Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2015 o 07:53, mati285 napisał:

Nowa przygoda zapowiedziana na Blizzconie "League of Explorers". Pierwsze skrzydło już
12 listopada.

45 nowych kart i nowa mechanika "Discover"

http://www.hearthpwn.com/forums/hearthstone-general/general-discussion/81592-new-mechanic-discover

Widziałem wczoraj zapowiedź, ale nie spodziewałem się że pierwsze skrzydło wyjdzie tak szybko... cholera trzeba pozbierać golda ;/

Zresztą i tak pewnie nie da się będzie zagrać, bo serwery będą padać co chwila :P
W końcu to znak rozpoznawczy Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu zacząłem zbierać, jak tylko pojawiły się plotki, i już mam 2k. Karty tak na sucho średnio mi się podobają, zobaczymy jak to będzie wyglądać w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście od pewnego czasu zacząłem zbierać golda na przygodę, mam już 2600, więc to prawie całość. Jak na razie "na sucho" karty szału nie robią, zobaczymy, jak to będzie wyglądać podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak ja nie lubię control warriorów... przed chwilą miałem grę, gdzie gościowi zadałem dokładnie 96 dmg zanim go skończyłem na czas (sam zostałem chyba na 4 hp, czy coś koło tego). Tyle armora natrzepał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2015 o 18:15, Ha_Xior napisał:

Czy uruchamia się Wam normalnie gra czy jest jakaś przerwa techniczna?


Normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2015 o 18:28, DarkWolf_PL napisał:

Nowy adventure jak najbardziej na plusie. Nowa mechanika co prawda czyste RNG, ale daje
mase funu.


Nie aż tak czyste, bo wybierasz z 3 kart. Ale jednak RNG przeważa. Mnie jednak osobiście to nie przeszkadza (wręcz przeciwnie), bo HS traktuję jako czystą rozrywkę. E-sportowy akcent HS''a w ogóle mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ktoś mi wytłumaczy w czym leży moc Living Roots? Zauważyłem, że to zastąpiło Wrathy w większości decków druida i nie mogę rozkminić dlaczego, Wrath jest lepszą kartą według mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 15:29, Budo napisał:

Słuchajcie, ktoś mi wytłumaczy w czym leży moc Living Roots? Zauważyłem, że to zastąpiło
Wrathy w większości decków druida i nie mogę rozkminić dlaczego, Wrath jest lepszą kartą
według mnie...

Chodzi o wczesną kontrolę pola z jak największą ilością stronników - łączysz to z duszą kniei (agonia dla wszystkich stronników z przyzwaniem drzewców 2/2) i potem finish dzikim rykiem. Jak się nie uda zawsze możesz coś groźnego zabić z 2 hp w początkowej fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deck do oceny, chciałbym jakieś rankedy tym potrzaskać też, co sądzicie? :)
Generalnie Tempo Mage + Reno Jackson.

20151124002434609

20151124002442484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzą spore zmiany.

http://eu.battle.net/hearthstone/pl/blog/19995505/nowy-spos%C3%B3b-gry-02-02-2016

Nie ukrywam, że ekscytuje mnie myśl o tym, że będziemy świadkami narodzin nowych decków, które w obecnej mecie nie mogły zaistnieć, bo stare były wciąż lepsze, ale nie oszukujmy się Blizzard po prostu mówi "Wygląda na to, że nasze nowe karty nie są tak popularne jak stare, hmm, wiem, co zrobimy wyrzucimy stare do kosza!". Bo mam wrażenie, że ten tryb "dziczy" dość szybko umrze i stanie się tylko taką ciekawostką, którą będzie można pokazać dzieciakom "Patrz synu, jak to kiedyś Hearthstone wyglądał. Dr Boom, ten to był gość każdy go grał!"

Mnie jako śmierdzącego casuala i f2p te zmiany jakoś strasznie nie mierzą, a wręcz jak wspomniałem na początku nawet ekscytują, ale gracze, którzy zainwestowali w Naxx i GvG sporo kasy są wkurzeni i chyba słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzą spore zmiany.

http://eu.battle.net/hearthstone/pl/blog/19995505/nowy-spos%C3%B3b-gry-02-02-2016

Nie ukrywam, że ekscytuje mnie myśl o tym, że będziemy świadkami narodzin nowych decków, które w obecnej mecie nie mogły zaistnieć, bo stare były wciąż lepsze, ale nie oszukujmy się Blizzard po prostu mówi "Wygląda na to, że nasze nowe karty nie są tak popularne jak stare, hmm, wiem, co zrobimy wyrzucimy stare do kosza!". Bo mam wrażenie, że ten tryb "dziczy" dość szybko umrze i stanie się tylko taką ciekawostką, którą będzie można pokazać dzieciakom "Patrz synu, jak to kiedyś Hearthstone wyglądał. Dr Boom, ten to był gość każdy go grał!"

Mnie jako śmierdzącego casuala i f2p te zmiany jakoś strasznie nie mierzą, a wręcz jak wspomniałem na początku nawet ekscytują, ale gracze, którzy zainwestowali w Naxx i GvG sporo kasy są wkurzeni i chyba słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja sam jestem casualowcem, prawie F2P (dokupiłem pare skrzydeł przygody za kasę... zły ja!). a zmiany jakoś mimo wszystki mi się podobają. Co prawda będę zapewne tęsknił za niektórymi deckami, którymi bardzo chętnie w standardzie bym pograł, ale cóż - trzeba iść do przodu. Jestem ciekaw czy niektóre z obecnych archetypów przetrwają w nieco innej postaci. Ale chyba nie ma co spekulować póki nie wyjdzie nowy dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2016 o 09:10, mati285 napisał:

Nadchodzą spore zmiany.

http://eu.battle.net/hearthstone/pl/blog/19995505/nowy-spos%C3%B3b-gry-02-02-2016

Nie ukrywam, że ekscytuje mnie myśl o tym, że będziemy świadkami narodzin nowych decków,
które w obecnej mecie nie mogły zaistnieć, bo stare były wciąż lepsze, ale nie oszukujmy
się Blizzard po prostu mówi "Wygląda na to, że nasze nowe karty nie są tak popularne
jak stare, hmm, wiem, co zrobimy wyrzucimy stare do kosza!". Bo mam wrażenie, że ten
tryb "dziczy" dość szybko umrze i stanie się tylko taką ciekawostką, którą będzie można
pokazać dzieciakom "Patrz synu, jak to kiedyś Hearthstone wyglądał. Dr Boom, ten to był
gość każdy go grał!"

Mnie jako śmierdzącego casuala i f2p te zmiany jakoś strasznie nie mierzą, a wręcz jak
wspomniałem na początku nawet ekscytują, ale gracze, którzy zainwestowali w Naxx i GvG
sporo kasy są wkurzeni i chyba słusznie.


Chyba nie mają powodu być:
"Ranking Up When Standard is introduced you'll be able to choose between Standard and Wild for Ranked play, and you''ll have a separate rank for each format, so you can earn ranks and hit Legend in both Wild and Standard if you wish! You'll only collect ranked rewards at the end of the season based on the highest rank you attained in one format or the other, but not both, so feel free to play whichever you like best!"

Innymi słowy - obecny Ranked nadal istnieje i nadal daje nagrody. Pojawia się też dodatkowy format do którego wchodzą tylko najnowsze karty.

To co może boleć to raczej fakt że Naxx i GvG stają się kompletnie niemożliwe do kupienia dla nowych graczy. Zwłaszcza usunięcie przygody wydaje mi się dziwne - rozumiałbym zrobienie z niej F2P i pozostawienie możliwości dokupienia samych kart za pył. Ale całkowite jej wykarczowanie jest pomysłem imho średnim. W końcu to całkiem fajne było!

Tym niemniej - ta zmiany są ogółem akurat pożądane przez graczy. Jakby bowiem nie patrzeć - zbudowanie niektórych najmocniejszych decków kosztuje kosmiczne wręcz ilości dustu, ze sto paczek kart i 3 przygody. Jeśli ma wystarczyć jeden dodatek i jedna przygoda to koszt wejścia w HS''a drastycznie spada.


Choć nie powiem, jest już kilka rzeczy które mnie przerażają. Nie będzie healbotów więc to jest duży boost dla aggro ;-;
Fakt - z drugiej strony nie będzie też Mad Scientista... a to już plus :D No i znikną Piloted Shreddery... ciężko mi sobie wręcz wyobrazić metagame bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować