Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

http://www.hearthpwn.com/news/911-new-heroes-are-coming-magni-bronzebeard-confirmed

Pewnie bym kupił, ale zrobili najgorszą rzecz z możliwych: All the new heroes are golden when you buy them

Dla mnie to dyskwalifikuje zakup. Masz przykładowo złotego warka to po kupnie powinno się mieć złotego Muradina. A jak nie to zwykłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 19:00, Nightdew napisał:

http://www.hearthpwn.com/news/911-new-heroes-are-coming-magni-bronzebeard-confirmed

Pewnie bym kupił, ale zrobili najgorszą rzecz z możliwych: All the new heroes are
golden when you buy them


Dla mnie to dyskwalifikuje zakup. Masz przykładowo złotego warka to po kupnie powinno
się mieć złotego Muradina. A jak nie to zwykłego.

Correction about the new heroes and golden: Hero Power starts as "wood border" if you don''t have 500 wins, will become gold at 500 wins.
Czyli nie jest tak źle, będzie różnica w hero power.
Źródło: https://twitter.com/CM_Zeriyah/status/606515931792207872

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 23:41, akwyx napisał:

Correction about the new heroes and golden: Hero Power starts as "wood border" if you
don''t have 500 wins, will become gold at 500 wins.
Czyli nie jest tak źle, będzie różnica w hero power.
Źródło: https://twitter.com/CM_Zeriyah/status/606515931792207872


Straszna mi różnica... Złote hero power lol... Ktoś to dobrze na twitterze napisał: Does this mean that you can pay 10$ instead of grinding 500 wins? Portrait is different, but still..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yaaay, nowi bohaterowie!
...nie.

Tymczasem, dalej czekamy na:
- więcej niż 9 slotów na talie
- turnieje wewnątrz klienta gry
- albo chociaż klient turniejowy (kto oglądał ostatni Viagame i problemy z serwerami Blizza w finale ten zrozumie)
- jakiekolwiek zmiany w dostawaniu paczek (jakieś obniżki cen w goldzie albo chociaż możliwość wyboru na arenie jakie chcemy dostać), bo jeszcze 1-2 dodatki i nowi (f2p) gracze będą mogli zapomnieć o jakimkolwiek starcie do reszty
- ladder, który nagradza za awans (nie, nagroda za rank 20, jednorazowa (!) za legendę i blizzconowa dla pierwszych parudziesięciu to nie są sensowne nagrody), a nie służy jedynie utrudnianiu sobie życia i daily (i powoduje sytuacje w których ludzie grają w rank 20-17 farmiąc winy na nowych graczach i potem concede znów do 20)

No ale 10 dolców razy 9 klas to już 90$ na pojedynczym fanboju blizza... a na zmianach gameplay się nie zarobi przecież, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2015 o 14:35, Adjatha napisał:

No ale 10 dolców razy 9 klas to już 90$ na pojedynczym fanboju blizza... a na zmianach
gameplay się nie zarobi przecież, prawda?

Prawda. :)
Dlatego ja z powodu łapczywej polityki Blizzarda i braku realizacji jakiegokolwiek pomysłu na zbalansowanie rozgrywki porzuciłem tę grę jakiś czas temu. Z ciężkim sercem, bo poświęciłem na nią dużo czasu, ale niestety nastał moment, w którym zaczęła mnie częściej frustrować niż sprawiać frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 13:26, DarkWolf_PL napisał:

Ciekawe ile za wejściówkę w kolejnych tygodniach zawołają.

Mam nadzieję, że będą to wirtualne opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Sylvanas będzie miała nowe teksty gdy będzie zagrywana w/przeciw talii Alleri. Co do maga to z lore bardziej wolałbym Khadgara ale widocznie będzie nową kartą w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Akurat balans w hearthstone nie jest zły. Nieźle im idzie z tym biorąc pod uwagę, że stosunkowo dużo kart wyszło, a niewiele pozmieniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, magowie zawsze byli popularni, ale ostatnio na rankedzie jest jakaś plaga dosłownie. Ostatnio trafiam na nich tak często, że dzisiaj grając na paladyna, odkryłem to dopiero przy 4 manie, gdy założył miecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 02:40, Feno napisał:

Cholera, magowie zawsze byli popularni, ale ostatnio na rankedzie jest jakaś plaga dosłownie.
Ostatnio trafiam na nich tak często, że dzisiaj grając na paladyna, odkryłem to dopiero
przy 4 manie, gdy założył miecz :D


Bo ludzie zrobili taniego i dobrego tempo mage''a, który po prostu gniecie :)
Poza tym jest jeszcze stary dobry mech mage i co jakiś czas grają fanatycy z freeze magem. Także sporo tego lata, jak i hunterów. Jestem w okolicach ranku 15 i póki co to najmniej warlocków. Praktycznie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować