Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2014 o 17:35, Ecko09 napisał:

No właśnie też nie. Żadne kombinacje nie wyszukują legend.

"Legendarna" działa. Może na niewłaściwych zakładkach przeglądasz.

20141021180119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2014 o 16:00, Nathnin napisał:

Jest stona moze gdzie są wypisane wszystkie karty możliwe do zdobycia w tej grze?


Wiele takich stron jest, np ta: http://www.hearthhead.com/cards Jak się zarejestrujesz to możesz zapisać sobie (ręcznie) ile sztuk danej karty posiadasz, co przydatne jeśli zaglądasz na profile gotowych talii i chcesz wiedzieć np. ile pyłu ci brakuje do skompletowania zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu udało się wygrać pierwszą fazę Hall of Games Rumble i znowu z maksymalnym wynikiem, tym razem 6 rund i na koniec 6/0 http://challonge.com/HoG4 . Niestety strasznie wnerwia mnie ten schemat, zamiast dostać odrazu spota do Wrocka (w sumie spokojnie można nazwać ten turniej Mistrzostwami Polski) to jeszcze druga faza 1 vs 8 itd więc jeszcze trzeba 3 spotkania wygrać aby mieć spota. Dziwne jest dla mnie wprowadzanie tylu rund przy takiej ilości graczy, praktycznie żadnych korzyści nie ma z pierwszego miejsca. Trzy tygodnie temu też był max, później w 2 rundzie słabe rozdania i koniec więc znając moje szczęście do decydujących momentów w niedziele będzie powtórka z rozrywki.

Edit: Swoja droga zaskakuje mnie ilość polskich graczy na wysokich legendach. Pod koniec już tylko na takie osoby trafiałem, a ostatni pojedynek z top 16 EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się wygrać swoją grupę dwa pojedynki po 2/1. Teraz decydujący pojedynek, wygram jadę na MP na halę stulecia do Wrocka, przegram nie jadę ;) Fajnie by było na żywo zagrać z Zetalotem, Lotharem, Gnimishem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 19:15, Nightdew napisał:

Udało się wygrać swoją grupę dwa pojedynki po 2/1. Teraz decydujący pojedynek, wygram
jadę na MP na halę stulecia do Wrocka, przegram nie jadę ;) Fajnie by było na żywo zagrać
z Zetalotem, Lotharem, Gnimishem itd

Jako wyłamujący się z głównego nurtu "hejterów" twojej osoby, życzę powodzenia ^^. Szkoda, że ja nigdy nie miałem na HS takiej zajawki, za słabe nerwy i za mało czasu być może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2014 o 20:06, QuandorX napisał:

Jako wyłamujący się z głównego nurtu "hejterów" twojej osoby, życzę powodzenia ^^. Szkoda,
że ja nigdy nie miałem na HS takiej zajawki, za słabe nerwy i za mało czasu być może.


Zajawka ostatnio już jakaś duża nie jest, nawet pierwszy raz od pół roku uruchomiłem stacjonarkę i od kilku dni pykam w hotsa :) Co do turnieju niestety się nie udało, porażka na maga z sekretami w decydującym pojedynku, na sam koniec gry na pustą rękę doszła mu owieczka na moją sylvanas na stole :D Szkoda, że musiałem grać z gościem z którym wczoraj wygrałem ostatni pojedynek (aktualnie 15 miejsce w EU miał) i dzisiaj niestety udał mu się rewanż w najważniejszym momencie. Cóż nie były to eliminacje do blizzconu więc ujdzie. Jeszcze jest ostatnia szansa podczas jakiejś imprezy offline podczas blizzconu w Krakowie, ja już sobie daje spokój ale jeżeli ktoś z was mieszka blisko i ma czas to polecam. Może komuś się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, akurat ten mag jest strasznie denerwujący...
Mimo wszystko gratulacje, na forum chyba nikt aż tak się truniejowo nie udziala, więc mi się to fajnie, miło i przyjemnie czyta. No i napawa dumą.

Można wiedzieć jakimi deckami grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 20:37, Nightdew napisał:

Jeszcze jest ostatnia szansa podczas jakiejś imprezy offline podczas blizzconu w Krakowie,
ja już sobie daje spokój ale jeżeli ktoś z was mieszka blisko i ma czas to polecam. Może
komuś się uda ;)


W Krakowie? Tak się składa że tutaj studiuję, ale niestety poza Zoo i Undertaker Hunterem nie mam żadnych innych turniejowych archetypów. Ale zawszę mogę przekimać w mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 21:58, akwyx napisał:

Można wiedzieć jakimi deckami grałeś?


Przez pierwszą fazę gdzie trzeba było mieć przygotowane 3 decki miałem : handlocka, huntera, control warriora. Hunter na pierwszy ogień, kilka razy nim przegrałem ale na szczęście handlock/warrior 100 % win ratio. Dzisiaj w finałowej rundzie były już bany i obowiązywały 4 decki więc dodałem maga. Pierwszy pojedynek poszedł ban na mojego handlocka bo gościu wiedział, że dobrze go ogarniam (wczoraj z nim wygrałem) więc zagrałem hunter/warrior i wygrana 2/1. W drugim pojedynku ban na huntera więc zagrałem handlock/mag i znowu 2/1. Decydujące spotkanie które przegrałem - wiedziałem, że gościu dobrze gra tym magiem ale przez to że nie cierpię grać na hunterów to standardowo ban. To był pierwszy błąd a drugi to po pierwszej przegranej grze warr vs mag postanowiłem zagrać mag vs mag bo trochę obawiałem się grać handlockiem na maga.

Dnia 26.10.2014 o 21:58, akwyx napisał:

W Krakowie? Tak się składa że tutaj studiuję, ale niestety poza Zoo i Undertaker Hunterem nie mam żadnych >innych turniejowych archetypów. Ale zawszę mogę przekimać w mieszkaniu :)


W Krk sam studiowałem 2 lata, mam jakoś 1,5 h jazdy od siebie. W listopadzie niestety mało czasu więc nie dam rady być, ale polecam takie spotkania nawet jak się ma małe doświadczenie. Kilka miesięcy temu wygrałem w Krk jak narazie największy kominek jaki był organizowany w naszym kraju i było super pograć tak offline z masą ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera na takich spotkaniach na pewno świetna. Sam bym się wybrał gdybym miał czas i byłoby coś w Lublinie, nawet jeśli jedynym deckiem, którym coś faktycznie ugrywam jest Miracle.

Cóż, co do banów, pytanie czy Hunterem też by czegoś więcej nie ugrał. To już raczej kwestia tego jak się czujesz w damnym match upie. A zrozumiałem, że wszystko byle nie Łowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 22:26, akwyx napisał:

Cóż, co do banów, pytanie czy Hunterem też by czegoś więcej nie ugrał. To już raczej
kwestia tego jak się czujesz w damnym match upie. A zrozumiałem, że wszystko byle nie
Łowca.


Huntera niestety miałem zbanowanego, zresztą większość ludzi tak jak ja zawsze mając jeden ban to wykorzystuje go na hunta. Tylko w tym pierwszym pojedynku gościu zbanował mi handlocka co mnie trochę zdziwiło, ale w sumie wczoraj w grupie prowadził ze mną 1/0 po wygraniu z moim huntem i później przegrał dwa razy vs mój handlock więc może i dobrze zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwarta tura i takie tam zabawy ze sword of justice :)
Śmieszny sobie taki deck dla paladyna zrobiłem aggro, fajnie się kombią niekóre karty.

20141103232624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz zapowiedział nowy dodatek do HS-a.
Hearthstone expansion - Goblin vs Gnomes - 120 cards, Explosive Sheep, Annoy-o-Tron.
Będzie on w przyszłym miesiącu, i jeszcze HS na androida będzie w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować