Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Ostatnio dałem, więc teraz Twoja kolej.

Przy okazji fajnie, bo pozowli to na granie bardziej mid-range/control hunterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 19:40, Robert321 napisał:

Hej, mam pytanie, uzbierałem 600g i zastanawiam się czy zbierać na rewir zarazy (700g),
czy wydać na arenę?


Zbieraj na rewiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zostałem rozmontowany przez kruszyskalny oręż i zgładziciela xD

Mam podobny deck- wywaliłbym argent commandera i dał w to miejsce coś innego. Do tego wziąłbym sludge belchera x2. No i wydsje mi się, że defender of argus w tym decku to nie jest super pomysł, ja nie mam wcale.

ps. co to w ogóle jest zgładziciel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 13:58, Ecko09 napisał:

Dobra, co powiecie o takiej talii? Czego jej brakuje, co zmienić?

http://screenshot.xfire.com/s/130158368-4.jpg


Typowy szaman, musisz trochę ograć tę talię, żeby zobaczyć, czego Ci w niej brakuje. Ja na tę chwilę nie widzę za bardzo sensu trzymania w niej zombiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2014 o 11:13, Jaracz napisał:

Typowy szaman, musisz trochę ograć tę talię, żeby zobaczyć, czego Ci w niej brakuje.
Ja na tę chwilę nie widzę za bardzo sensu trzymania w niej zombiaka.


Mam ją już od dłuższego czasu i była świetna, ale ostatnio trochę gorzej idzie. Widziałem ,że na turniejach sporo nim grywają i te talie wyglądają nieco inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda w porządku. Aczkolwiek wrzuciłbym Al''akira, razem z rockbiterami pozwala na szybkie zamykanie gier. No i lava burst to dla mnie średniawa karta, szaman ma bardziej wydajny removal. Ja osobiście polecam ten deck http://www.hearthpwn.com/decks/109833-ants-midrange-shaman-blizzcon-2014-america daje radę w każdym matchupie i przy odrobinie ogrania na średnich rankach można spokojnie dojśc do win ratio >60%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 11:06, Kryhuu napisał:

Wygląda w porządku. Aczkolwiek wrzuciłbym Al''akira, razem z rockbiterami pozwala na
szybkie zamykanie gier. No i lava burst to dla mnie średniawa karta, szaman ma bardziej
wydajny removal. Ja osobiście polecam ten deck http://www.hearthpwn.com/decks/109833-ants-midrange-shaman-blizzcon-2014-america
daje radę w każdym matchupie i przy odrobinie ogrania na średnich rankach można spokojnie
dojśc do win ratio >60%.


Hm, bez Unbound Elementala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 13:47, Ecko09 napisał:

Hm, bez Unbound Elementala?

Imo jest to uzasadnione, sam nie używam go już od dawna. Możesz z niego zrobić użytek najczęściej dopiero w czwartej turze (czyli rzucasz go na stół + jakaś błyskawica), bo jeśli rzucisz go samego, zazwyczaj łatwo zostaje zdjęty.
Żeby dostać 3/5 potrzebujesz przynajmniej dwóch kart, plus sytuację na stole, ktora uzasadnia skuteczne użycie obydwu, ergo gra nie jest warta świeczki. Od Naxsramas jest dużo ciekawszych kart do użycia.
Np. taki kapłan za tę cenę ma dziada 3/4 z użyteczną agonią, więc meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować