Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

/.../

Wiesz ilu ludzi nie ma nawet pyłu na zoo? Albo nie wiedzą w ogóle co to jest zoo? Ja nie narzekam, ale jak widzę jak gracz z top xx pisze, że za "łatwe", no to sorry. To raczej dość logiczne, że dla Ciebie będzie to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 21:43, Nightdew napisał:

Najlepiej rzucić darmowe karty dla wszystkich, wykorzystując dowolny układ kart każda
osoba która rozumie jak grać poświęci na zdobycie ich góra 30 min.


Ale przecież tryb normalny taki miał właśnie być - łatwy. Przecież to nie było by normalne gdyby doświadczeni gracze z XXX otwartymi pakietami, przeszli tryb normalny z trudem nie licząc już heroika. To nowy gracz miałby przerąbane i byłby w jeszcze bardziej niekorzystnej sytuacji... A i z normalnym trybem nowi gracze muszą trochę się pobawić i poukładać pod to talie.

Dla bardziej doświadczonych jest przecież tryb Heroiczny prawda?:) Zobaczymy jaki ten tryb jest jak tylko uda się odpalić grę:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 21:43, Nightdew napisał:

Najlepiej rzucić darmowe karty dla wszystkich, wykorzystując dowolny układ kart każda
osoba która rozumie jak grać poświęci na zdobycie ich góra 30 min. A chyba nie o to chodzi
kiedy wing wychodzi raz na tydzień. Chociaż w minimalny sposób myślałem, że raid będzie
przypominał strukturę z wowa a nie darmowa rozdawalnia kart. Jeżeli grając dla frajdy
i tworząc swoje talie masz problem z naxx to współczuję...

Kto mówił, że mam? Przeszedłem za pierwszym razem (chyba, bo zaraz po walce z pajęczycą mnie wywaliło). Po prostu szukasz wyzwania tam, gdzie nikt nie obiecywał, że w ogóle będzie.
Gra zawsze była tworzona pod casuali i Blizzard nigdy się z tym nie krył. Jeśli szukasz wyzwań, idź pograć w jakieś poważne systemy karciane, zamiast marudzić, że tu jest za łatwo. Nie polecam natomiast takiego rozwiązania, bo wspaniałe pasmo sukcesików zapewne wtedy by się skończyło. :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 22:03, Budo napisał:

/.../

Ale ja bardziej bazowałem na tym co ludzie kilka minut po otwarciu skrzydła zaczęli pisać. Czyli kilka walk i już po wszystkim? Weź pod uwagę, że każde skrzydło będzie kosztowało pewną sumę więc płacąc oczekuje się kilka dni dobrej zabawy. A nie powiesz mi, że jeżeli następne skrzydła będą miały porównywalny poziom trudności to będą warte 700 g czy tam ileś euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 22:12, Jaracz napisał:

Nie polecam natomiast takiego rozwiązania, bo wspaniałe pasmo sukcesików zapewne
wtedy by się skończyło. :E


Hah jak niektórym żal ściska 4 litery :D Ale tak to jest jak się jest mocnym tylko w gębie. Cóż każdy wątek ma swojego trolla, a najlepszym sposobem jest po prostu brak jakiejkolwiek interakcji z nimi więc niech to będzie ostatni twój post na który zwracam uwagę i odpisuje. Naxx wprowadza wiele nowych kart i ustawień więc może wreszcie zabłyszczysz swoją "doskonałą" umiejętnością tworzenia nowych talii bez bazowania na obecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mając flamestrika(mam 9lvl :/) można spokojnie pocisnąć AI w naxxie na podstawowym decku.
Co do ceny, to moim zdaniem pasuje do zawartości. Tak na prawdę kupuje się karty, a nie wyzwanie.

Dodatek też nie jest pay2win, bo gram samymi commonami i cisnę.

20140722222617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Cena, a poziom trudności to dwie osobne sprawy. Według mnie jest dość drogo. Za to niezależnie od ceny i poziomu trudności ludzie będą grali, bo każdy chce nowe karty hue. Tak mają do siebie gry ccg.
Moja grafika niedomaga, ale integra intela powinna uciągnąć hearthstone, więc sobie ogarnę sam jak to wygląda.

ps. kolejne skrzydła będą coraz trudniejsze podejrzewam, no i jeszcze ten tryb gdzie masz gotowy deck i musisz nim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2014 o 22:21, Nightdew napisał:

Hah jak niektórym żal ściska 4 litery :D Ale tak to jest jak się jest mocnym tylko w
gębie.

Znaczy co, to ja zaśmiecam wątek samochwalczymi postami? :E
Ostatni post też był dobry, coś w rodzaju "mam połowę legendarek w jednej talii, pokonałem Naxarararamas, give me a challenge already". :)

Dnia 22.07.2014 o 22:21, Nightdew napisał:

Naxx wprowadza wiele nowych kart i ustawień więc może wreszcie zabłyszczysz swoją "doskonałą"
umiejętnością tworzenia nowych talii bez bazowania na obecnych.

Oj tak, 30 kart to ogromna ilość i na pewno każdy wymyśli coś pionierskiego - szczególnie przy tak małej ilości kart, niewielkiej złożoności rozgrywki i bazie graczy wynoszącej kilkaset tysięcy lekką ręką. ;)
Zresztą sorry gregory, ale nie nołlajfie przy tej grze tyle czasu, żeby grać kilka aren dziennie i jeszcze ranked, tak jak niektórzy, bez wskazywania palcem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 00:36, Ecko09 napisał:

Nicholery, za nic w świecie nie rozwalę 2 bossa na us z tymi kartami co mam xD


Force go zwykłym zoolockiem zjechał, więc spróbuj jakieś bidne aggro zrobić.

btw Force wrzuca filmiki boss po bossie, jakby ktoś chciał sobie niespodziankę psuć (tak jak ja :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 01:07, Budo napisał:

btw Force wrzuca filmiki boss po bossie, jakby ktoś chciał sobie niespodziankę psuć (tak
jak ja :)).


Ja sobie zabawy nie chcę psuć jeśli chodzi o heroiczne walki:)
Aktualnie męczę właśnie heroicznych bossów i udało mi się już pokonać 2:> Choć lekko nie było i trochę walk z modyfikacjami talii odbyłem, pierwszego własnej roboty druidem, drugiego bossa własnej roboty kapłanem/priestem, więc satysfakcję mam:) W końcu mój priest się na coś przydaje :P

To karcianka więc oczywiste że niedługo wyjdzie pełno buildów talli na konkretnych bossów. Ale zabrało by mi to całą przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroiki są mega łatwe. 2 pierwsze pokonałem za 1 razem swoim hunterem a Meaxxena za 4 podejściem po modyfikacji też hutnera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 08:14, Flagun napisał:

Heroiki są mega łatwe. 2 pierwsze pokonałem za 1 razem swoim hunterem a Meaxxena za 4
podejściem po modyfikacji też hutnera :P


Za pierwszym podejściem? Kurde mi bez modyfikacji talii się nie obeszło.
Ja się trochę pomęczyłem, na każdego trzeba zagrać inaczej ze względu na ich umiejętności i dopiero po dopasowaniu talii wygrałem:) Nie powiem że było mega trudno, ale po kilka razy na każdego z bossów mi zeszło, najłatwiejsza jest Maexxna która pokonałem za 4 razem priestem:) Po 1-2 walkach już wiadomo co jest jej słabą stroną i tylko ustawić pod to talię trzeba:)
Za to najbardziej męczyłem się z pierwszym bossem co przyzywa stronników 4/4 za 2 many co turę i chwilę mi zajęło zanim uporałem się z tym problemem, ale jak już się wie co i jak to idzie spoko. Ogólnie bawiłem się dobrze, szkoda tylko że nie ma najmniejszej nagrody za pokonanie heroików na tym etapie.

Cóz pozostaje poczekać na kolejne skrzydła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie zmieniałem do Heroica. Co do pierwszego bosa, to za pierwszym razem pokonałem go druidem.
4/4 muszę powiedzieć na początku gry boli, bo spadłem szybko do 5-10hp. Tylko, że resztę kart ma słabych.
Jak już zyskasz board control, to powoli sobie wygrywasz.

Drugi boss jest banalny. Najwyżej, że grasz handlockiem, to może być wyzwanie. Trzeci boss, to zalewasz boarda i wygrywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować