Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Do jakiej rangi udało Ci się dojść tym deckiem? Aktualnie korzystam z bardzo podobnego ( na obrazku nie zmieścił się Rag i Alextrasza. Doszedłem tym tworem do 3 rangi i dalej przypomina to walenie głową w ścianę niestety...

20140818111323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 11:14, miszcz929 napisał:

Do jakiej rangi udało Ci się dojść tym deckiem? Aktualnie korzystam z bardzo podobnego
( na obrazku nie zmieścił się Rag i Alextrasza. Doszedłem tym tworem do 3 rangi i dalej
przypomina to walenie głową w ścianę niestety...

Z jakim matchupem masz problem? Podpowiem Ci, że Gorehowl to aktualnie słaba broń.
Death Bite imo jest lepszy. Aktualnie jest tendencja, do przyspieszanie warriora.

Ps. Napisz jaki masz problem. Konkretny matchup.

Co do rangi aktualnie 7, ale głównie dlatego, że gram wszystkim. Warriorem, to raczej wygrywam wszystko(na winstriku). Z kolei sporo przegrywam jak gram Druidem, bo próbuje zrobić do niego deck.
Druidem, to mam dużego Expa i bardziej zależy mi na działającym decku do Druida niż graniem Warriorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu jest otwarty turniej.
http://www.liquidhearth.com/forum/hearthstone/464763-vgvn-tournament-2-and-liquidhearth-opens-na-eu

Trochę znanych osób na nim będzie. Mam nadzieje, że organizacja będzie lepsza niż ostatnio na innych otwartych turniejach była. W każdym razie szansa przetestowania kilku śmiesznych decków będzie przednia.

(Zawsze chciałem pod kontem turnieju zobaczyć jak wyglądają mój skill w budowaniu decków. Nawet jak odpadnę w pierwszej rundzie, to będę zadowolny. Jeśli tym razem uda mi się check-in zaliczyć bez błędów.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy problem aktualnie mam z hunteremi i priestami. Raz na 10 gier przegram z druidem. W obecnej talii ewidentnie mam problem z tempem, bo często zdarzają się tury w których nie mam kompletnie nic do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 22:07, miszcz929 napisał:

Największy problem aktualnie mam z hunteremi i priestami. Raz na 10 gier przegram z druidem.
W obecnej talii ewidentnie mam problem z tempem, bo często zdarzają się tury w których
nie mam kompletnie nic do zrobienia

Priest, to ciężki lub łatwy Matchup.
a)Deathrattle Priest jest ciężkim matchupem. Jedyne co możesz poprawić w swoim decku, to dodać Silence.
Zapytałem Zetalota(autor decku) jak grać ten matchup jako Control Warrior i powiedział just Concede. XD
Osobiście poleciłbym prześledzić replaye gdzie przegrywa z Warriorem.
http://www.twitch.tv/zetalot

Ps. Ja osobiście gram agresywnie ten matchup i czasem wygrywam.

b) Control Priest ten matchup jest łatwy, ale trzeba umieć go grać. Gra sprowadza się do stackowania Armora i wygrania na Fatigue.

Hunter:
a) face hunter to raczej jest łatwy tak jak zoo.
b) Mid-Range hunter z pułapkami - ten matchup jest łatwy jak go umiesz. W przeciwnym przypadku, to jest trudny. Dosłownie przegrałem sporo gier za nim go ogarnąłem.
Osobiście uważam, że mój deck jest dobry w tym matchupie. Twój prawdobnie też minus Gorehowl.

Savannah Highman - zawsze zostaw sobie, że by sobie z nią poradzić. Najlepiej Shieldblock +shield-slam.
Ogólnie muligan to Armor Smith, Acolyte of Pain, Cruel Taskamaster, Axe.

Jeśli domyślasz się, że to explosive trap, to poprostu czyścisz boarda. Jak freezing trap, to albo aktywujesz albo pasujesz. Pass jest dość często wskazany.

PS. Załączam mój zaktualizowany deck.
Ps2. Tutaj jest jeszcze deck Flooda. Tak patrzę, że różni się od mojego 3-4 kartami.
http://www.hearthpwn.com/decks/90007-naxx-meta-control-warrior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać mojego aktualnego decku.
Co do Druida, to też czasem przegrywam. Aktualnie Druid nie ma nic do powiedzenia. Tak na prawde masz tylko
Tokena, który jest słaby na Warriora i Ramp Druida, który teraz jest imo średni.

Co do Midrange Druida, który jest super na Warriora. To aktualnie jest niczego sobie ktoś nawet próbuje to grać, ale imo jest słabe. Jutro Imo Token Druid dostanie Buffa, ale liczę, że może Mid-range też powróci.
Przynajmniej miałem Projekt Decku na karty z nowego skrzydła.

20140818225751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 22:07, Nightdew napisał:

Konto nowe na stronkę czy działa te z gram.pl? Nie mam jak sprawdzić teraz.


Nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym paladyn class challenge?:D Za pierwszym razem udało się przejść bez jakiejś większej rozkminy, jedynie trochę dłużej trwało przejście hero ostatniego bossa. A teraz na forach widzę straszne narzekanie na class challenge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 22:05, Nightdew napisał:

O co chodzi z tym paladyn class challenge?:D Za pierwszym razem udało się przejść bez
jakiejś większej rozkminy, jedynie trochę dłużej trwało przejście hero ostatniego bossa.
A teraz na forach widzę straszne narzekanie na class challenge.

Bo jest zależne od szczęścia z kartami. Możesz trafić idealnie i zrobić kilka kombosów, które były zakładane.
Z drugiej strony możesz mieć po połowie kombosa, albo i gorzej.

Widziałem Trumpa i innych stremerów, który robili to po kilka razy. Najlepiej to odpal go tak z 10+ razy, to może zobaczysz z czym ludzie mieli problem.

BTW. Został mi tylko Kel''Thuzad na Heroicu do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 20:27, Nightdew napisał:

Kolejny sezon, kolejna legenda ;)

Widzę, że dołączyłeś do Wagonu Hunterów. Ja sobie powoli wbijam rank 5-1 Warriorem, ale skoro już wbiłeś, to trzeba się przyłożyć i cię dogonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 23:57, Nightdew napisał:

Ta legenda 10 x łatwiejsza od ranków. 11 winów pod rząd i z 786 do top 125.

Dużo słabych osób dostało się wysoko na różnych deckach. Z tego może wynikać dysproporcja.
Sam zaobserwowałem duże rozbicie Skilla na rank 5-1. Nawet znam uzasadnienie czemu, ale nie chce mi się rozwodzić. W każdym razie po ostatnim skrzydle Meta była wszyscy Hunter i ktoś, kto grał Lepiej Mirrory albo zbudował kontrę, to szybko mógł wbić legendę.

potwierdziłem to info na competitveHS i z ostatniego filmiku Krippa na temat mety.

Jako ostateczny dowód, to mógłbym podać historie gry z Miracle. W której gracz z Rank 3 zabija swojego Leeroya w 5 turze o Loathaba. Przegrał ostro. Spytałem go po grze i powiedział, że wbił z 15-3 hunterem, ale dalej nie umiał.
Zagrałem z nim mirrora Hunterem i o jej. Ja, który nie gram hunterem zobaczyłem tyle błędów o jej.
Na szczęście później spadł na rank 7.

Ps. Osobiście uważam, że w ciągu tygodnia-dwóch powinno się to ustabilizować. Obserwując po spadkach słabych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować