Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Co sadzicie o tym decku na rankedy? Jakie karty ew moznaby zamienic?

Zrobiony pod kontrole, mieszanka talii z Icy Veins zebym mogl jakos do kupy poskladac karty ktore musialem wycraftowac jak i te dobre karty ktore juz posiadam

20150323193452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna wiadomość, ale... już teraz ciułam na Plague Quarter od tygodnia. Zostało mi jeszcze tylko 40 sztuk złota do zebrania, ale to oznacza dla mnie albo męczenie się z questem Paladin Dominance, bo próbowałem zmienić na jakiś fajniejszy (to mi się dostało jeszcze więcej...), a paladynem nie lubię grać i nie mam dobrych kart albo wbicie 12 zwycięstw, co jest śmiertelnie męczące i nudne. Jeśli miałbym zbierać na Blackrock (wreszcie dodatek nawiązujący do "oldschoolowego WarCrafta") to już mi się odechciewa... :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 11:10, Kaerobani napisał:

Fajna wiadomość, ale... już teraz ciułam na Plague Quarter od tygodnia. Zostało mi jeszcze
tylko 40 sztuk złota do zebrania, ale to oznacza dla mnie albo męczenie się z questem
Paladin Dominance, bo próbowałem zmienić na jakiś fajniejszy (to mi się dostało jeszcze
więcej...), a paladynem nie lubię grać i nie mam dobrych kart

Przecież masz jeszcze drugą klasę do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że trochę bez sensu jest taka gra, jeśli wbijanie zwycięstw jest dla Ciebie nudne nudne i męczące. To tylko gra, a jaki sens jest się katować, skoro robisz to, aby grać dalej, tylko że z fajniejszymi kartami? Oczywiście to Twój wybór, tak tylko uważam, że to trochę nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warriora, którym też nie gram. :D

@Arthas97

Nie do końca mnie rozumiesz. Męczy mnie po prostu grind, bo czasami jednak człowiek spotyka się z tym, że trzeba poświęcić zbyt dużo czasu na monotonne zadania. Wbicie 2 zwycięstw jest łatwiejsze niż 5. Uwielbiam Hearthstone, bardzo lubię w tę grę grać, ale momentami po prostu pochłania zbyt wiele czasu i męczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, mam taka sama sytuacje, nawet questy takie same. Tylko teraz mam dylemat, czy aby na pewno oplaca sie zbierac na Naxxa w obliczu nadchodzacej przygody. Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 00:17, Ecko09 napisał:

Jakieś nowe questy dodawali widzę. Właśnie dostałem takiego questa, nie widziałem tego
nigdy wcześniej.

http://screenshot.xfire.com/s/130341958-4.jpg


Zgadza się, ale chyba tylko ten jeden daily został dodany. W sumie to jest jak ten za 100 golda (i pewnie taką samą częstotliwość pojawiania się ma) tylko nie trzeba grać i od razu masz je wydane na zestaw, co może być dobre dla mniej cierpliwych ludzi i nowszych graczy, tylko muszą najpierw jakichś znajomych mieć.

Co do pierwszego skrzydła Czarnej Góry, które jest już dostępne. Normal i klasowe wyzwania zrobione bezproblemowo i bez zmian w deckach (paladyn i czarnoksiężnik), a heroica zostawiam na później. Brawa dla Blizzarda za wyzwanie maga. Bardzo przyjemnie się grało (gdybym nie bawił się portalami i Nozdormu, który mi wtedy wyleciał to nie potrzebowałbym drugiego podejścia, ale jak się bawić to się bawić ;P ). Szkoda tylko że pomysł jest żywcem wzięty z Naxx, ale to zbytnio mi nie przeszkadza. Oby któreś z następnych wyzwań jeszcze było jakieś fajne nietypowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Trochę się to kupy nie trzyma według mnie. Wywaliłbym holy smite i shadow word: pain oraz dark iron dwarfa. Dodać drugiego auchenai soulpriesta i może azure drake''a? W dodatku widzę, że nie masz tauntów, więc przydałby się sludge belcher, albo arcane nulifier. Oprócz tego nie wiem jak tam ma działać wild pyromancer- to jest bardziej karta dla paladyna, nie lepiej tylko polegać na soulpriest + circle?
Do którego ranku doszedłeś tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 13:19, Budo napisał:

Oprócz tego nie wiem jak tam ma działać wild pyromancer


Power Word: Shield, Light of the Naaru, Circle of Healing - z clericiem na stole i 3-4 minionami masz solidny card draw też, no i sam Pyro w early (z PW:S na przykład, a jak jeszcze można dodać Coin do tego to już w ogóle super) się sprawdzi vs aggro (głównie dlatego że zanim będziesz mógł zrobić Auchenai + Circle to już jesteś prawie martwy).

Btw, ponoć nowy adventure już zepsuł ladder, Thaurissan jest OP, druidy się cieszą :P najwidoczniej każdy dodatek musi mieć swojego Dr Booma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No ja w moim prieście mam tylko soulpriest + circle i 2x holy nowa i nie narzekam przeciwko aggro. Holy smite, ani shadow word: pain też nie mam.
Czego jeszcze nie mam, to kasy na nową przygodę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do 16 rangi, ale tak, zgadzam sie, deck imo bardzo do dupy i zaluje ze tyle proszku na niego przepieprzylem xD

Mech Magem doszedlem do 12 w kilka gierek z palcem w dupie, a nawet nic nie wydalem bo mialem wszystkie potrzebne karty z pakietow GvG

Sam deck Priesta bedzie mial potencjal jak ukoncze Naxxa i wycraftuje drugiego auchenaia, aczkolwiek poki co ciagle 2800 golda czeka do wydania na BRM (I do wyfarmienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 18:48, Dartitwo napisał:

Mech Magem doszedlem do 12 w kilka gierek z palcem w dupie

Nie mów o tym głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 21:18, Madoc napisał:

> Mech Magem doszedlem do 12 w kilka gierek z palcem w dupie
Nie mów o tym głośno.


Hehe co racja to racja. Teraz jest nowy rakotwórczy deck, czyli face hunter na golemach, jeźdźcach na wilkach. Matko zero synergii, zero polotu, po prostu napór i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 21:22, Budo napisał:

Hehe co racja to racja. Teraz jest nowy rakotwórczy deck, czyli face hunter na golemach,
jeźdźcach na wilkach. Matko zero synergii, zero polotu, po prostu napór i tyle.


Face Hunter był i będzie zawsze :P
Poza tym jakie zero synergii, a co z (wstaw losowego miniona) i Glaivezooka albo (wstaw dowolną bestię) i Skill Command? Pomijając ciężkie decyzje co turę - w twarz czy w twarz? :P

Btw, class challenge maga cudo - nabiłem 700 dmgu na gazhrilli i gość mi wyłożył deathwinga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować