Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie


Kurka niedługo będę miał wystarczająco dustu na jakąś legendę... serce mówi Mal''Ganis, ale rozum podpowiada Dr Boom :/
Zawsze chciałem złożyć dobrego demonlocka... no i jeszcze jeszcze nowy Rhonin, czy stary Antonidas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 00:33, Budo napisał:

Kurka niedługo będę miał wystarczająco dustu na jakąś legendę... serce mówi Mal''Ganis,
ale rozum podpowiada Dr Boom :/

Niestety, neutralne karty to jednak coś bardziej uniwersalnego, a Dr Boom na siłę wciśnie się do każdego decku :P
Chociaż trzeba przyznać, że Mal''Ganis jest świetny. Zoo oparte na demonach miało przed TGT trochę problemów na ladderze imo, ale teraz powinien mieć lepsze matchupy.

Dnia 27.08.2015 o 00:33, Budo napisał:

no i jeszcze jeszcze nowy Rhonin, czy stary Antonidas.

Na chwilę obecną, wg mnie Antonidas. Rhonin wydaje się być za wolny jednak - jasne, jakieś fajne combo można potem wyczynić, ale za 8 many można położyć Ragnarosa i mieć od razu efekt widoczny ;)

EDIT: Tak swoją drogą, losowość teraz potrafi być kosmiczna - gram sobie przeciwko magowi, rzucił dwóch spellslingerów, z pierwszego Lock and Load, z drugiego Thoughtsteal... Teraz nawet przeciwko szamanowi trzeba bronić się przed UTH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 13:09, Adjatha napisał:

EDIT: Tak swoją drogą, losowość teraz potrafi być kosmiczna - gram sobie przeciwko magowi,
rzucił dwóch spellslingerów, z pierwszego Lock and Load, z drugiego Thoughtsteal... Teraz
nawet przeciwko szamanowi trzeba bronić się przed UTH :D

Ja to do nich to farta lekkiego mam, bo nawet dobre zaklęcie mi dają... i to w samą porę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 17:01, MisticGohan_MODED napisał:

Ja to do nich to farta lekkiego mam, bo nawet dobre zaklęcie mi dają... i to w samą porę
:]


Szczerze mówiąc spodziewałem się, że ta karta będzie znacznie gorsza. Ale wychodzi na to, że jednak nie jest źle, szczególnie w deckach mających synergię z zaklęciami, co w sumie mag stosował już wcześniej.

No, raz na arenie mi gość potem rzucił Twisting Nether i się trochę zdziwiłem, ale poza tym spoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 21:44, MisticGohan_MODED napisał:

Skoro jest Kel i jest już Anub... to ciekawie kiedy pojawi się Arthas :]

Ja liczę na to, że jeśli Arthas się kiedyś pojawi to jako nowy bohater i klasa (Death Knight)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię wydawać pyłu na coś innego niż złote legendy, ale wczoraj skusiłem się i wycraftowałem te 2 epickie smoki żeby stworzyć całego dragon priesta. Na wysokich rangach raczej tak średnio, ale będzie fajny deck do farmienia złotego portretu po stracie nowego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 17:42, MisticGohan_MODED napisał:

Takie pytanko, bo mnie nurtuje od jakiegoś czasu... da się jakoś wycraftować tego legendarnego
Murloka ? Wiecie tego z szarzą... to samo pytanie odnośnie Nether Drake''a, co niby modyfikuje
moc specjalną.

Murloka dostaje się za zdobycie wszystkich kart Murloków (nie licząc tych z dodatków). Natomiast co do Drake''a, to nie wiem o jaką kartę ci chodzi, bo nie kojarzę Nether Drake''a, a moc specjalną modyfikuje Justicar Trueheart.

A skoro już jesteśmy przy craftingu - jak się tworzy złote karty? Nie żebym chciał, ale od zawsze mnie to nurtowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 19:30, Madoc napisał:

A skoro już jesteśmy przy craftingu - jak się tworzy złote karty? Nie żebym chciał, ale
od zawsze mnie to nurtowało.

"Show Golden Cards" przy craftingu po prawej.

@MisticGohan_MODED
Ten?
http://www.hearthpwn.com/cards/22261-coldarra-drake

W ogóle to złoty Murlock Knight jest genialny, chyba jedyny gold którego kiedykolwiek zrobię :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłem najbardziej genialny deck w HS-ie! Jego scraftowanie kosztowało mnie sporo dustu (koniki to niestety epic, podobnie głupi Twisting Nether którego disenchantowałem już pewnie z 3x w przeszłości) ale... warto było:

Decklist: http://puu.sh/jRZ8e/54c27aafc1.jpg (w sumie zerżnięty od Krippariana ale pewnie nie wszyscy przeglądają reddit więc może nie znacie jeszcze)

I przykładowe efekty tego co się w pewnym momencie zacznie wyprawiać gdy tym gracie:

http://puu.sh/jRZb8/1e245857cf.jpg
http://puu.sh/jRZfv/6fb2869718.jpg (Jaraxxus z Bane of Doom)
http://puu.sh/jRZcx/04f2aa11bc.jpg

Jeden konik bardzo szybko potrafi z pomocą Kel''Thuzada/Facelessa/Rivendare''a wyewoluować w dwa i w tym momencie jest już nietykalny. No, chyba że trafi się jeden na 1000 graczy Priestem który ma Mass Dispel.

W sumie podoba mi się ten dodatek - dopiero od kilku dni jest a już mam 4 zupełnie nowe decki - Dragon Priesta, Justicar Murlocadina, Totem Shamana i Ponylocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 23:20, ziptofaf napisał:

Priestem który ma Mass Dispel.


Myślę, że teraz każdy priest to będzie sobie wciskać dzięki streamerom. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2015 o 23:20, ziptofaf napisał:

No, chyba że trafi się jeden na 1000 graczy Priestem który ma Mass Dispel.


Wystarczy że trafi Ci się Patron i jest pozamiatane :D

Ale, pomijając Patrona nawet - na ile to jest deck sensowny, a na ile do zabawy? Widziałem Firebata grającego swoją wersją (Danksteed :D), widziałem decklist od Tidesa, więc coś tam ludzie kombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co najbardziej lubię czyli nabijanie złotego portretu i przy okazji wbicie legendy. Dragon priest po kilku zmianach daje radę. Będzie dodatkowa złota karta ze skrzynki po sezonie.

20150829160912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować