Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2014 o 22:00, SurgeonOfDeath napisał:

To jaki masz ten najlepszy Ruch?


Jedyne co da się zrobić to zostać z 5/3 minionem i czystym stołem przeciwnika. Już jest to zresztą podane w top komentarzach. Jak robiłem ten ruch w myślach to jedyny moment gdzie mógłbym zawalić to właśnie najpierw atak a później shield slam sylvanas tylko w ostatniej chwili się powstrzymałem bo oczywiście armora by nie starczyło.

Btw: Rly ale jest męczarnia z dobiciem control palka na 500 winów.. Control warriorem miałem ponad 2 miechy temu tyle frajdy a przy palku tak to powoli idzie, ostatnio ledwo po 2-3 winny dziennie nim wyciągam. Chyba najlepiej było farmić winy na low rankach, ale jako przeciwnik tej głupoty oczywiście męczę się teraz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2014 o 22:28, Nightdew napisał:

Jedyne co da się zrobić to zostać z 5/3 minionem i czystym stołem przeciwnika. Już jest

No wpadłem na to, ale trochę mi się nie podobało. Aggro pal korzysta z Hammer of Wrath dość często.

Chciałem, to jakoś zrobić bez poświęcania sylvany za 5/3. Rag dawał 50% szans na czysty stół, ale z drugiej strony szkoda go poświęcić na equality. Chociaż tu stawiałem, że Yolo Rag na Aggro jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 11:07, SurgeonOfDeath napisał:

Szykuje sie nerf Leeroya i Buzzarda.
Aktualnie ludziom w trakcie gry podniósł się koszt tych dwóch karr.


3/2 za 5 many? Wg mnie to bug raczej, bo ciężko mi uwierzyć w tak drastyczną zmianę Buzzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 13:54, macned napisał:


3/2 za 5 many? Wg mnie to bug raczej, bo ciężko mi uwierzyć w tak drastyczną zmianę Buzzarda.

Raczej nie za 5 many. Wydaje mi się raczej, że 3/2 za 3 many.

W każdym razie winne są testy Blizzarda. To znaczy, że Blizzard myśli nad hunterem jak go zbalansować.
Leeroy + Buzzard + Unleash to bardzo mocne kombo. I wydaje mi się, że próbują je znerfić.
Jeśli podniosą o 2 many koszt komba, to będzie już niegrywalne. Więc jeśli będzie zmiana, to albo Buzzarda albo Leeroya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie płaczki trochę się uspokoją jak pójdzie nerf dla huntów. Dla mnie obecna meta jest najlepsza od kilku sezonów. Gram na spokojnie ostatnio palkiem którym farmię 500 winów, od czasu do czasu handlock/priest. Nie ma rzeczy na którą bym narzekał (no może że tak wolno te winy palkiem idą :P) Zoo jest mało, hunt też się już tak często nie trafia. Mimo farmienia i tak rank 4 na spokojnie jak narazie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś "kara" za wymienianie zadań? Zawsze kasowałem te, które mi nie pasowały i teraz zauważyłem, że od ponad tygodnia dostaję wyłącznie te za 40 złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 17:06, Nightdew napisał:

Może wreszcie płaczki trochę się uspokoją jak pójdzie nerf dla huntów.

Oj lepiej nie których postów w tym temacie. xD

Dnia 11.09.2014 o 17:06, Nightdew napisał:

Dla mnie obecna
meta jest najlepsza od kilku sezonów. Gram na spokojnie ostatnio palkiem którym farmię
500 winów, od czasu do czasu handlock/priest. Nie ma rzeczy na którą bym narzekał (no
może że tak wolno te winy palkiem idą :P) Zoo jest mało, hunt też się już tak często
nie trafia. Mimo farmienia i tak rank 4 na spokojnie jak narazie jest.

mi, nie przeszkadza też zalew hunterów i zoo. Bo łatwo się kontruje jak są tylko dwa decki.
Co do Palka ostatnio zagrałem pierwsze kilka gier na rankedzie. Brakuje mi co prawda tylko Tyriona do Palladyna, ale przyjemnie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buzzard trochę za drogi jednak.
Moim zdaniem powinni jeszcze zmienić koszt Hunter''s Mark, zjechanie do 1 hp za 0 many to żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak się zarzekali, że nie ma potrzeby zmiany starych kart, że będą zamiast tego wprowadzać nowe, do kontry co najwyżej. Buzzard 3/2 za 5 many to rzeczywiście żart, jaki inny stwór jest 3/2 za 5 many? To może czas na nerfa też nortshire clerica, w końcu jest 1/3 za 1 many i też pozwala na dociąg!
Nie no, dziwne rzeczy się dzieją. Ja już nie gram w tą grę z jakiś miesiąc przyznam, bo ostatecznie mnie mocno znudziła - ciągle te same talie, te same zagrania, te same taktyki, nawet Naxx dużo nie wprowadził. Ba, nawet nie trochę poirytował, bo musiałem zebrać mnóstwo golda, który mógł pójść na boostery, a i tak miałem go za mało by odblokować wszystkie skrzydła, no a nowe karty trzeba mieć, by mieć szanse dobre na rankedach (mówię o rzeczach typu rank 5-1, w co zawsze celowałem). No cóż, może jeszcze kiedyś wrócę do tej gry, ale raczej nieprędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla handlocków/miracli nerf leeroya bardzo mocny. Szkoda, ja nigdy nic do tej karty nie miałem.

Złoty palek gotowy, fajnie wygląda ale i tak nic nie przebije warriora.

20140912131940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie, czy Leeroy za 5 many wciąż będzie atrakcyjną kartą do talii szamana, czy może zdecydować się na craftowanie Al''akira? Ewentualnie jaką inną legendarną kartę polecalibyście? Mam wszystkie karty z Naxxa, do tego Cairne, Cenarius, Leeroy, Millhouse, Old Murk-Eye, Gelbin, The Beast i Deathwing. Dużo Belcherow widuje i się zastanawiam czy Black Knight by nie był najlepszy. Z drugiej strony Sylvanas i Ragnaros to karty które rownie chętnie bym w swojej talii chcial mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 13:21, macned napisał:

polecalibyście? Mam wszystkie karty z Naxxa, do tego Cairne, Cenarius, Leeroy, Millhouse,
Old Murk-Eye, Gelbin, The Beast i Deathwing. Dużo Belcherow widuje i się zastanawiam
czy Black Knight by nie był najlepszy. Z drugiej strony Sylvanas i Ragnaros to karty
które rownie chętnie bym w swojej talii chcial mieć.

Rag, Sylvana, Black Knight to wszystkie bardzo dobre karty.

Black Knight zależy od Mety. Rag, Sylvana są zawsze spoko. Osobiście zacząłbym od Ragnarosa

Co do Legend, to Black Knight jest moją ulubioną kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Buzzard za 5 many? Oszaleli chyba. To była jedyna rozsądna opcja huntera na dociąg... jakby go zrobili chociaż za te 3-4 to bym zrozumiał... ale 3/2 za 5? Trochę chyba za mocno znerfili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 20:36, Budo napisał:


Buzzard za 5 many? Oszaleli chyba. To była jedyna rozsądna opcja huntera na dociąg...
jakby go zrobili chociaż za te 3-4 to bym zrozumiał... ale 3/2 za 5? Trochę chyba za
mocno znerfili...

nom.
Nie zdziwię się jak Cult Master się pojawi zamiast niego XD.

PS. Może ktoś, to wykorzysta na blizzconie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało. Mój jeden z ulubionych kanałów co do testowania mechaniki gry w dziwnych przypadkach.

Czasami koleś odkrywa niezłe wałki.
https://www.youtube.com/watch?v=rc7oejbhdUA
https://www.youtube.com/watch?v=W1qxhU76OJk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować