Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Po cichu liczę, że dostaniemy jakiś bonus w ramach rekompensaty za te czekanie:D Szczególnie Nowa Zelandia i Australia bo u nich już będzie 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2015 o 17:27, qq_MoaR napisał:

Po cichu liczę, że dostaniemy jakiś bonus w ramach rekompensaty za te czekanie:D Szczególnie
Nowa Zelandia i Australia bo u nich już będzie 25.


Bonusów ni ma, o 19:00 udało mi się otworzyć 6 paczuszek a potem padły serwery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2015 o 19:26, ziptofaf napisał:

Bonusów ni ma, o 19:00 udało mi się otworzyć 6 paczuszek a potem padły serwery :P

Mi się udało wygrać raz na arence (5 totem golemów ftw) i dc forver.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2015 o 19:26, ziptofaf napisał:


Bonusów ni ma, o 19:00 udało mi się otworzyć 6 paczuszek a potem padły serwery :P


Od pół godziny próbuję wbić na grę... bez skutku. Dostaję brutalnie w twarz komunikatami, że wszystkie stoły zajęte i że upłynął czas oczekiwania na usługę.

W ramach rekompensaty chcę 5 paczek z kartami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2015 o 20:09, Andrzej15 napisał:

Od pół godziny próbuję wbić na grę... bez skutku. Dostaję brutalnie w twarz komunikatami,
że wszystkie stoły zajęte i że upłynął czas oczekiwania na usługę.


Ja zdołałem otworzyć 35 paczek. 0 legendarnych kart QQ
Blizzard mnie nie lubi dzisiaj :P Fakt że chyba z 5 golden rare i drugie tyle golden commonów więc jakiś deck sobie spokojnie mogę zbudować.

Dnia 24.08.2015 o 20:09, Andrzej15 napisał:

W ramach rekompensaty chcę 5 paczek z kartami :)

Ja też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało wybrać 5 kart na arenie, a potem mój internet się zbuntował... Niby tylko na chwilę, ale wystarczyło do rozłączenia z bnetem. A powrót trwał... dłuuuuuuuugo... a do samego hsa trwa nadal...

Cóż, może nie dziś :D Szczególnie że nie odkładałem wcale golda, więc nie mam ciśnienia na nowe karty. Poczekam aż meta się ustabilizuje trochę i zużyję swoje 3,5k pyłu. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2015 o 20:24, Adjatha napisał:

Mi się udało wybrać 5 kart na arenie, a potem mój internet się zbuntował... Niby tylko
na chwilę, ale wystarczyło do rozłączenia z bnetem. A powrót trwał... dłuuuuuuuugo...
a do samego hsa trwa nadal...

A to prawda. Mnie po skończonym meczu wyrzuciło i kazało czekać 10 minut. Auć.

Dnia 24.08.2015 o 20:24, Adjatha napisał:

Cóż, może nie dziś :D Szczególnie że nie odkładałem wcale golda, więc nie mam ciśnienia
na nowe karty. Poczekam aż meta się ustabilizuje trochę i zużyję swoje 3,5k pyłu. ^_^


Ja właśnie próbowałem Inspire Mage i trafiłem na Shamana. Boże, jakie to mocne nagle się zrobiło - druga tura - Totem Golem. Trzecia tura - coin + Tuskarr Totemic (który oczywiście przyzwał Totem Golema, nawet nie wiedziałem że to się jako totem liczy aaaaaa :D). Czwarta tura - Draenei Totemcarver, 6/6.

GG WP :P

Ale fajne te nowe karty, przynajmniej na chwilę metagame zmienią i mój dust chyba szybko zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poddaję się. Udało mi się wbić na arenę, przegrałem i mnie rozłączyło(może mi przegranej przez to nie zaliczyło :D). Widzę zatem, że dzisiaj nie ma sensu zasiadać do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoooo... Okej, łapię, w HSa po polsku gra się dla elementów komediowych :D

Wilfred Bombik i Zimnopaszcza rozłożyły mnie na łopatki, to już nawet przy Gromaszu Piekłoryczu dało się wytrzymać :D

Dodatkowe punkty za Miażdżyciela Pustki (wut) i Śmiałka z Podmiasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2015 o 11:27, Adjatha napisał:

Łoooo... Okej, łapię, w HSa po polsku gra się dla elementów komediowych :D

Wilfred Bombik i Zimnopaszcza rozłożyły mnie na łopatki, to już nawet przy Gromaszu Piekłoryczu
dało się wytrzymać :D

Dodatkowe punkty za Miażdżyciela Pustki (wut) i Śmiałka z Podmiasta :D

Z tego co zauważyłem opisy kart są kompletnie zmienione i co ciekawe lepsze niż w wersji eng.

@Stfforex
Ja otworzyłem 20 i poleciały 2 legendy (shaman i warlock). W sumie jest lepszy legendary drop rate niż w GvG, gdzie na 20 paczek średnio1 legenda dropiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować