Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2014 o 23:59, QuandorX napisał:

>ciach
Hmm, intrygujące, w sumie Mati czołowy gracz, to warto obadać, co tam ma do zaproponowania
;). Czekam na kolejne propozycje, jeżeli ktoś ma czas poświęcić mi tę minutkę czy dwie.

Kto to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2014 o 23:50, QuandorX napisał:

Macie do polecenia jakieś tanie decki dla palka, priesta albo druida? Gram swoimi, ale
jakoś czegoś w nich brakuje, tego ostatecznego obadania talii okiem doświadczonego gracza
:D. Najlepiej bez legend, bo nadal jestem początkującym nubkiem i jeszcze żadnej nie
mam.


Pokaż te swoje talie to może ktoś pomoże ci je poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Druid i priest może coś zlożyć na budżecie, ale paladyn nie za bardzo... bez avenging wrath, tyriona i equality to każda talia paladyna będzie ułomna. Wrzucę potem moją talię priestową, nawet działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem chwilę przerwy od HS w związku z czym mam pytanie. Nie jest to żaden chwilowy event, tylko zakupione skrzydła pozostaną na zawsze i będą również zawsze do kupienia, tak? I przechodzenie poszczególnych rewirów to jedyny sposób na zdobycie nowych kart? Chce się upewnić, że warto poświęcić trochę czasu i pofarmić na to golda, zamiast na chociażby busterki. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, kupujesz raz i grasz ile chcesz. Do kupienia też będą cały czas, z tym że pierwszy rewir, który będzie miał premierę 23 lipca będzie za darmo do odblokowania przez miesiąc. Jeśli chodzi o karty to masz rację, jeśli chodzi o zwykłe wersje - o ile mi wiadomo, tylko przechodzenie Naxxramas ma je dać. Złote wersje będziesz mógł wycraftować za pył, ale dopiero po odblokowaniu zwykłej wersji danej karty. A za ukończenie trybu heroicznego dostaniesz dodatkowo nowy tył kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nightdew wiem, że jesteś specjalistą. Powiedz mi co źle zrobiłem przy tej arenia.
Nigdy nie gram hunterem na arenia i postanowiłem spróbować. Wydaje mi się, że dużo błędów popełniłem przy wyborze, bo nie wiem co jest słabe, a co dobre na arenie.

http://www.arenavalue.com/s/DcFhBc
(btw wykres many stara się mi coś powiedzieć xDD) Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 17:47, SurgeonOfDeath napisał:

Miracle hmm nadal słabo xD, ale spróbowałem Backspace. Śmieszny i bardzo szybki deck.


Ja złożyłem ostatnio Miracle Rogue''a i muszę przyznać, że deck jest strasznie losowy. Ostatnio miałem 6 gier pod rząd gdzie Gadzetzan schował się gdzieś na samym końcu talii i nie pojawił się przez te gry. Jak dostawałem Leeroya i shadowstep to były jakieś wygrane, ale czasem i on się chował i kicha. A czasem trafi się na heavy taunt deck i też kicha. Ogólnie bardzo mnie miracle zawiódł (oddajcie moje 800 pyłu, które na to przeznaczyłem! xD) i myślę, że ten tempo rogue jest fajniejszy, a przynajmniej pewniejszy, jak to się mówi "more consistent".

A tak w ogóle to ostatnio złożyłem Shockadina i jest naprawdę super. Prawdziwy pogromca ramp druidów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 22:19, Outlander-pro napisał:

Ja złożyłem ostatnio Miracle Rogue''a i muszę przyznać, że deck jest strasznie losowy.
Ostatnio miałem 6 gier pod rząd gdzie Gadzetzan schował się gdzieś na samym końcu talii
i nie pojawił się przez te gry. Jak dostawałem Leeroya i shadowstep to były jakieś wygrane,
ale czasem i on się chował i kicha. A czasem trafi się na heavy taunt deck i też kicha.
Ogólnie bardzo mnie miracle zawiódł (oddajcie moje 800 pyłu, które na to przeznaczyłem!
xD) i myślę, że ten tempo rogue jest fajniejszy, a przynajmniej pewniejszy, jak to się
mówi "more consistent".

xD Mi trochę zajęło nauczenie się wygrywać bez Gadzeta, Leeroya. Tylko to polega na kombinowaniu ostro.
Przygotowujesz sobie takie małe okienko szansy na wygraną. Ten deck na pewno wymaga bardzo dużo skilla
i jesteś ostro karany za błędy.
Ja aktualnie cały czas siedzę na ~9 ranku widzę, że kolesie grają słabiej ode mnie, ale jak zrobię drobny błąd
w tym decku to ciężko się odratować. No najwyżej, że ciągniesz milion kart, to możesz sobie pozwolić na błędy.

Dnia 19.07.2014 o 22:19, Outlander-pro napisał:

A tak w ogóle to ostatnio złożyłem Shockadina i jest naprawdę super. Prawdziwy pogromca
ramp druidów xD

nom ciężko się gra na shockadina druidem. Z drugiej strony Rogiem jest dość prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Większość kombo decków tak ma. A miracle akurat wymaga sporo ogrania i znajomości kart- w obecnej mecie to chyba najtrudniejszy deck do grania. Za to jaka frajda jak kombo wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej. A czy coś zmieniło się w kwestii daily? Jak grałem to dostawałem 1/dzień, a teraz zrobiłem wszystkie 3 po dłuższej przerwie, wchodzę następnego dnia i... czekają na mnie kolejne trzy. Zmienili system czy to taka "nagroda powitalna" dla powracającego po przerwie gracza? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu po odsiedzeniu całej kariery w HSa na rangach 17-16 nagle wskoczyłem bezproblemowo do 11?
Nie zmieniałem talii, grałem regularnie... nie mam pojęcia o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2014 o 15:38, akwyx napisał:

Nie zmieniałem talii, grałem regularnie... nie mam pojęcia o co chodzi.

Może w końcu Twoja talia wbiła się jako kontra na obecną metę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 19:11, Outlander-pro napisał:

Może w końcu Twoja talia wbiła się jako kontra na obecną metę xD

W 2 godziny do 10 rangi dobiłem.. i musiałem jechać po dziewczynę. Ale to było.. dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 00:15, SurgeonOfDeath napisał:

Kto to jest?

Koleś jest naprawdę niezły, w ostatnim sezonie był w pierwszej 15 najlepszych graczy eu, w każdym innym sezonie także na liście. Streamuje tutaj: http://www.twitch.tv/mkrr3 .

@Ecko Obczaję jeszcze te moje talie i chętnie wrzucę tutaj na przegląd :D.

@Budo Też zauważyłem, że Palek bez jakiś lepszych kart nie ma takiego potencjału jak np. Druid, Priest czy Hunter. Złożyłem tam jakiegoś ułomnego tempo Paladyna, ale bez rewelacji się tym gra. Chętnie spojrzę na twoją priestową talię, może to być to czego potrzebuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2014 o 10:29, barsum napisał:

Zmienili system czy to taka "nagroda powitalna" dla powracającego po przerwie
gracza? ^^


Nie,rzeczywiście to coś w rodzaju "nagrody powitalnej" jeśli nie było cię dłużej niż dzień i masz całą pulę 3 questów zapełnioną o ile zrobisz więcej niż 1 questa jak wrócisz. Generalnie jednak jest jak było, czyli 1 quest dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary i nie wiem jak teraz działa, ale przynajmniej tani i daje niezłą zabawę. W poprzednim sezonie dobiłem gdzieś do rank 15 zanim mi się karta grafiki spieprzyła.

20140721212901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 21:29, Budo napisał:

Stary i nie wiem jak teraz działa, ale przynajmniej tani i daje niezłą zabawę. W poprzednim
sezonie dobiłem gdzieś do rank 15 zanim mi się karta grafiki spieprzyła.

Przyjemnie wygląda, większość kart mam. Jak sądzisz, będzie działał bez Ragnarosa? Jego oczywiście nie mam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować