatnio używałem go kilka razy dla zabawy i przyjemnie się grało. Ufa mi jak Ragnaros Amazowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 00:14, Czternasty napisał:

Co myślicie o tym graczu, Reynad:


Bardzo lubie gościa, mój ulubiony streamer HS szczerze mówiąc. Amaz też jest spoko ale jak by leciał stream Amaza i Reynada to bym oglądał Reynada:p

Może i trochę ciężki z charakteru czasami ale jest naprawdę dobry w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh strasznie słaba się zrobiła ta sekret talia na maga, znowu wracają dni w których nienawidzę robić questów magiem...Teraz się będę męczył wbijać 5 winów tym syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak cena eventu nie będzie ujawniona 1 czerwca ... omg, brak słów:
"I know everyone is really excited for any and all information regarding Naxxramas. We’re doing our best to get it into your hands as soon as possible. However, it turns out we’re actually not going to be quite ready to announce Naxxramas pricing on July 1st as I previously mentioned—we do still want to announce more Naxxramas information soon, but I’m afraid it won’t happen on July 1st. We’ll get the details to you as soon as we have finalized information to share."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 10:35, Outlander-pro napisał:

Jednak cena eventu nie będzie ujawniona 1 czerwca ... omg, brak słów:


Lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 00:14, Czternasty napisał:

Co myślicie o tym graczu, Reynad:
https://www.youtube.com/watch?v=VSt8qerO9ms

Ciągle zastanawiam się czy jego dojście do legendy bez wydawania dolara/wieków farmienia
areny
to rezultat jego faktycznych umiejętności i przemyślanego deck''a, czy raczej
wyjątkowo skutecznego rush-decku w jego aktualnej (styczniowo-lutowej) ''mecie''?

Niewątpliwie jest on bardzo dobrym graczem, jednak trudno mi uwierzyć że faktycznie mając
tylko kilka rzadkich kart, i wiele pospolitych można dojść do legendy w tak krótkim (2-3
tygodnie o ile pamiętam) czasie :)

Oczywiscie, ze da sie dojsc do legendy tanim deckiem. Najlepszym przykladem by bylo "zoo", ale z tych mniej popularnych to tez shaman (w sumie to jest jeden sposob budowania shamana, czyli pelno removali, jakies unbound elementale i wilki, a roznica miedzy deckami to tylko forma finishera), ktory sprawuje sie niezle przeciwko popularnemu ostatnio handlockowi i ramp druidowi.
No, ale wciaz wymagane jest do tego sporo skilla (i szczescia :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie martwi trochę jeśli chodzi o cenę eventu, to jest to, że są podejrzenia, że przełożenie ujawnienia ceny, jest związane z tym, że Blizz wie, że gracze odkładali golda na event i wiedzą ile każdy gracz ma golda. Zatem jeśli wszyscy poodkładali trochę golda na event, to nie zarobią na nim tyle, ile by chcieli, zatem pewnie podwyższą cenę do jakiegoś absurdalnego poziomu.
Greedy blizzard is greedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja poczekam do ujawnienia cen. W każdym razie 1 skrzydło jest za darmo i uważam, że można ten czas spokojnie wykorzystać do dozbierania.

Co do greedości, to powiem jak zobacze ceny. Jeśli będzie blisko 500 golda, to spoko jeśli bliżej 1k, to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto patrzeć na cenę pakietów kart i cenny dlc do innych gier. Wykpienie bundla z całością to bardzo spokojnie może być kwota w okolicach 25€, co by przekładało na ~2200 złota. Kupując skrzydła pojedynczo z 10€, co daje 800-900 monet za sztukę. Choć wcale nie zdziwiłbym się kwotom 50% wyższym, ale raczej nie więcej. 50€ za bundla "3 dlc" to nawet jak na kogoś tak potężnego jak Blizzard dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować