Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2014 o 12:48, XywkaToy napisał:

Jak się nazywał ten program dzięki któremu można było zdobyć ten specjalny rewers karty?


Evolvehq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie właśnie leci aktualizacja u mnie do Naxxramas:)
Ciekawe czy można już grać, zaraz się dowiem.

Grać można już w dodatek! Aktualizacja poszła szybko i bezproblemowo:) Własnie odblokowałem Naxxramas.
Czyżby taka niespodzianka od Blizza by zapobiec masowemu padnięciu serwerów 23go?:)

A wszystko odkryte dlatego że chciałem sobie porobić questy dzienne :P A tu proszę dodatek!

To ja znikam, dobrej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój naxxowy zoodeck. Kompatybilny z pierwszym skrzydłem.

http://www.hearthpwn.com/deckbuilder/warlock#24:2;85:2;305:2;340:2;386:2;422:2;434:2;473:2;507:2;529:2;542:2;577:2;641:2;7738:2;7756:2

Jedna karta jest tylko dla testu, bo wydaje mi się, że 2x1/1 to cieńko. BTW ja już gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba niższego poziomu nie mogli dać w normal mode. Rozwalone wszystko control warriorem, niestety po ostatnim bossie wywaliło grę i nie widziałem otrzymanych kart. Teraz nikt się zalogować nie może więc pewnie dzisiaj to by było na tyle. A ja miałem nadzieję, że rano rzucą patch kiedy człowiek będzie w robocie i ominą go problemy techniczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 20:42, Nightdew napisał:

Już chyba niższego poziomu nie mogli dać w normal mode. Rozwalone wszystko control warriorem,
niestety po ostatnim bossie wywaliło grę i nie widziałem otrzymanych kart. Teraz nikt
się zalogować nie może więc pewnie dzisiaj to by było na tyle. A ja miałem nadzieję,
że rano rzucą patch kiedy człowiek będzie w robocie i ominą go problemy techniczne...

Haha, a Ja priestem bo mogłem pograć nowymi kartami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam podobnie jak przedmówcy. Chociaż się cieszę, że poznałem trzeciego bossa. Wywaliło mnie po rozgrywce. Przynajmniej już się dziś nie będę szarpał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 20:42, Nightdew napisał:

Już chyba niższego poziomu nie mogli dać w normal mode. Rozwalone wszystko control warriorem


Ogarnij się, nie każdy jest w topce europejskiej i ma deck z mety za pierdyliard dustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 20:48, benjiro napisał:

No to mam podobnie jak przedmówcy. Chociaż się cieszę, że poznałem trzeciego bossa. Wywaliło
mnie po rozgrywce. Przynajmniej już się dziś nie będę szarpał.

Na Asian jest spoko. xD Ja przejdę na 3 serweach pierwsze skrzydło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To te karty od razu na start się dostaje wszystkie? Ja myślałem, że jakiś tam bossów trza rozwalić i po ileś tam kart się dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie jest no skill zoo lock. Wszyscy którzy płaczą nim przechodzą pierwsze skrzydło. Ogarnij się i zastanów o czym piszesz bo nie wiem co ma ilość pyłu potrzebnego na stworzenie mojego decku do poziomu naxx kiedy na dodatek tanim zoo jeszcze łatwiej przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dla ciekawskich wszystkie złote wersje kart: http://imgur.com/a/ytdXI#0. Mam sporo pyłu bo stwierdziłem, że bardziej opłacalne będzie craftowanie złotych legend z naxx ponieważ ich w paczkach nie znajdę. Ale tak jak patrze to nie do końca postarali się z efektami. Już lepiej commony wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 20:56, Nightdew napisał:

Dla Ciebie jest no skill zoo lock. Wszyscy którzy płaczą nim przechodzą pierwsze skrzydło.
Ogarnij się i zastanów o czym piszesz bo nie wiem co ma ilość pyłu potrzebnego na stworzenie
mojego decku do poziomu naxx kiedy na dodatek tanim zoo jeszcze łatwiej przejść.


Uwaga, ciekawostka: gra nie jest tworzona wyłącznie pod prosów-samozwańców, ani pod lamy, które biorą wszystkie pomysły na talie z internetów. Są gracze, którzy chcą pograć dla frajdy, a nie dla wygranej za wszelką cenę pedalską, używaną powszechnie talią.

Jak już mowa o pedalstwie i super prosach, to mkrr grał na streamie miracle roguem zanim jeszcze serwery padły i przegrał trzecią walkę z pajęczycą. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej rzucić darmowe karty dla wszystkich, wykorzystując dowolny układ kart każda osoba która rozumie jak grać poświęci na zdobycie ich góra 30 min. A chyba nie o to chodzi kiedy wing wychodzi raz na tydzień. Chociaż w minimalny sposób myślałem, że raid będzie przypominał strukturę z wowa a nie darmowa rozdawalnia kart. Jeżeli grając dla frajdy i tworząc swoje talie masz problem z naxx to współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować