Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2016 o 14:12, ziptofaf napisał:

Pomyślałbym osobiście o Injured Blademaster albo Kvaldirze - z własnego doświadczenia
mogę powiedzieć że liczenie na combo Auchenai + Circle się nie sprawdza a w pojedynkę
te karty są bezużyteczne w 90% przypadków. Ewentualnie Excavated Evil. Można też pomyśleć
nad tą nową kartą która leczy za 5 u Priesta, jeśli twój Auchenai wciąż żyje to jest
to jednak targetowalne 5 obrażeń + 4/5 za 5 many.

Z legendarek warto rozpatrzyć najnowszą dla Priesta, Herald Volazj ma naprawdę niezłą
synergię z Sylvanas i większością Deathrattle itp. Przykładowe zastosowanie jeśli już
mowa o anty-aggro: http://puu.sh/oxWme/a0aa496e1d.jpg :P
Nie jestem też przekonany do Velena - w decku masz 0 zaklęć zadających obrażenia. Może
lepiej Justicar Trueheart? Ogółem widzę jak twój deck może w miarę skutecznie się bronić
na razie przeciwko Aggro ale nie widzę jak ma wygrać z combo deckami, zwłaszcza Cthunem.
Albo właśnie Druidem który ma po prostu o klasę mocniejsze miniony typu 4/10 za 4 many
a u ciebie nie ma nic co może choć zbliżyć się do tego siłą.


Heh, porobiłem już trochę zmian i wrzuciłem jednego darkshire alchemista, to jest całkiem fajna karta, ale deck właśnie nie radzi sobie z C''Thunem i nawet aggro shaman jest trudny do rozwalenia. Poprzerabiam go na bardziej chamskie kombosy i jak będę miał jakieś wyniki, to napiszę znowu. Myślę o akcjach typu embrace the shadows (zamienia leczenie na dmg) i flash heale, corrupted healboty, velen na to itd itp :)
Obecnie szansa na rozwalenie C''Thuna to zagranie N''Zothem, zanim przeciwnik zagra C''Thunem.

Dzięki wszystkim za rady :)

20160501011053578

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niech nikt mi nie mówi, że ci co płacą nie mają łatwiej. Otworzyłem przy premierze dodatku 40 packów kupionych za złoto- 1 legenda. Teraz otworzyłem 15 packów kupionych za pieniądze- 3 legendy.

20160501112552687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2016 o 00:20, mati285 napisał:

Koncept jest bardzo fajny (choć dla mnie na dłuższą metę trochę nudny, ale co kto lubi)
tylko sam C''Thun jest trochę zbyt mocny, powinien zaczynać od 2/2 i byłoby w porządku.

Ale same karty towarzyszące C''Thunowi są strasznie mocne. Mają dobre statystyki, a do tego jeszcze jakieś bonusy związane z C''Thunem - jak choćby ta karta druida, która w najgorszym wypadku to 4/5 za 4 many, ale zazwyczaj - absurdalne 4/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem mam talie maga gdzie się stackuje cthula , potrzebuje talie do innych klas najbardziej takie które potrafią doprowadzić do szewskiej pasji przeciwnika , grałem dziś na priesta który używał decku kontrującego pod spelle dobre to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2016 o 09:28, Aurelion napisał:

Może to po prostu przypadek? O ile się nie mylę karty legendarne dostaje się losowo.


Niezupełnie losowo.

Szansa na to że karta w packu będzie legendarką to 1%. 5% na pack. Średnio 20 paczek na legendarną kartę.

Z tym że jest jeszcze tzw. Pity Timer - ZAWSZE dostajesz legendarną kartę w 30. packu pod rząd jeśli wcześniej takiej nie było. Stwierdzone doświadczalnie przez mądrych ludzi na reddicie na podstawie kilkunastu tysięcy otwartych paczek.

Więc jeśli właśnie otworzyłeś 15 packów pod rząd i nie było tam nic ciekawego to w kolejnych 15 na pewno trafi się jakaś legendarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2016 o 10:44, hammerfall87 napisał:

Czołem mam talie maga gdzie się stackuje cthula , potrzebuje talie do innych klas najbardziej
takie które potrafią doprowadzić do szewskiej pasji przeciwnika , grałem dziś na priesta
który używał decku kontrującego pod spelle dobre to jest?


Do szewskiej pasji? Freeze Mage i Mill Rogue. Bardzo przyjemne decki gdzie jako ich przeciwnik wiesz że na 90% będziesz trupem ale dopiero po 30 turach. Chyba że akurat grasz czymś co je kontruje. W swoim czasie jeszcze Mill Druid ale to już tylko w Wild się nadaje do użytku o ile kojarzę. Półgodzinne mecze. Nawet jak przegrasz to właśnie sprawiłeś że twój przeciwnik zużył na to tyle czasu co na 5 zwykłych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2016 o 11:03, ziptofaf napisał:

Z tym że jest jeszcze tzw. Pity Timer - ZAWSZE dostajesz legendarną kartę w 30. packu
pod rząd jeśli wcześniej takiej nie było. Stwierdzone doświadczalnie przez mądrych ludzi
na reddicie na podstawie kilkunastu tysięcy otwartych paczek.

Więc jeśli właśnie otworzyłeś 15 packów pod rząd i nie było tam nic ciekawego to w kolejnych
15 na pewno trafi się jakaś legendarka.


Timer jest ustawiony na 40 packów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2016 o 10:44, hammerfall87 napisał:

Czołem mam talie maga gdzie się stackuje cthula , potrzebuje talie do innych klas najbardziej
takie które potrafią doprowadzić do szewskiej pasji przeciwnika , grałem dziś na priesta
który używał decku kontrującego pod spelle dobre to jest ?


Mnie tam do szewskiej pasji obecnie doprowadza aggro shaman. Oprócz tego jak masz sporo dustu, albo gotowe legendy to control paladin- wkurzający deck na deathrattle, N''Zoth i kombosach czyszczących mapę aż do momentu kiedy nie zagrasz N''Zothem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zawziąłem się, żeby zrobić działającego Miracle Rogue''a z Van Cleefem, Mana Addictem i Adventurerami. Oczywiście talia nie działała, bo w agresywnej mecie zazwyczaj ginąłem zanim byłem w stanie zrobić combo.

Ale teraz, gdy meta zwolniła, BGH prawie nikt nie używa, tak samo jak i silenców, okazuje się, że działa to całkiem dobrze. Nie odniosłem zbyt spektakularnych sukcesów, po resecie z 20 rangi udało mi się dobić do 17, ale znów spadłem na 18, jednak nadal się uczę tym porządnie grać, bo nie jest to łatwa talia. Ale na pewno daje najwięcej satysfakcji ze wszystkich którymi dotychczas grałem, bo sporo jest tu myślenia, liczenia, kombinowania.

Jakby ktoś chciał się pobawić, to podrzucam swoją wersję - na pewno da się ją mocno ulepszyć, choćby o Preparation, którego nie posiadam. Nowa legenda Rogue''a która czasem mi wypada z Journey Below też się bardzo dobrze sprawdza.

20160503180630578

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2016 o 18:06, Madoc napisał:

Jakby ktoś chciał się pobawić, to podrzucam swoją wersję - na pewno da się ją mocno ulepszyć,
choćby o Preparation, którego nie posiadam. Nowa legenda Rogue''a która czasem mi wypada
z Journey Below też się bardzo dobrze sprawdza.


Miracle teraz dobrze działa. Na pewno możesz wywalić poszukiwaczy i mana addictów.
http://www.hearthpwn.com/decks/432773-standard-miracle-rogue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2016 o 23:41, Budo napisał:

Miracle teraz dobrze działa. Na pewno możesz wywalić poszukiwaczy i mana addictów.

Nawet nie rozważam takiej opcji - o ile Mana Addict jest tu bardziej jako ciekawostka (chociaż jak uda mi się ją ukryć razem z Auctioneerem, tak żeby przeżyli do następnej tury, to zazwyczaj już wygrywam), o tyle Poszukiwacze są odpowiedzialni za większość moich zwycięstw. W czasach, gdy każdy prawie grał BGH i jakiegoś silence''a byli słabi, ale teraz? Jak nie zginą zbyt szybko (a staram się ich rzucać tak, żeby nie zginęli) to potem stają się poważnym problemem, bo dobuffowanie ich do absurdalnie wysokich statów jest banalnie proste przy tych wszystkich kartach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ta informacje czytałem itd. Ale problem jestjak chce to zrobic. Jak mozna zrobic przelew a nie płatność karta ? Wchodzac w platnosc mam wybor karta kredytowa lub paypal a chcac polaczyc konta visa, maestro i paypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2016 o 18:34, karolekx23x napisał:

Tylko ze ta informacje czytałem itd. Ale problem jestjak chce to zrobic. Jak mozna zrobic
przelew a nie płatność karta ? Wchodzac w platnosc mam wybor karta kredytowa lub paypal
a chcac polaczyc konta visa, maestro i paypal.

W tym artykule zawarte są wszystkie aktualne informacje, więc nie wiem w czym problem.

Bezpośrednim przelewem nie naładujesz konta i nie zapłacisz za towary. Ale jeśli tak bardzo chcesz przelewem to musisz se konto na paypalu założyć i tam wpierw przelać środki. Potem może te konto se połączyć jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować