Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

/.../

Z tego co widzę to taki bardziej agresywny mid range niż kontrola. Także nastawiony na załatwienie przeciwnika zanim Alex w ogóle będzie potrzebna. Spróbuj jak masz karty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 22:16, Mange napisał:

http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2pj2q6/much_simpler_way_to_install_hs_on_your_android/
można instalować na telefony z androidem.
zainstalowałem na Samsung Galaxy S4 i gra się nieziemsko.


Potwierdzam, działa na moim LG G3 i otrzymałem darmowy pakiet, rozegrałem już kilka gier rankingowych i wszystko działa w jak najlepszym porządku:)
Super! Teraz czekając gdzieś odpalam Hearthstona i partyjka na zabicie czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 00:43, Ecko09 napisał:

> http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2pj2q6/much_simpler_way_to_install_hs_on_your_android/

> można instalować na telefony z androidem.
> zainstalowałem na Samsung Galaxy S4 i gra się nieziemsko.

Już jakieś kombinowanie widzę...wole poczekać na oficjalną wersję.


Chociaż z drugiej strony strasznie kusi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że z każdej nowej paczki idą 3 karty na pył? Loguje się raz na 3 dni aby zrobić nastackowane questy i kupić 1-2 paczki. Już od tygodnia z każdej 3 karty pyłuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 11:27, Nightdew napisał:

Też tak macie, że z każdej nowej paczki idą 3 karty na pył? Loguje się raz na 3 dni aby
zrobić nastackowane questy i kupić 1-2 paczki. Już od tygodnia z każdej 3 karty pyłuję...


Afaik w podstawce było więcej commonów w porównaniu do rare i wyżej, więc faktycznie w GvG szybciej wpada dust :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2014 o 12:11, Adjatha napisał:

Afaik w podstawce było więcej commonów w porównaniu do rare i wyżej, więc faktycznie
w GvG szybciej wpada dust :/


Ale to i tak przesada, godzinę temu otworzyłem paczkę i znowu 3 na pył - 1 rare i 2 commony. Na dodatek wpadł epik, którego jedną wersję już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 13:41, Nightdew napisał:

Na dodatek wpadł epik, którego jedną wersję już mam.


To może po prostu masz pecha :P

Ja regularnie otwieram paczki, miałem już chyba rare + 20 dustu, od wejścia dodatku tylko jedna legendarka (mogor), najlepsza paczka za to zawierała 3 epiki i złotego blastmage''a.

RNG to RNG, nie poradzisz. A do tego w podstawce było prościej niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 11:27, Nightdew napisał:

Też tak macie, że z każdej nowej paczki idą 3 karty na pył? Loguje się raz na 3 dni aby
zrobić nastackowane questy i kupić 1-2 paczki. Już od tygodnia z każdej 3 karty pyłuję...


Ano, ciągle, CIĄGLE powtarzają mi się karty, rzadko kiedy nowa wpada...trochę odechciewa się farmić złoto na kolejne paczki skoro i tak wiem, że będę zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 16:00, Ecko09 napisał:

Ano, ciągle, CIĄGLE powtarzają mi się karty, rzadko kiedy nowa wpada...trochę odechciewa
się farmić złoto na kolejne paczki skoro i tak wiem, że będę zawiedziony.


Wiesz, w dodatku wyszły tylko 123 karty (coś koło 230 łącznie jeśli chcemy wszystkie nie-legendarki x2). Średnio jeden na 50-100 packów daje legendarkę ale zazwyczaj dostajesz 4 uncommony i 1 rare''a. Więc tutaj bardzo łatwo o powtórki, już 50 packów to teoretycznie 250 kart i prawdopodobnie dobiłeś do 50-60% wszystkich kart z dodatku. A wypełnienie kolejnych 50% trwa DŁUGO i pewnie musiałbyś mieć z 200-300 packów żeby dobić do 90% kart (i móc z dustu zrobić kolejne 4-5%).

Dobra wiadomość jest taka że na reddicie coś wspominali o tym że Blizz prawdopodobnie obniży w najbliższym czasie cenę podstawowych paczek (oraz ilość dustu które dostajesz z tych kart) żeby ułatwić nowym graczom życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 16:19, ziptofaf napisał:

Wiesz, w dodatku wyszły tylko 123 karty

No i do tego 40 z nich to commony. W podstawce było ich prawie 100. Trochę się pomyliłem wcześniej co do stosunku ilości common i rare+ między gvg a classiciem, ale i tak w classicu wychodziło lepiej.
No i w przypadku 80 kart do zebrania (40x2), gdzie zazwyczaj dostajesz 4 na paczkę... Dużo nie trzeba.
A takich rare''ów jest 37 i wpada zazwyczaj jeden.

Dnia 19.12.2014 o 16:19, ziptofaf napisał:

Dobra wiadomość jest taka że na reddicie coś wspominali o tym że Blizz prawdopodobnie
obniży w najbliższym czasie cenę podstawowych paczek

Afair ktoś zaproponował taki system, Blizz z tym nie ma nic wspólnego i wątpię żeby tak zrobili... Chyba że masz jakieś źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 11:27, Nightdew napisał:

Też tak macie, że z każdej nowej paczki idą 3 karty na pył? Loguje się raz na 3 dni aby
zrobić nastackowane questy i kupić 1-2 paczki. Już od tygodnia z każdej 3 karty pyłuję...

Coś w tym jest, tę piracką armatę dostałem już z 5 razy, a paczek otworzyłem może z 10. Inne karty też mi się często powtarzają, chociaż ze starych paczek mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, mi też raz się udało grając constructed, ale to było, gdy GvG było jeszcze tylko dostępne na arenie. Przeciwnik musiał się wtedy nieźle zdziwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 00:36, Saref napisał:

Nieźle, mi też raz się udało grając constructed, ale to było, gdy GvG było jeszcze tylko
dostępne na arenie. Przeciwnik musiał się wtedy nieźle zdziwić :D

Malrona dostaję często (generalnie webspinner jest jedynym powodem, dla którego gram Hunterem - chyba, że dozbieram karty i pokombinuję coś z controlą na łowcy), ale fakt - sam się zdziwiłem kiedy w constructed przeciwnik wyrzucił kartę z GvG (właśnie z pajączka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się chwalę, a trochę pytam.

Screen- złożyłem sobie śmieszny combo deck na deathrattle dla paladyna. W części podejrzany w sieci u przeciwnika, a w części własna inwencja. Przykład co można z nim zrobić- na stole miałem jajko, sekret redemption i barona rivendare. Wrogi demolisher walnął w jajko. Efekt- dwóch nerubianów 4/4 + jajko z powrotem na 1 hp :D
Kombosy są świetne, a paladyn chyba lepiej nadaje się do tego niż priest. Sword of justice, echoing ooze, redemtpion, blessing of might, blessing of kings, można się bawić i bawić.

Pytanie- w tym samym decku mam feugena i stalagga oraz barona rivendare. Czy jeśli feugen i stalagg zginą, a na stole mam barona, to dostanę dwóch thadiusów?

20141223163111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 16:31, Budo napisał:

Pytanie- w tym samym decku mam feugena i stalagga oraz barona rivendare. Czy jeśli feugen
i stalagg zginą, a na stole mam barona, to dostanę dwóch thadiusów?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 16:31, Budo napisał:

Pytanie- w tym samym decku mam feugena i stalagga oraz barona rivendare. Czy jeśli feugen
i stalagg zginą, a na stole mam barona, to dostanę dwóch thadiusów?


Nie dwóch. Czterech.
Zakładając że Rivendare był obecny przy śmierci obu:
http://i.imgur.com/K2LQIyB.jpg

Dwóch dostaniesz jeśli Rivendare pokazał się tylko gdy ginie Stalagg LUB Feugen a drugi zginął wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować