Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2014 o 13:00, Ecko09 napisał:

Wie ktoś jak ma wygladać taka freeze talia na tego ostatniego heroicznego bosa?


Dobra, już nieważne, nie zamierzam tracić czasu na męczenie się z tym gównem. I tak nagrody za to nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 13:16, Ecko09 napisał:

Dobra, już nieważne, nie zamierzam tracić czasu na męczenie się z tym gównem. I tak nagrody
za to nie ma...

Ja to zrobiłem na druidzie pod heale + karty które pozwoliły mi szybko zapełnić jego rękę. Poszło za pierwszym razem nic bardziej prostego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 13:16, Ecko09 napisał:

Dobra, już nieważne, nie zamierzam tracić czasu na męczenie się z tym gównem. I tak nagrody
za to nie ma...


Mi łatwo poszło warriorem z dużą ilością charga, battlecry i silence - bez żadnej legendy i epicku. Udało się za drugim razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2014 o 13:16, Ecko09 napisał:

Dobra, już nieważne, nie zamierzam tracić czasu na męczenie się z tym gównem. I tak nagrody
za to nie ma...


Po wygraniu wszystkiego będzie można dostać nową grafikę na rewers karty. A poza tym tego bossa można dosyć łatwo paladynem wygrać: https://www.youtube.com/watch?v=0hqvlXO8FWs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 14:10, Nightdew napisał:

Do nagród też przydaje się fart, chyba jedna z najlepszych kombinacji jaka istnieje.
A trafia się w 5 % przypadków jak nie rzadziej.

Wiesz, że bardziej się opłaca zrobić 8-9 winów niż 12. Dlatego, że zagrasz ~2 razy więcej aren w tym czasie.
Grasz kilka aren dziennie, to raczej powinieneś stawiać na farmienie, które jest bardziej efektywne od 5% szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2014 o 14:47, SurgeonOfDeath napisał:

Wiesz, że bardziej się opłaca zrobić 8-9 winów niż 12. Dlatego, że zagrasz ~2 razy więcej
aren w tym czasie.
Grasz kilka aren dziennie, to raczej powinieneś stawiać na farmienie, które jest bardziej
efektywne od 5% szczęścia.


Chyba nie bardzo, nie wiem ile trzeba by tego farmić aby wyszło na +. W tyg jak uda się 12 zrobić to rzadko kiedy znajdzie się czas na następną, może w weekend jak uda się przy złej pogodzie walnąć z 4 to by jakoś można było wyliczać co bardziej opłacalne. Chociaż nie wiem jak to liczysz, bo nawet przy złym losowaniu za 11/12 sporo golda leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2014 o 15:08, Nightdew napisał:

Chyba nie bardzo, nie wiem ile trzeba by tego farmić aby wyszło na +. W tyg jak uda się
12 zrobić to rzadko kiedy znajdzie się czas na następną, może w weekend jak uda się przy

tak byś robił 2-3 areny zamiast jednej 12.
http://ihearthu.com/welcome-to-the-arena-a-different-perspective/
Ja ogólnie na to patrzę tak. 12/8= 1.5
Mniej więcej grają 3gry 8-2 masz 900 golda nagród, a 2 gry z 12-2 masz 1000 golda. Tylko, że jeśli robisz deck na 8 winów, to możesz być bardziej agresywny niż na 12. Druga rzecz gry są szybsze.

Mniej więcej tak samo jak W Diablo jeśli poziom niżej robisz 2x razy szybciej farmisz przy mnimalnie mniejszych nagrodach, to ci się bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ten tydzień bardzo fartowny, kilka dni temu złota legenda dla hunta, dzisiaj baron i wyżer. Chyba jeszcze nie zdarzyło się abym w 1 dzień miał 2 legendy. Wracając do naxx to chyba w środę wykupię sobie dostęp do wszystkich skrzydeł za euro. Golda mam mnóstwo, ale pasuje wreszcie coś blizzowi odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 22:33, Daronn_Darker napisał:

Jakie buildy dla początkującego polecacie na arenkę? Obojętna klasa.

na arenie, to raczej robisz builda z tego co masz. Z klas to ja osobiście lubie Warriora, Shamana. Mało osób nimi gra, ale podoba mi się, to że mają tanie removale. Wole to niż składać deck do maga na X firebali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2014 o 22:49, SurgeonOfDeath napisał:

> Jakie buildy dla początkującego polecacie na arenkę? Obojętna klasa.
na arenie, to raczej robisz builda z tego co masz. Z klas to ja osobiście lubie Warriora,
Shamana. Mało osób nimi gra, ale podoba mi się, to że mają tanie removale. Wole to niż
składać deck do maga na X firebali xD

A ja myślałem, ze na arenie są wszystkie karty dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dostajesz 3 karty do wyboru (ze wszystkich kart w grze) i wybierasz jedną. Potem następna trójka i wybierasz jedną. I znowu i tak długo aż sobie uskładasz deck, to dostajesz losowe trójki kart z których zostawiasz po jednej karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zrobiłem fail BM. Praktycznie rzadko robie BM, ale tym razem przeszedłem siebie.
Chciałem zrobić overkilla Lerroyem. Koleś miał 8HP uderzam go za 3. Rzucam Azure Drake, shield slam za 1( i myśle sobie no 1, bo +1 spell dmg). Potem rzucam Leeroya + Inner Rage. xDDD Zrobiłem tylk OOPS i concede.
Pierwszy raz w życiu nie policzyłem Spell DMGa, bo myślałem jak z BMować bardziej Huntera... xD
Taki fail, że wstyd xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ludziska jest jakiś godny polecenia polski kanał o hearthstone? Tylko nie tego gościa, który nie umie mówić, ani czytać ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2014 o 17:37, Budo napisał:


Ludziska jest jakiś godny polecenia polski kanał o hearthstone? Tylko nie tego gościa,
który nie umie mówić, ani czytać ><

Możesz sobie zerknąć BlackFIreIce, ja czasem lubię gościa pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować