Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2015 o 14:33, Arthas97 napisał:

Na środę zaplanowano ośmiogodzinną przerwę techniczną, chyba można się spodziewać dodatku.


Na środę jest planowana ogólna przerwa w działaniu B.Net, równie dobrze patch do WoW-a bądź po prostu przegląd serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2015 o 21:22, MisticGohan_MODED napisał:

Jest nawet oficjalna zapowiedź takiego brawla na tą środę.

Fajnie. Trochę szkoda, że tylko Medivh vs Alleria, bo jednak przyjemnie byłoby sprawdzić wszystkie klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na złotego Variana i już wiem co będzie craftowane :) Chyba, że wpadnie wcześniej w paczce. Jakoś na sam początek pewnie wydam z 7k więc szansa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobny update co do nagród za rank - co 5 rang zmienia się skrzynia, ale pomiędzy pojedynczymi rangami nagroda też się poprawia, powyżej r5 również.

Przykładowa nagroda za legend rank to 3 commony i epic, oczywiście złote. Za r5 2 commony, epic i 5 dustu.
Podejrzewam, że jeśli ktoś ma większość kolekcji to go to nie rusza, ale dla mnie nawet te 50 dustu za jednego złotego commona więcej robi różnicę. ;)

A wiadomo to stąd, że jeśli ktoś nie grał w tym miesiącu i zaloguje się teraz, to zostanie już potraktowany na nowych zasadach - jeśli gracie w innych regionach sporadycznie, to może ktoś z tego skorzysta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2015 o 17:06, ziptofaf napisał:

A tam, craftujesz Warsong Commandera, 2x Frothing Berserker, odblokowujesz Grim Patronów
i legenda w twym zasięgu!

Chyba skorzystam przed nerfem, bo stoję w miejscu.
Tylko co zamiast shieldslama? Bo nie stykanie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, jako że gram w Hearthstone od 2 dni (i jestem masakrycznie wciągniety, ostatnio obsługiwałem klienta w lombardzie czyli w miejscu gdzie pracuje jednoczesnie pomiędzy zdaniami wymienionymi z nim grałem pojedynek z jakimś graczem)

Otóż podstawowe pytania to:

1. TWORZENIE TALII, bo z tym mam konkretny problem, rozumiem że ten znaczek przy klasach na przyklad 10/20" to jest ilośc ile mam kart podstawowych tej klasy odblokowanych? Przy magu którym zawsze gram, mam już maks, ale to znaczy że oprócz podstawowych mogę niektore z nich wymienić na te z pakietów?

2. O co chodzi z tym X2 przy kartach, mogę jej użyć tylko dwa razy po czym ją tracę?

3. Kim grać na początku najlepiej? Jaka klasa jest najlepsza dla beginnerow?

4. Czy te dwa dodatki Gnoms i Goblins i nadchodzący Wielki Turniej są również w wersji komórkowej w która gram? Czy za nie trzeba dodatkowo zapłacić?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2015 o 00:26, Piotr13PL napisał:

1. TWORZENIE TALII, bo z tym mam konkretny problem, rozumiem że ten znaczek przy klasach
na przyklad 10/20" to jest ilośc ile mam kart podstawowych tej klasy odblokowanych?

To chyba powinno być podpisane szczegółowo (przynajmniej w wersji pecetowej jest): tak, na początku grając daną klasą odblokowujesz sobie kilka kart. Ofc wypadałoby to zrobić wszystkimi klasami. ;)

Dnia 21.08.2015 o 00:26, Piotr13PL napisał:

ale to znaczy że oprócz podstawowych mogę niektore z nich wymienić na te z pakietów?

Eee, ale to zawsze możesz robić. Tworząc własne talie masz do nich dostęp non stop, więc na bieżąco możesz wprowadzać nowe poprawki.

Dnia 21.08.2015 o 00:26, Piotr13PL napisał:

2. O co chodzi z tym X2 przy kartach, mogę jej użyć tylko dwa razy po czym ją tracę?

Posiadasz 2 takie karty. W jednym decku możesz użyć maksymalnie dwóch kopii (wyjątek: legendarnych raz) jednej karty. Natomiast nie tracisz ich gdy stosujesz je w jakimś decku. Czyli gdybyś chciał do obu wpakować to samo to nie ma problemu - nadmiar można zamieniać na pył, który z kolei umożliwi Ci tworzenie kolejnych kart.

Dnia 21.08.2015 o 00:26, Piotr13PL napisał:

3. Kim grać na początku najlepiej? Jaka klasa jest najlepsza dla beginnerow?

Każda. Graj czym Ci się podoba. Na etapie poznawania zasad i mechaniki oraz zbierania kart to raczej nie ma większego znaczenia. Rozbudujesz kolekcję, może Ci wpadną jakieś naprawdę warte uwagi karty, będziesz mógł kombinować.

Dnia 21.08.2015 o 00:26, Piotr13PL napisał:

4. Czy te dwa dodatki Gnoms i Goblins i nadchodzący Wielki Turniej są również w wersji
komórkowej w która gram? Czy za nie trzeba dodatkowo zapłacić?

Płacisz tylko za paczki, dokładnie tak samo jak te ''podstawowe'' (100g albo jakaś tam kasa, nie pamiętam nawet).
Inną bajką są ''Solo Adventures'' - Curse of Naxxramas i Blackrock Mountain - tam odblokowujesz kolejne ''etapy'' (w postaci unikalnych bossów sterowanych przez AI), za ich przejście otrzymujesz karty (zawsze te same, więc masz pewność co dostaniesz). Kosztuje to jednak nieco więcej (700g za pojedyncze skrzydło, w obu przygodach jest ich łącznie chyba 10), ale w sumie warto, bo misje są niezłe, a i karty często godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to pewnie, że może wsadzić do decku, ale to już własny pomysł na ulepszenie Grim Patron Warriora. Nie uważam, że jest on konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2015 o 17:56, Arthas97 napisał:

Jak ktoś chce to pewnie, że może wsadzić do decku, ale to już własny pomysł na ulepszenie
Grim Patron Warriora. Nie uważam, że jest on konieczny.


Konieczne jest posiadanie Patronów, Berserkerów i Commanderów, na upartego żadna z pozostałych 24 kart w decku nie jest konieczna.
Shield Slam jest warty rozważenia biorąc pod uwagę fakt, że większość patron decków korzysta z Shield Blocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować