Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2015 o 21:28, Malevyn napisał:

moze byc

To takie coś. Harrison jest tu bardziej dla fajnych akcji, chociaż czasem się przydaje, nie jestem też przekonany do tego Mecha, chyba go na coś wymienię.

20150317214533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości spojrzałem na listę top donations Forsena, rly :D
Top contributors:

SAMB00L $14 332
FloppenKompis $11 250
NightNova $2960
Magsjo $2310
RiotMaster $1700
Terr1234 (420) $910
Huwarf $1080
JandroMura $999.99
Tr1dentify $940
Donald $815
Dirtyroleplayer $800
Morbiido $750
Anonymous $750
Svanstrand $720
Adcling $670
Brabbit - $651.00
Landon144 $144 x 4.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem złotego rogala w r2 i później przerzuciłem się na control maga (w sumie chyba mag kolejny cel na złoto). Doszedłem nim do r1 ale tutaj raz wygrana raz przegrana. Pomyślałem czemu by tu nie odkurzyć mojego mid huntera. Więc hunter jak to hunter zrobił 7-1 i easy legenda, już straciłem rachubę która ale chyba 7. Gdyby nie 4 miesięczna przerwa od hsa to już dwucyfrowy wynik by siadł :P

20150318124530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 12:45, Nightdew napisał:

Dobiłem złotego rogala w r2 i później przerzuciłem się na control maga (w sumie chyba
mag kolejny cel na złoto). Doszedłem nim do r1 ale tutaj raz wygrana raz przegrana. Pomyślałem
czemu by tu nie odkurzyć mojego mid huntera. Więc hunter jak to hunter zrobił 7-1 i easy
legenda, już straciłem rachubę która ale chyba 7. Gdyby nie 4 miesięczna przerwa od hsa
to już dwucyfrowy wynik by siadł :P

Ty, Ty, rozpędziłeś się. Może zacznij te punkciki zbierać to jeszcze Cię na Blizzconie zobaczymy!
Ja niestety utknąłem na starym lapku - kilka gier i bluescreen. Staram się jak mogę ale po paru takich niebieskich ekranikach czlowiekowi jednak odechciewa się grać. Głównie daily quest i papa.
Btw. jak ten mag wygląda? Sam się ostatnio trochę bawię takim midrange''owym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakaś sprytna opcja, żeby w hearthstonie sortować karty pod względem rzadkości? Np. chce zobaczyć w trybie rzemiosła tylko legendarne?

Drugie pytanie: jest jakiś licznik pokazujący ile kart mam z całości, ile mi brakuje itp? Może być jakiś add-on czy coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 00:14, Piotrek-14 napisał:

Istnieje jakaś sprytna opcja, żeby w hearthstonie sortować karty pod względem rzadkości?
Np. chce zobaczyć w trybie rzemiosła tylko legendarne?


Wpisujesz "Legendarna" badz "Legendary" w zaleznosci od wersji jezykowej w kolekcji kart

Dnia 22.03.2015 o 00:14, Piotrek-14 napisał:

Drugie pytanie: jest jakiś licznik pokazujący ile kart mam z całości, ile mi brakuje
itp? Może być jakiś add-on czy coś :D


Nie slyszalem o czyms takim, raczej manualnie mozesz tylko sprawdzic w trybie rzemiosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 00:14, Piotrek-14 napisał:

Drugie pytanie: jest jakiś licznik pokazujący ile kart mam z całości, ile mi brakuje
itp? Może być jakiś add-on czy coś :D


W samej grze nie ma a o add-onie nie słyszałem, ale jest taki arkusz excela, który jak pobierzesz i uzupełnisz to pokaże Ci również postęp do złotych portretów jak również średnią liczbę paczek, które musisz kupić by całość skompletować ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1A7ar9MJoiI0lAGSJ49LeAI1QNdbgxnNa7ra1YyWB1tg/edit#gid=238477130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem właśnie 14 rangę (ok, spadłem do 15 przed chwilą :P), mój deck dla maga spisuje się całkiem bez zarzutu (czasami jak rozdanie kart nie pójdzie, ktoś mnie zaatakuje przekokszoną legendarką lub po prostu popełnię błąd to wtedy jest słabo, ale tylko 3 lub 4 takie przegrane mi się trafiły na jakichś 10 wygranych), zbieram złoto na Plague Quarter Naxxa i pytam się - czy warto? Może lepiej kupić nowe zestawy kart? Obecny deck nie opiera się na tauntach, a na raczej agresywnym zajmowaniu boarda i nawalaniu we wrogiego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dobrze mieć Naxa. Karty się przydają, jedne mniej, drugie bardziej ale mimo wszystko są w grze i są popularne. Zobaczymy też co nowego wniesie kolejna przygoda bo niektóre nieużywane za bardzo obecnie karty moga stac Cię naprawdę ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 13:51, Kaerobani napisał:

zbieram złoto na Plague Quarter Naxxa i pytam
się - czy warto? Może lepiej kupić nowe zestawy kart? Obecny deck nie opiera się na tauntach,
a na raczej agresywnym zajmowaniu boarda i nawalaniu we wrogiego bohatera.

Moim zdaniem warto - nawet pomijając wiele ciekawych i przydatnych kart, to Naxx daje sporo fajnie zaprojektowanej zabawy. Walki z bossami są ciekawe i wymagają trochę myślenia przy składaniu talii, szczególnie na poziomie eksperckim, wyzwania klasowe również dają sporo frajdy (szczególnie Rexxara). Dobrze móc pograć w ciekawego singla gdy zmęczy walka o rangi, dlatego gdy tylko pojawiły się plotki o nowej przygodzie zacząłem zbierać na nią złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś jednak zabawa w singla zupełnie nie bawi, gram głównie dla zdobycia nowych kart niedostępnych w zestawach. Kiedyś chciałem ciekawego trybu dla pojedynczego gracza w HS, ale w grze z założenia multiplayerowej to raczej mija się z celem i głupie, oszukańcze boty nie mają porównania do żywego oponenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 19:27, Kaerobani napisał:

raczej mija się z celem i głupie, oszukańcze
boty nie mają porównania do żywego oponenta.

Zależy, pod jakim względem. Walki z bossami są ciekawe, bo mają oni talie i zdolności których nie spotka się w innych okolicznościach, więc wymagają innego podejścia niż rozgrywki z graczami, co urozmaica grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak zazwyczaj po prostu ściągam sobie decka z Internetu. :P Od walki z komputerowym Elite Priestem, który sam się zaszlachtował kleryczkami z Northshire nie mam ani krztyny szacunku do sztucznych "oponentów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować