Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2014 o 16:35, ziptofaf napisał:

Dwóch dostaniesz jeśli Rivendare pokazał się tylko gdy ginie Stalagg LUB Feugen a drugi
zginął wcześniej.


Hehe no o taką sytuację mi chodziło. Niezłe jajca z czterema thaddiusami, można od razu concede klikać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 17:14, Budo napisał:

Hehe no o taką sytuację mi chodziło. Niezłe jajca z czterema thaddiusami, można od razu
concede klikać ^^


Szamanem łatwo osiągnąć fajne rezultaty, reinkarnacja czyni cuda:) Łącznie w grze było 6 Thadiusów, 2 zdołał mi zabić wcześniej:>
Screen z mojej gry:)

20141226153757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pierwsze primo nie demoluj miasta, drugie primo biedna Ysera, trzecie primo nie bałeś się przeciwko priestowi takich spaślaków wrzucać? I ostatnie primo ultimo nie wiem czy zauważyliście, ale zepsuli gryfa i już nie wodzi wzrokiem za kursorem. Wszystkie moje ulubione klikadła zabierają, np. krzaki koło tawerny też kiedyś były do klikania a już nie są :(

ps. ja Thaddiusa widziałem raz- przeciwnik wrzucił i musiałem się poddać, bo nie miałem ni huhu co z nim zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2014 o 16:10, Budo napisał:

Pierwsze primo nie demoluj miasta, drugie primo biedna Ysera, trzecie primo nie bałeś
się przeciwko priestowi takich spaślaków wrzucać? I ostatnie primo ultimo nie wiem czy
zauważyliście, ale zepsuli gryfa i już nie wodzi wzrokiem za kursorem. Wszystkie moje
ulubione klikadła zabierają, np. krzaki koło tawerny też kiedyś były do klikania a już
nie są :(


Tak właśnie straciłem 2 Thaddiusów:) Ale reszcie nie dał rady. Co do demolki miasta, cóż partia była długa:P Poza tym uwielbiam klikać na tych planszach!

Dnia 26.12.2014 o 16:10, Budo napisał:

ps. ja Thaddiusa widziałem raz- przeciwnik wrzucił i musiałem się poddać, bo nie miałem
ni huhu co z nim zrobić.


Szamanem z reinkarnacją jest to dosyć łatwe, wiele razy stawiałem Thaddiusa. Tylko żaba lub owca mogą w tym przeszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 18:18, Ecko09 napisał:

Takie, w których nie ma słabych kart.


Cokolwiek rozumiesz przez słabe.
Natomiast na tak skonstruowane pytania nie ma jak odpowiedzieć, można się załamać ewentualnie...

Chcesz decki turniejowe to podobno ludzie nimi grają na r20... ale autorskimi grają wszędzie. Ludzie kombinują, szukają, używają zamienników, robią daily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 17:26, Ecko09 napisał:

Na której randze znikają noobskie talie?


Myślę, że już czasem od ok. 15. rangi trafisz całkiem często na talie, którymi ludźmi grają w legendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 18:18, Ecko09 napisał:

Takie, w których nie ma słabych kart.


Lepsze takie i ciekawe,niż kolejny skopiowany z internetu handlock czy heavy legendary warrior. Topić wszystkie lub większość kart żeby tylko sobie zrobić jeden deck,tu można sie załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 03:00, bobobo napisał:

Lepsze takie i ciekawe,niż kolejny skopiowany z internetu handlock czy heavy legendary
warrior. Topić wszystkie lub większość kart żeby tylko sobie zrobić jeden deck,tu można
sie załamać.


Ano lepsze, bo łatwo wygrać z takimi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 11:33, Ecko09 napisał:

Ano lepsze, bo łatwo wygrać z takimi xD


Też nie zawsze znowu łatwiej, o wiele trudniej przewidzieć co cię czeka i jakie masz szanse na skontrowanie. Jak raz trafiłem na aggro wara który w 15 turze gdy byłem już pewny wygranej (ponad 20 hp, nawet Grommash by się nie przebił) nagle stawia 3/3 Raging Worgena, a potem tylko Charge, Inner Rage, Rampage, Coin i bodajże Cruel Taskmastera to zrozumiałem że czasem nie-meta decki są bardziej niebezpieczne niż super drogie w pełni zbudowane Control Warriory.

Podobnie troll decki z Iron Juggernautem -> Youthful Brewmaster... Brrrrrr.... To że coś jest niepopularne nie oznacza że jest złe, samemu może nie jestem zbyt dobry w HS-ie (okolice 8-11 rangi) ale to właśnie typowe meta-decki często kontruje się łatwiej niż pozostałe z uwagi na przewidywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, ale śmieszne uczucie- właśnie przeciwnik przegapił lethal xD
Ewidentnie byłem na 2 hp i nie miałem żadnego taunta, a gość zmarnował Wrath na miniona. Miał pełno many i mógł strzelić we mnie i potem dobić z hero power :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 15:22, Budo napisał:

Hehe, ale śmieszne uczucie- właśnie przeciwnik przegapił lethal xD
Ewidentnie byłem na 2 hp i nie miałem żadnego taunta, a gość zmarnował Wrath na miniona.
Miał pełno many i mógł strzelić we mnie i potem dobić z hero power :)


Ale Budo, Wrath można używać tylko na minionach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 16:06, Jaracz napisał:

Ale Budo, Wrath można używać tylko na minionach. :P


Deal 3 damage to a minion, or deal 1 damage and draw a card.

Za 1 strzelasz w cokolwiek, za 3 tylko w miniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2014 o 11:44, ziptofaf napisał:

Podobnie troll decki z Iron Juggernautem -> Youthful Brewmaster... Brrrrrr....

Troll nie troll ale ostatnio gość wystawił mi Iron Juggernauta 5 razy w jednej grze, aż dziw że udało mi się dotrzeć do fatigue. Strasznie denerwujące :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie arenkę, przede wszystkim dlatego, że potrzebuję proszku (plus dalej zbieram karty z dodatku. A tu proszę, pył, złoty Crackle i do tego taka ładna paczka.

20150102095922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować