Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2015 o 21:34, Adjatha napisał:

W każdym razie na większe zmiany bym liczył jeśli wypuszczą nowy dodatek z 100+ kart.
;)


Naszła mnie pewna myśl. Czy w też uważacie, że kiedyś skończą się rozsądne możliwości i nie będzie zbytnio rozwiązań na stworzenie tych nowych ponad 100 kart? Bo według mnie HS jest na tyle mało skomplikowany, że powoli zaczyna się powielanie schematów, tylko z innymi cyferkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:32, QuandorX napisał:

Naszła mnie pewna myśl. Czy w też uważacie, że kiedyś skończą się rozsądne możliwości
i nie będzie zbytnio rozwiązań na stworzenie tych nowych ponad 100 kart?


Zależy od tego, co Blizz będzie chciał zrobić. Można dodać nowe słowa-klucze (takie jak taunt, stealth itd), które pozwolą np. na omijanie tauntów, zmniejszanie spell damage itd. Czy po prostu nowe efekty na kartach. Albo nowe tribale, co sprawia że przy tych samych statystykach można mieć coś innego. Można spróbować rozwinąć mechanikę i dodać kolejne opcje - dlaczego przy deckach podczas pojedynku są czaszki? Może ma to związek jakiś z fatigue, ale może kombinowali z graveyardem i ostatecznie z niego zrezygnowali - a może jeszcze wrócą do takiego pomysłu. ;)
Ostatecznie można po prostu wprowadzić nową klasę też.

Opcji wbrew pozorom trochę jest, nawet w dość prostej grze jaką jest HS, ale coś można wykombinować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 00:31, Adjatha napisał:

dlaczego przy deckach podczas pojedynku są czaszki? Może ma to związek
jakiś z fatigue, ale może kombinowali z graveyardem i ostatecznie z niego zrezygnowali
- a może jeszcze wrócą do takiego pomysłu. ;)

Gdzieś czytałem, że to pozostałość po graveyardzie właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 00:31, Adjatha napisał:

- a może jeszcze wrócą do takiego pomysłu. ;)


Można powiedzieć, że już wrócili - gdyby graveyard nie istniał, to nie byłoby karty kapłana Wskrzeszenie z najnowszego dodatku. Tak więc kombinują ;) Cóż, mam wrażenie że takie omijanie tauntów mogłoby się pojawić w ninja vs piraci, który to wydaje się możliwym najbliższym dodatkiem, więc kto wie? Trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ranked to żart w porównaniu do sezonów w zeszłym roku. Teraz nawet grając tylko po to aby nabić złoty portret wpada legenda. Stacjonarkę od tygodnia mam w serwisie więc w tym tygodniu miałem trochę czasu na hsa wieczorami. Stwierdziłem, że zrobię sobie kilka różnych decków maga i będę nabijał piąty portret. Przyjemne granie a i ranga też wpada.

20150523120828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie karcianka podoba lecz chyba to co posiadam to za slaba talia i max 16 poziom chetnie bym sie jakos rozwinal
zrobiony dodatek caly czarna gora , proba robienia areny ale wygrane 2-3 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę raz, bo pewnie więcej nie będę miał okazji :P

Wczoraj wpadło, wiadomo że pod koniec miesiąca jest łatwiej, więc to pewnie dlatego...
Ale tak czy siak to najładniejszy ''card back'' jaki da się w tej grze dostać. ;)

20150528094153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Przy okazji - witam Wszystkich!
Jestem nowy w tym temacie - wiem tylko jedno, HearthStone straaaasznie wciąga. Pierwszy wieczór miałem pograć chwilę... a o 4 w nocy powiedziałem sobie - jeszcze tylko jedno rozdanie... Poszedłem spać o 6:30 :)
Dobrze, że wolne miałem dzień później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 09:46, Adjatha napisał:

Wczoraj wpadło, wiadomo że pod koniec miesiąca jest łatwiej, więc to pewnie dlatego...


Gratulacje :)

Dnia 28.05.2015 o 09:46, Adjatha napisał:

Ale tak czy siak to najładniejszy ''card back'' jaki da się w tej grze dostać. ;)


Polemizowałbym, patrz obrazek ;]

20150529000021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piąte złoto. Chyba najcięższe bo w legendzie strasznie niski win ratio miałem magiem i spadłem do tak niskich legend jakich jeszcze nie widziałem. Ale cóż cel na ten miesiąc zrealizowany.

20150530212435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w trybie areny karty do decku wybiera się na czas? Tzn. czy musze się śpieszyć czy mogę sie decydować nawet i 10 min nad wyborem jednej karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 18:14, Martimat napisał:

Czy w trybie areny karty do decku wybiera się na czas? Tzn. czy musze się śpieszyć czy
mogę sie decydować nawet i 10 min nad wyborem jednej karty?

Masz tyle czasu, ile potrzebujesz. Nic cię nie ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 18:14, Martimat napisał:

Czy w trybie areny karty do decku wybiera się na czas? Tzn. czy musze się śpieszyć czy
mogę sie decydować nawet i 10 min nad wyborem jednej karty?

Możesz wybrać dwie, a resztę za kwartał. Możesz nawet wyłączyć grę z niezrobioną talią i dokończyć kiedy ci pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 18:21, Madoc napisał:

Możesz wybrać dwie, a resztę za kwartał. Możesz nawet wyłączyć grę z niezrobioną talią
i dokończyć kiedy ci pasuje.


Ja głupi ... mogłem zadać to pytanie przed swoją pierwszą partią na arenie!

W trakcie wybierania kart pękłem i po 10 karcie "poddałem" partię tzn. zakończyłem rozgrywkę z zerową (0) ilością wygranych nawet nie startując. Dostałem jednego decka i troche pyłu... ale ta pierwsza gra na arenie była za darmo i troche mi szkoda...
Ech, jeśli będę wychodził minimum na zero po opuszczeniu areny (tzn, min. 1 deck i 50 złota) to będę usatysfakcjonowany :) Dostaje się expa za wygrane gry na arenie? Bo to zawsze lepiej wyjdzie niż prosty zakup kart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 18:35, Martimat napisał:

Ech, jeśli będę wychodził minimum na zero po opuszczeniu areny (tzn, min. 1 deck i 50
złota) to będę usatysfakcjonowany :)

To minimum 4 zwycięstwa.

Dnia 31.05.2015 o 18:35, Martimat napisał:

Dostaje się expa za wygrane gry na arenie?

Owszem, jedyna różnica jest taka, że nie naliczają ci się zwycięstwa za wygranie 3 gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 18:35, Martimat napisał:

Ech, jeśli będę wychodził minimum na zero po opuszczeniu areny (tzn, min. 1 deck i 50
złota) to będę usatysfakcjonowany :) Dostaje się expa za wygrane gry na arenie? Bo to
zawsze lepiej wyjdzie niż prosty zakup kart...


Zdecydowanie polecam - przy okazji można się trochę nauczyć o samej grze. Poleciłbym również jakieś tutoriale dotyczące draftu i samych meczy, ale nie mam chyba pod ręką aktualnych... ;) Ewentualnie zawsze można podejrzeć jakichś arenowych streamerów.

A co do nagród: http://hearthstone.gamepedia.com/Arena - nieco szczęścia i nawet przy jednej wygranej można dostać te 50 złota. Natomiast utrzymywanie się na poziomie siedmiu wygranych pozwala na granie aren w nieskończoność (i jeśli ktoś tak jest w stanie to bardzo szybko może odblokować wszystko co się da w tej grze... nie ukrywam, chciałbym tak ^^).

Powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 18:46, Madoc napisał:

To minimum 4 zwycięstwa.


Niekoniecznie, czasami +50 dostawalem za 3 a nawet 2 zwyciestwa, no ale to zalezy od szczescia rowniez jakie nam sie nagrody wygeneruja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 09:10, Dartitwo napisał:

Niekoniecznie, czasami +50 dostawalem za 3 a nawet 2 zwyciestwa, no ale to zalezy od
szczescia rowniez jakie nam sie nagrody wygeneruja :D

Masz rację. W każdym razie, 4 zwycięstwa gwarantują zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować