Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2015 o 12:57, Adjatha napisał:

Wystarczy że trafi Ci się Patron i jest pozamiatane :D

Tak na serio to przeciwko Patronowi ten deck sobie radzi całkiem nieźle. Podpowiedź - niech tylko zagra Warsong Commandera. I prawdopodobne GG z uwagi na Faceless Manipulatora. Tides na razie ma zresztą 3-0 przeciwko Patronowi tym deckiem.

Oczywiście przegrasz jeśli Patron zbierze swoje pełne combo które po prostu zabija w ciągu jednej tury ale na to i tak nie ma ratunku w zasadzie niezależnie od tego czym grasz (no, za wyjątkiem Mill Druida który robi Coldlight Oracle Panda Coldlight Oracle 2x Naturalize i Warrior nagle nie ma ani jednego Warsonga/Froathinga).

Dnia 29.08.2015 o 12:57, Adjatha napisał:

Ale, pomijając Patrona nawet - na ile to jest deck sensowny, a na ile do zabawy? Widziałem
Firebata grającego swoją wersją (Danksteed :D), widziałem decklist od Tidesa, więc coś
tam ludzie kombinują.


To deck tak głupi że aż działa i to dobrze. Jedna tura z Rivendarem/Kel''thuzadem i masz 4+ koniki na polu bitwy. Które to koniki mają absurdalne skalowanie z Mal''Ganisem bądź Knife Jugglerem. Zabić się tego nie da, sporo decków ostatnio nie ma ani jednego silence''a więc często już od 4 tury masz stabilny bonusowy 1 dmg na turę.

Z doświadczenia mogę już powiedzieć że Dreadsteed Lock całkowicie kontruje Freeze Mage''a. Blizzard, Flamestrike, Cone of Cold w ogóle ci nie zagraża, podobnie bezużyteczny jest Doomsayer. O ile mag nie będzie mieć idealnego combo i w 9 turze nie walnie Alex a w 10 2x Frostbolt + 2x Ice Lance to wygrasz. Odradzam przeciwko normalnym priestom (Cabal + Shadow Madness...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2015 o 16:30, ziptofaf napisał:

Tak na serio to przeciwko Patronowi ten deck sobie radzi całkiem nieźle. Podpowiedź -
niech tylko zagra Warsong Commandera. I prawdopodobne GG z uwagi na Faceless Manipulatora.
Tides na razie ma zresztą 3-0 przeciwko Patronowi tym deckiem.

Tbh grałem jakąś niby wersją Tidesa właśnie, ale tam nie było Facelessa :P
Generalnie parę meczy zagrałem, ale skieruję się w stronę wersji bardziej zoo-podobnej (czyli deckilst bardziej zbliżony do tego, który podlinkowałeś), bo miałem taką specyficzną wersję, mam wrażenie zbyt nastawioną na control - bo i Sacrificial Pacty, i Healboty, i Jaraxxus nawet, z belcherami i argusem survi ogromne, ale trafiłem na fatigue mage''a jakiegoś to mnie zamęczył za bardzo, a ja nie miałem się jak przebić przez Deathlordy (z Duplicate...) moim Danksteedem :D No i hunter mnie raz zajechał. Ale aggro pal zwątpił po jakimś czasie, jak dostał kolejne aoe a ja się w między czasie jeszcze leczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem( około 3 miesięcy), chcąc teraz włączyć grę na ekranie widzę tylko czarny ekran, pomimo tego że wcześniej działało. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 17:01, Madoc napisał:

> Nawet podoba mi się ta koncepcja :]
https://www.youtube.com/watch?v=jE2HMvE-e-k
Tylko Monk wydaje mi się trochę przegięty.

E tam, trochę go dopracować i powstaje świetna klasa z innowacyjną mechaniką. Amaz ma łeb, powinni w Blizzie wykupić jego pomysł i kiedyś go wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2015 o 17:29, QuandorX napisał:

E tam, trochę go dopracować i powstaje świetna klasa z innowacyjną mechaniką. Amaz ma
łeb, powinni w Blizzie wykupić jego pomysł i kiedyś go wprowadzić.

Nie no, pomysł bardzo ciekawy, tylko wymaga trochę zbalansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 19:47, DarkWolf_PL napisał:

Czasami RNG daje radę, paczka z brawla idealnie wpasowująca się w event:
http://i.imgur.com/ym6FZ2I.png?1


E no ładnie, złoty brawl do kolekcji i jeszcze Beast. Graty. Ja od dawna żadnej legendy nie miałem. Ostatnio chyba Alexstrasza ze dwa miechy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2015 o 21:51, Budo napisał:

E no ładnie, złoty brawl do kolekcji i jeszcze Beast. Graty. Ja od dawna żadnej legendy
nie miałem. Ostatnio chyba Alexstrasza ze dwa miechy temu.


Też ostatnio cierpię na brak legend :( A paczek juz troche naotwierałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2015 o 12:57, mateuszbanach0 napisał:

Czesc, dopiero zaczynam przygode z HearthStone, czy to dziala na takiej zasadzie co WOW:TCG?

Hej, witamy w karcianej braci!
Cóż, fajnie jakbyś sprecyzował pytanie, zagrał parę gierek i uderzył tutaj ze wszystkim. Zapewne sporo osób zna się lepiej ode mnie (legendy te sprawy), ale zarówno oni jak i ja z pewnością postaramy się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować