Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2015 o 10:05, Budo napisał:

Bo ludzie zrobili taniego i dobrego tempo mage''a, który po prostu gniecie :)
Poza tym jest jeszcze stary dobry mech mage i co jakiś czas grają fanatycy z freeze magem.
Także sporo tego lata, jak i hunterów. Jestem w okolicach ranku 15 i póki co to najmniej
warlocków. Praktycznie wcale.


Ja za to najmniej widzę mojej klasy, czyli druida. Face hunterów też sporo faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się obojgiem dobrze gra, ale nie wiem czemy wszyscy uwazają, ze Nefarianem łatwiej wygrać. Myslę, ze szanse są w miarę wyrównane. Wiadomo, różnie czasem karty podejdą, ale nie ma wielkiej przepaści między jednym, a drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście lepiej gra się Ragnarosem i też nieco częściej nim wygrywam. Generalnie wydaje mi się, że jak na coś co potrwa tylko kilka dni to ta pierwsza bójka jest dość dobrze zbalansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja raz przegrałem nefarianem, 2 razy ragiem i potem wygrałem ragiem. Balans nie jest taki zły, ragnaros ma kilka kozackich kart i jak najszybciej trzeba dojść do drugiego hero power :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja średnio 2x częściej wygrywam Nefarianem, przy 15 wygranych bójkach trochę już gier rozegrałem. Od 1,5 h wywala mnie z serwera... masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie pół roku miałem przerwy od aren i w ostatnich dniach zachęcony możliwością wykorzystania złotych portretów sobie pogrywam. Na rankedach co miesiąc w legendzie już nawet nie zwracam uwagi bo w co drugiej grze jest złoty. Ale na arenie jest niezły szpan, przez ostatnie kilka dni nie widziałem żadnego jedynie moje :D

Edit: Swoją drogą porównuje swoje złote do nowych bohaterów. Jaina i Garrosh wyglądają dużo lepiej od Magniego i Medivha. Jedynie może hunter lepszy. I jeszcze mam płacić za gorsze portrety? :D Rly blizz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 23:10, Nightdew napisał:

Edit: Swoją drogą porównuje swoje złote do nowych bohaterów. Jaina i Garrosh wyglądają
dużo lepiej od Magniego i Medivha. Jedynie może hunter lepszy. I jeszcze mam płacić za
gorsze portrety? :D Rly blizz...

Uwierz... będzie ich znacznie więcej :]
Teraz Blizz dopiero się rozkręci z tymi portretami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin.. Gra nie zasługuje na uwagę głównie ze względu na ilość pieniędzy, jaką trzeba byłoby w nią wpompować. Kampania 100zł- serio? :D Powinna umrzeć, tym bardziej, że jest kilka lepszych karcianek. Choćby rodzima "Ustawka" na smartfony czy DuelofChampions :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 13:42, Accid napisał:

Pograłem kilka godzin.. Gra nie zasługuje na uwagę głównie ze względu na ilość pieniędzy,
jaką trzeba byłoby w nią wpompować. Kampania 100zł- serio? :D

Ja wydałem na obie przygody 0 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2015 o 13:12, MisticGohan_MODED napisał:

Uwierz... będzie ich znacznie więcej :]
Teraz Blizz dopiero się rozkręci z tymi portretami...


Przecież wiem, że będzie więcej ;) Jak dodadzą belfke paladyna to może się skuszę. Tak sobie patrzę przykładowo teraz na złotą Valeere i nie ma szans aby wprowadzili jakiegoś hero który ją przebije. Chyba najlepszy złoty portret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 13:42, Accid napisał:

Pograłem kilka godzin.. Gra nie zasługuje na uwagę głównie ze względu na ilość pieniędzy,
jaką trzeba byłoby w nią wpompować. Kampania 100zł- serio? :D Powinna umrzeć, tym bardziej,
że jest kilka lepszych karcianek. Choćby rodzima "Ustawka" na smartfony czy DuelofChampions
:)


Wpompowałem w nią całe 0zł, w poprzednim sezonie niewiele brakowało żeby wskoczyć do pierwszego tysiąca graczy na ladderze. Kampanie mają opcje płacenia złotem, osobiście nie odblokowałem ostatniego skrzydła BRM jeszcze mimo że golda miałbym już parę(naście) razy, ale na chwilę obecną nie jest mi do niczego potrzebne pod kątem kart.
A jak ktoś jest dobry to będzie zarabiał (albo przynajmniej nie tracił) na arenach.

Swoją drogą, zaczynanie teraz gry w DoC to też nielichy wyczyn z domieszką masochizmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 16:47, Accid napisał:

Przekonaliście mnie do tego, żeby się głębiej zastanowić nad tą grą :D Dzięki.


Yh, przekonaliśmy, żeby się głębiej zastanowić? To casualowy, darmowy karciak, a nie kupno mieszkania xD
Instaluj i graj, jak się nie spodoba to wypieprz i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 14:11, Nightdew napisał:

Przecież wiem, że będzie więcej ;) Jak dodadzą belfke paladyna to może się skuszę. Tak
sobie patrzę przykładowo teraz na złotą Valeere i nie ma szans aby wprowadzili jakiegoś
hero który ją przebije. Chyba najlepszy złoty portret.

W sensie, że będzie więcej alternatyw dla każdej klasy.
Ja tam głównie dla dziennych zadań gram, więc zdobywanie złotych portretów trochę mi zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować