Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Gramcup III runda tak tak odpadłem xD. Koleś z którym grałem wczoraj doszedł do 1/4 finału Zotac Cup.
Rank 4, a ja aktualnie mało grałem więc ciężko się porównać.

W każdym razie pierwsza runda. Ja wybrałem Taunt Druida vs Miracle Rogue. Byłem bliski wygranej z dużą przewagą, ale mój Rag 50% chybił xD. I dostałem przeszło 20+dmg w jednej turze 3xshadowstep.
Ps. W poprzedniej rundzie też zawiódł mnie ten deck... :/ Tak obiektywnie patrząc, to moim błędem było nie wzięcie pod uwagę 3xShadowstep Leeroy i zaatakowanie o raz za dużo z hero power, żeby wyczyścić planszę.

W drugiej grze wziąłem Warriora, a Warriorem nigdy nie przegrałem gry na Miracle(prawie). W tej grze rzuciłem dużo presji warriorem. Nie było aż tak łatwo koleś miał przeszło 500 gier(złoty rogue), to wiedział co robi. Jednak miałem plan i zrealizowałem go zabijając go Ragiem + Fatigue dmg.
(nawet jakby przeżył Rag shota, to by zginął.

W trzeciej grze, to wybrał jakąś mieszankę Control Priesta(kilka wyróżniających się kart). Co do gry, to
toughtsteel Alex i Sylvana bardzo mnie zabolał. Straciłem sporo tempa w jednym momencie gry i przegrałem, bo wszedłem na fatigue i nie odrobiłem tego.

PS. Wiem, że to taki monolog w sumie do mnie. Jednak chciałem przeprowadzić rozrachunek moich błędów, żeby pamiętać na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 17:08, SurgeonOfDeath napisał:

Strasznie niewdzięczne jest szczęście Kolejny raz nie wtedy kiedy
trzeba wypadają mi dobre karty.

Przynajmniej ci wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 21:05, Madoc napisał:

Przynajmniej ci wypadają.

Przy ilości paczek, to raczej pewne, że wypadnie mi jakaś legenda szybko
Powinienem grać więcej aren, to możliwe że miałbym Legendę raz na kilka dni.

BTW http://www.twitch.tv/reynad27
Lord of Arena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znamy już 16 osób z Eu + 16 osób z NA biorących udział w nadchodzącym turnieju dającym miejsce na blizzconie. Turniej eliminacyjny przyniósł sporo niespodzianek https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RPEy9LDnm4g18qZ7vB624orOcYYrzYVm9twSHRpaDYQ/htmlview?sle=true#

Osobiście kibicowałem kilku moim znajomym + wszystkim polskim zawodnikom + Reynad. Z pierwszej grupy niestety nikomu nie udało się awansować, myślałem że przynajmniej Fmpl powalczy zwłaszcza, że po tych wszystkich sezonach prawie zawsze był w top 16 i zakończył na 5 miejscu w EU po podsumowaniu wszystkich sezonów. Z polskiej grupy graczy też niestety nikt do 16 nie awansował. Najbliżej był Pozmywam, który grał decydujący pojedynek o awans i niestety przegrał. Natomiast Reynad pozamiatał, jako jeden z 4 graczy wynikiem 5/0 miał spokój w ostatnich dniach bo już awans zapewniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie jak nigdy, aktualnie 4/0 i każdy mecz jako jedyny gracz wygrany po 2/0 :) Prowadzenie w tabeli, niestety system trochę dziwny, jesteśmy później dzieleni na dwie 4 osobowe grupy z której robią się półfinały więc mało co daje wyjście z pierwszego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 20:50, Nightdew napisał:

Idzie jak nigdy, aktualnie 4/0 i każdy mecz jako jedyny gracz wygrany po 2/0 :) Prowadzenie
w tabeli, niestety system trochę dziwny, jesteśmy później dzieleni na dwie 4 osobowe
grupy z której robią się półfinały więc mało co daje wyjście z pierwszego miejsca.

Cóż, życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.
Ja niestety w wakacje miałem sporą przerwę i teraz muszę się wziąć za naxa bo jestem strasznie do tyłu z kartami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawskich pierwsza faza turnieju. 5/0 każdy mecz po 2/0 i pięknie wyglądająca tabela na dole strony :) http://challonge.com/HCRHoG Niestety o awans do półfinału prowadziłem 1/0 ale przez strasznie kijowy draw w następnych rundach było 1/2. Szkoda, że nie obowiązywały identyczne zasady jak w kwalifikacjach do blizzconu gdzie wynik 5/0 dawał awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie pytanko związane z nerfem Leeroy Jenkinsa:)
Otóż z racji nerfa można będzie kartę przemielić na pył za pełną cenę, choć z wielkim bólem serca (to moja pierwsza legendarna karta która wypadła z pakietu) postanowiłem że będzie trzeba ją zamienić. I tu pytanie do bardziej obeznanych, na co?
Osobiście wybieram pomiędzy Ragnarosem i Cairne. Tylko którą?:)

Mam już Sylwanę, Centariusa i Al''Akira (wszystko z paczek mi wypadło):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Ragnarosa, ale są tu bardziej doświadczeni gracze, więc raczej to na ich opinie bym czekał. Ja jestem z tych niedzielnych.

Btw. Co to się stało, że nagle Aggro Mage jakiś mocny się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować