Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2014 o 13:23, Ecko09 napisał:

Łe, jak nic nie ma za heroica to ja się nie będę męczył...

Podobno jest rewers kart, ten co mają bossowie w heroicu...

Co do Naxxa, to normal jest strasznie łatwy (co było do przewidzenia). Z marszu wpadłem moim hunterem i od razu pozamiatałem. Dobrą talię można ułożyć z tych podstawowych kart ;). Teraz męczę wyzwania klasowe i już tak różowo nie jest, z uwagi na te dziwne talie, które dają do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 14:03, Outlander-pro napisał:

Kto by za to zabulił?

Źle zadane pytanie. Właściwe jest kto by NIE zapłacił? No więc:
- ci, którzy liczą każdy grosz
- gorliwi gracze, którzy wiedząc o dodatku zaczęli odkładać złoto
- ci, którzy nie muszą mieć tego dzisiaj

Pozostali zapłacą. Nie dlatego, że to dobra cena. Ale z powodów jeszcze wyższego kosztu alternatywnego. W zależności od szczęścia 700G to konieczność zrobienia 10-14 questów. Mamy więc dwa tygodnie dość oddanego grania polegającego na robieniu każdego zadania. Co może zająć od kilkunastu minut do kilku godzin. Jeśli popatrzy się na cenę z tej strony, to wydatek - duży - ale ciągle odpowiedni np. jednej godziny pracy - to błahostka. Nie tylko w krajach, w których ludzie w dolarach czy euro dostają wypłatę. Będą marudzić, że drogo i mało dostają w zamian, ale zapłacą. Bo to ciągle lepsze niż zbieranie złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 14:03, Outlander-pro napisał:

Trzeba przyznać, że ilość contentu biorąc pod uwagę, że trzeba płacić 7 dolarów jest
żenująca xD
Kto by za to zabulił?


Dlatego ja już przed premierą uzbierałem prawie 3000 golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 14:03, Outlander-pro napisał:

Trzeba przyznać, że ilość contentu biorąc pod uwagę, że trzeba płacić 7 dolarów jest
żenująca xD
Kto by za to zabulił?

Płacisz za gwarantowane karty. Plus 8 gier. Osobiście wydaje mi się, że cena jest trochę wysoką, ale z drugiej strony to gra F2P z czegoś muszą się utrzymać.

Też oczywiście chciałbym więcej, ale nie narzekam. Każdy coś znajdzie dla siebie zwłaszcza, że heroic to jest dla deckbuilderów challenge, żeby się pobawić i exploitować talię przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 18:21, Bambadil napisał:

No niestety jeśli nie ma się Alekstraszy w decku to jest cholernie ciężko ;< Ja już
chyba 30 raz podchodzę...


Ja zrobiłem na szybko Warriora z dużą ilością charge, battlecry i silence. Udało się za drugim podejściem. Pierwszego bossa pokonałem za pierwszym razem moim Druidem, a drugiego też zrobionym na szybko Priestem - również boss padł za pierwszym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie teraz dochodzę do wniosku, że ten control warrior to najbardziej "p2w" deck jakiego ta gra widziała. Możesz grać średnio na jeża, ale wystarczy, że wypadnie ci jakaś legenda i pozamiatane. Powinni zrobić jakieś ograniczenia np. max 2 legendy na deck. Może Ameryki nie odkrywam, ale jakoś wzięło mnie na takie rozkminy po obejrzeniu strema Trumpa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 22:41, QuandorX napisał:

Tak sobie teraz dochodzę do wniosku, że ten control warrior to najbardziej "p2w" deck
jakiego ta gra widziała. Możesz grać średnio na jeża, ale wystarczy, że wypadnie ci jakaś
legenda i pozamiatane. Powinni zrobić jakieś ograniczenia np. max 2 legendy na deck.
Może Ameryki nie odkrywam, ale jakoś wzięło mnie na takie rozkminy po obejrzeniu strema
Trumpa ;).

Solidny, ale wolny deck. Raczej na turnieje niż na rankeda. Szczerze, to Shockadin jest lepszym wyborem niż Warrior. Druga rzecz ten deck nie jest wcale taki dobry.
Tzn w low rankedzie 25-15, to może wydawać się straszny. Tam każda legenda jest straszna a co dopiero cały deck.
Jak ogarniesz, to stwierdzisz, że to free win. Aktualnie, to najgorsza klasa przed Priestem. Choć Priest moim zdaniem jest lepszy, bo w każdym matchupie sobie radzi tylko wymaga sporo skilla.

Druga rzecz, to brawl został znerfiony tzn w końcu brawl będzie randomem. Moim zdaniem Warrior jest akutalnie martwy do czasu aż ktoś wymyśli lepszy deck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 23:00, SurgeonOfDeath napisał:

Jak ogarniesz, to stwierdzisz, że to free win. Aktualnie, to najgorsza klasa przed Priestem.
Choć Priest moim zdaniem jest lepszy, bo w każdym matchupie sobie radzi tylko wymaga
sporo skilla.


Niestety warrior teraz jest jedną z najrzadziej granych klas ponieważ w obecnej mecie sprawuje się po prostu słabo. Trzeba naprawdę ogarniać aby wbić nim gdzieś wysoko.

Ehh czemu akurat jedna z najgorszych klasówek złota :P

20140723231309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kara za granie w polską wersję?

Król Kruszor, Tygrys z Cierniodławów, Herszt Kręgu Nieskornych lol xD
Ten ostatni to mój absolutny faworyt, mam z niego polew od kiedy ta gra wyszła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 23:24, SurgeonOfDeath napisał:

Osobiście uważam, że ta karta może być fajna.
Rzucasz taką kartę buffy etc. I masz x2, bo exact copy. Jak ludzie się domyślą, to będzie
pełno gimmcików.

Rzuć gluta, zbuffuj i przed końcem tury jeszcze potraktuj go facelessem. 4x buffed glut so good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować