Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

I po kominku w krk. Było epicko, około 100 osób, super organizacja, super klimat i super nagrody. W turnieju brało udział około 60 osób. Miłym dodatkiem całego dnia było to, że udało mi się ten turniej wygrać :D Za niedługo pewnie jakaś wideo relacja z turnieju będzie to podeśle linki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 14:58, XywkaToy napisał:

Pochwal się lepiej co wygrałeś?

Jak to co.
Możliwość pochwalenia się tym na gram.pl. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 14:58, XywkaToy napisał:

Pochwal się lepiej co wygrałeś?

Sporo ciekawych rzeczy, które ufundował blizz. Mase gadżetów, kilka książek o tematyce warcrafta/diablo, koszulki (koszulka z blizzconu ftw), starcrafta 2, tokena na konto i kilka innych fajnych rzeczy. Bardzo się postarali, zwłaszcza że turniej był dodatkiem do spotkania. Super pozytywny event, w następnym też prawdopodobnie wezmę udział chyba, że będzie na morzem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2014 o 14:51, Nightdew napisał:

I po kominku w krk. Było epicko, około 100 osób, super organizacja, super klimat i super
nagrody. W turnieju brało udział około 60 osób. Miłym dodatkiem całego dnia było to,
że udało mi się ten turniej wygrać :D Za niedługo pewnie jakaś wideo relacja z turnieju
będzie to podeśle linki ;)

Gratki wielkie. Jak dojdziesz do poziomu zawodowca, to będę twoim pierwszym fanem xD. A tak na serio to wrzuć tą relacje, chętnie zobaczę jak taki event wyglądał. Żałuje też, że do Krakowa mam ze 200 km i nie mogłem być. Jak byłoby w Wawie, to chyba bym się skusił ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 11:41, Ecko09 napisał:

Co powiecie o takim decku? Argent Commander ma zastępować Ragnarosa, a Shienjin taunt
Sylvanas, których nie mam, ale nie wiem czy jakieś inne karty w te miejsca nie byłyby
lepsze.

http://screenshot.xfire.com/s/129856480-4.jpg


Wygląda spoko, tylko nie wiem czy jeden Shadow word: Death to nie za mało jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ludzie, którzy walczą o top 16 muszą być ładnie wkur.. brakiem możliwości zalogowania :D A do końca sezonu 3 h. Dobrze, że jeszcze dzisiaj zagrałem jedną wygraną partię, aby umocnić się w top 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 19:01, Czternasty napisał:

Ktoś ma podobne problemy z Hearthstone teraz? :)


Battle net coś świruje. Diablo też robi problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2014 o 16:38, Nightdew napisał:

Heh nowy sezon i odrazu w jednej z pierwszych gier Forsen rozwalony :D Fajnie było się
oglądać na streamie.

Cheater, podglądałeś karty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko idzie w tym sezonie, rank 5 wbita. Niestety teraz koniec zabawy i zacznie się prawdziwe granie. Chyba jeszcze nie wbito legendy, chociaż już 2 osoby na rank 3 widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 02:03, SurgeonOfDeath napisał:

A ja jeszcze zagranica, ale pogralbym sobie w hearthstona. W kazdym razie znalazlem fajny
deck i pogram nim jak wroce.
http://www.hearthpwn.com/decks/68166-crusher-shaman-legendary

Grałem na coś takiego i było cholercia naprawdę ciężko.
Btw. jak sobie radzi priest na shamków? Ostatnio tego sporo u mnie a myślałem, żeby odkurzyć kapłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować