Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

No, dzisiejsza bójka może i nie jest najwybitniejsza, ale dzięki niej mam najlepszy pakiet (i banana na twarzy od Mukli :P ), jaki mi się w życiu trafił. Pierwsza złota legenda jest na szczęście grywalna - Wyżer :D

20150624181705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 18:17, aragorn14 napisał:

No, dzisiejsza bójka może i nie jest najwybitniejsza, ale dzięki niej mam najlepszy pakiet
(i banana na twarzy od Mukli :P ), jaki mi się w życiu trafił. Pierwsza złota legenda
jest na szczęście grywalna - Wyżer :D


Też dostałem złotą... tylko że trendowatego gnoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2015 o 18:21, MisticGohan_MODED napisał:

Też dostałem złotą... tylko że trendowatego gnoma...


Będzie prestiż wsród facehunterów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe przemyslenia na temat gry...
Blizzard dał te całe "karczemne bójki", zeby ludziska się wyszalały, zagrały cos nowego, odreagowały od rankedów itd. Fajnie... Tylko szkoda, że wchodze w ten tryb, robię sobię wymyślną talię i co spotykam? Facehunterów, magów bijących spellami po twarzy, zoolocków i inne tego typu wymysły. Czy naprawdę graczom nie nudzi się granie jednego i tego samego w kółko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszystko zależy od zasad danej potyczki - samemu uznałem że zoolock będzie bardzo skuteczny w obecnej bójce - mnóstwo małych kreatur = dużo bananów = szybkie winy.
Ale jak chcesz to możesz poeksperymentować z innymi rzeczami, 2x Mana Addict + Warsong Commander i tona bananów dają potencjalnie lethal w jednej turze.

Ot, w tym tygodniu aggro decki są bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 14:56, Feno napisał:

Facehunterów, magów bijących spellami po twarzy, zoolocków
i inne tego typu wymysły. Czy naprawdę graczom nie nudzi się granie jednego i tego samego
w kółko?

Przyznam, że na początku sam zrobiłem facehuntera, bo chciałem szybko zdobyć paczkę i faktycznie wygrałem (ale z jednym punktem życia).

Teraz zrobiłem Łotra na kombinacje i jest fajna zabawa, bo można robić mordercze bananacombo.

Co do magów tłukących czarami - raczej nie widuję tego typu talii, najczęściej mechmage albo (dużo rzadziej) freeze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 14:56, Feno napisał:

Czy naprawdę graczom nie nudzi się granie jednego i tego samego w kółko?

Klasyczny przykład tego, co się dzieje w trybach "4 fun" - nie wiem czy miałeś okazję grać w LoLa, ale tam za każdym razem gdy tymczasowo pojawiał się tryb do pogrania dla zabawy to i tak kończyło się to znalezieniem najbardziej ''op'' opcji i męczenie jej w kółko.

Do tego w brawlu można nabijać daily i gold za wygraną wpada szybciej niż w ladderze (ja np. w ladderze mam teraz ciężkie chwile :P) czy casualu, więc ludzie farmią.

Najlepszą opcją jest chyba granie ze znajomymi w tym trybie, można wtedy pokombinować/poumawiać na się na dodatkowe zasady itd.

@Madoc - serio nie widzisz magów z Sorc Apprentice i Flamewakerami? Farciarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 15:11, Adjatha napisał:

@Madoc - serio nie widzisz magów z Sorc Apprentice i Flamewakerami? Farciarz ;)

Nie, sam zrobiłem taką talię z jakiś rok temu (same czary + miniony z jakąś synergią związaną z czarami), ale raczej nie widuję tego typu talii raczej, głównie nieszczęsny mechmage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 15:21, Madoc napisał:

Nie, sam zrobiłem taką talię z jakiś rok temu (same czary + miniony z jakąś synergią
związaną z czarami), ale raczej nie widuję tego typu talii raczej, głównie nieszczęsny
mechmage.


Miałem na myśli Brawl. Ale i w ladderze wolę ten deck od mechów.
Flamewaker, Sorc Apprentice + tanie czary + Antonidas, tempo mage jest ciężki do zatrzymania jak dostanie sensowne karty i turę albo dwie żeby się rozkręcić na spokojnie.
A w Brawlu banany się rzuca za 0 więc kończy się to wielkim spamem.

Chciałem się pobawić Miracle Roguem w tym trybie, bo uznałem że będzie fajnie przypomnieć sobie stare czasy Auctioneera, ale z magami/hunterami rzadko się dożywa do tej szóstej tury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 15:36, Adjatha napisał:

Chciałem się pobawić Miracle Roguem w tym trybie, bo uznałem że będzie fajnie przypomnieć
sobie stare czasy Auctioneera, ale z magami/hunterami rzadko się dożywa do tej szóstej
tury...


Taa... Ja sobie zrobiłem Rouge''a pod palenie kart przeciwnikowi, ale też zanim sie rozkręce, mam 5hp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie wbicie top 100 jest chyba nie możliwe. Zrobiłem 7/7 warriorem i awansowałem na 120. W poniedziałek po pracy nie grając spadłem na 140 więc znowu 2 winy. Dzisiaj to samo. Więc praktycznie mając chyba 5/1 w 2 ostatnich dniach stoję w miejscu :D Wychodzi na to, że pasowałoby jeszcze z 5 z rzędu wygrać.

Btw W tej grze o ile na szybko dobrze liczyłem Zozus zaliczył chyba jednego z największych faili. Mając lethala i grając grim patron warriorem rozwalił 2x bersekerów bo użył wirlwinda gdy oni mieli 2 hp a miał jeszcze na stole 1/1 ghula :D

20150630204145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten nowy ''brawl''. Na pewno lepszy niż poprzedni. Nowy rewers za to jest cudny i idealnie pasuje do mojego druida :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa bójka całkiem niezła. Zagrałem trzy mecze Jainą i było fajnie. Szkoda tylko, że w tym tygodniu nie będę miał raczej czasu dłużej pograć, ale packa już dostałem i wyleciał z niego Malygos, więc jestem zadowolony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory najlepszy brawl ^^

Nef vs Rag był spoko, ale balans między deckami kulał nieco, no i na dłuższą metę granie w kółko tego samego nudziło.
Banany były nieciekawe ze względu na to, że ludzie ograniczyli się do rush decków - nie da się ukryć, że były najskuteczniejsze do szybkich zwycięstw.
Pająki były beznadziejnie oparte na rng.

Natomiast teraz naprawdę można się pobawić, element rng nie wkurza aż tak, można grać różnymi klasami (priest i druid są osom), nie wszystko ogranicza się do rushowania. Ludzie grają z pomysłem i jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować