Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2015 o 18:52, Adjatha napisał:

Natomiast teraz naprawdę można się pobawić, element rng nie wkurza aż tak, można grać
różnymi klasami (priest i druid są osom), nie wszystko ogranicza się do rushowania. Ludzie
grają z pomysłem i jest spoko.


Szkoda tylko, że raz na 10 meczy trafisz kogoś innego niż maga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 19:14, Feno napisał:

Szkoda tylko, że raz na 10 meczy trafisz kogoś innego niż maga :P


Niby szkoda, z drugiej strony 9 darmowych winów przygarnę zawsze :D

Bardzo mi się podoba Pyro dające Deathwinga, na które odpowiadam Mind Controlem... Tadam, dwa Deathwingi na stole ^^

Druid też bardzo spoko, jak się ma dobry opening to już w ogóle, stary dobry token drood w nowej formie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 19:19, Adjatha napisał:

Druid też bardzo spoko, jak się ma dobry opening to już w ogóle, stary dobry token drood
w nowej formie :D


Mnie się dobrze gra priestem, mimo, ze na codzień nim wcale nie gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 17:43, MisticGohan_MODED napisał:

Poza pierwszym brawlem każdy kolejny jest coraz gorszy.

Nie zgodzę się, jako czysta zabawa ten jest rewelacyjny.

Swoją drogą, nie polecam korzystać z Loatheba w tym trybie - czar za 3 many może nagle przywołać Ragnarosa, been there, done that.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale beznadziejny tavern brawl... jakby usunęli maga, to by było ok. Grałem pięcioma różnymi klasami, zawsze porażki z magami (raz z paladynem), przesiadłem się na maga i rozjechałem wrogiego maga od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 23:16, Budo napisał:


Ale beznadziejny tavern brawl... jakby usunęli maga, to by było ok. Grałem pięcioma różnymi
klasami, zawsze porażki z magami (raz z paladynem), przesiadłem się na maga i rozjechałem
wrogiego maga od razu.


Przesadzasz ;)
Priest, druid, czy rouge są też bardzo silni w tym brawlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innervate -> Innervate -> Nourish -> Wild Growth :D

Mag może się schować ;)
A że wszyscy się na maga rzucili to cóż, ich pech - ja wiem że to pewnie pierwsza z brzegu klasa kojarząca się z zaklęciami, ale większość próbuje grać ladderowym tempo deckiem... Gdzie największą demolkę robi imo freeze ;)

Muszę jeszcze pobawić się mniej popularnymi klasami - zastanawiam się, jak by się sprawował warrior albo lock.
Ale i tak spędziłem tu już więcej czasu niż na wszystkich poprzednich brawlach razem wziętych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe fajny brawl. Ilu jełopów już mi życzyło "well played" nadziewając się następnie na mojego ice blocka i ginąc w kolejnej turze, to szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 07:45, mati285 napisał:

O matko! Ja jeszcze nawet nie skończyłem Naxxramas, ani Blackrock. Tyle golda potrzeba,
a tak mało czasu do grania.


To nie jest kolejna przygoda tylko dodatek, taki jak Gobliny vs Gnomy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 23:03, Budo napisał:

Hehe fajny brawl.

Beznadziejny ten brawl ;P przy odrobienie farta można skończyć w dwie tury: Alex -> Grommash. GG.
Zagrałem tylko jeden mecz, zacząłem od Antonidasa z Sorc Apprentice i Frostbolta w twarz, a potem tylko spam fireballi, jak mi priest zabrał antonidasa i zaczął czyścić stół, do ręki wpadł mi pyroblast. Jakieś 5 tur trwała całość. Więcej tam pewnie nie wracam. ;P

Dnia 22.07.2015 o 23:03, Budo napisał:

No ludziska, my tu gadu gadu, a tu nowy dodatek wjeżdża w przyszłym miesiącu. Zbierać golda :)

To, co pokazali, wygląda ciekawie. Wygląda na to, że duży nacisk będzie na hero power - zmniejszanie kosztu, możliwość wielokrotnego używania w tej samej turze i nowy keyword, Inspire, który aktywuje się wraz z użyciem hero power.
A same nowe karty znów trochę pomieszają, shaman dostaje sporego kopa (3/4 za 2 many? easy; 4/4 za 4 + 1/1 za każdy totem na stole? gg), ale ciężko jeszcze powiedzieć jak będzie z innymi klasami.

I nie wiem jak golda odkładać, ostatnio mam niezłe osiągi na Arenie (średnia 5 z hakiem w ostatnich 10 próbach, ale wynik zaniżają mi wejćcia typu 2/3 jakimiś deckami, których nie najwidoczniej nie rozumiałem :P), więc mógłbym próbować tam nabić golda, choć to ryzykowne.

No i łatwo mogę poznać, że zapowiadają dodatek - kolejny raz robią to w momencie, gdy zbliżam się do złożenia Control Warriora :P jakaś klątwa chyba :D

****
Jest jakaś akcja promocyjna, za zalogowanie się do HSa z Galaxy S6 dostaje się 3 classic packi (plus ewentualnie czwarty za zagranie meczu na Androidzie) i card back - jeśli ktoś nie ma takiego telefonu to nic straconego, można skorzystać z zrootowanego androida lub emulatora na pc. Linka pod ręką teraz nie mam, ale google powinno pomóc w razie czego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 09:19, Feno napisał:

To nie jest kolejna przygoda tylko dodatek, taki jak Gobliny vs Gnomy ;)

Faktycznie, następnym razem przeczytam więcej niż pierwsze zdanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam odłożone 1650 golda na razie (a dzięki brawlowi można troszkę pofarmić więcej/szybciej niż zwykle), do premiery powinienem mieć tyle samo lub więcej niż w momencie premiery GvG. Świetnie się ten dodatek zapowiada, shaman ma szansę wrócić do mety. Czekam niecierpliwie. A tym czasem mamy chyba Dr. Boom tego dodatku - Justycjariuszkę Mariel!

20150723195717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 19:57, aragorn14 napisał:

Mam odłożone 1650 golda na razie (a dzięki brawlowi można troszkę pofarmić więcej/szybciej
niż zwykle), do premiery powinienem mieć tyle samo lub więcej niż w momencie premiery
GvG. Świetnie się ten dodatek zapowiada, shaman ma szansę wrócić do mety. Czekam niecierpliwie.
A tym czasem mamy chyba Dr. Boom tego dodatku - Justycjariuszkę Mariel!

Na jego zastępcę typowałbym Lodowego Olbrzyma - 8/8 za 10 krzyształów, ale -1 przywołanie za każde użycie skilla bohatera w walce...

Ale ta legendarka też niczego sobie :]
Tylko te 3 życia to łatwo zdjąć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować