Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Ja do skrzydła się dostałem wczoraj w nocy. Miałem 1140 golda. Przelogowałem się i miałem 700, zakupiłem dotęp do skrzydła, ale nadal nie mam 440, które powinno zostać.

Nie wiem czy kiedykolwiek doczekam się bezproblemowej premiery czegokolwiek u Blizzarda. To już się robi ich wizytówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to miałem niezłe szczęście wczoraj bo zakupiłem i działało mi wszystko bez problemów:)
Dzisiaj Heroiki tylko zostały :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 15:38, Stfforex napisał:

Z tego co widzę to miałem niezłe szczęście wczoraj bo zakupiłem i działało mi wszystko
bez problemów:)
Dzisiaj Heroiki tylko zostały :>


Ja też kupiłem jakoś z 15 minut po północy i żadnych problemów nie miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dylemat nad następną kartą do craftu, ale epicki art zadecydował :) Co do naxx to narazie nie kupuje, poczekam na spokojnie aż naprawią wszystko.

20140730160550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 16:06, Nightdew napisał:

Miałem dylemat nad następną kartą do craftu, ale epicki art zadecydował :) Co do naxx
to narazie nie kupuje, poczekam na spokojnie aż naprawią wszystko.


Powinni naprawić już. U mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 18:10, SurgeonOfDeath napisał:

Black Knight Concept(Fajnie jakby Blizz upichcił nową klasę)
http://www.liquidhearth.com/forum/hearthstone/463593-amazs-death-knight-class-concept


Gdzieś czytałem, że chcą dodać dwie. Wspomnianego wyżej Death Knight''a ( nie Black Knight, pomyliłeś z kartą :P ) i mnicha, ale nie wiem kto miałby go reprezentować. Jednak są to plany dość dalekie od realizacji.
Nie proś o źródło, bo nie wiem gdzie to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2014 o 18:37, Feno napisał:

Gdzieś czytałem, że chcą dodać dwie. Wspomnianego wyżej Death Knight''a ( nie Black Knight,
pomyliłeś z kartą :P ) i mnicha, ale nie wiem kto miałby go reprezentować. Jednak są

XD. To ze względu na to, że to moja ulubiona karta xD.
(To taki mój teges, że przekręcam nazwy jak myślę o czymś innym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno swojego warriora nie ruszałem i tak dzisiaj grając zastanawiam się czy są jakieś staty złotych hero. O ile pewnie locków już troche jest to warriora oprócz swojego widziałem przez ostatnie 2 miesiące jednego. Druidów i rogali też pewnie już trochę jest.

Edit: Często akceptujecie zaproszenia? Trochę zrażony jestem po zeszłym sezonie, teraz gdy gram normale warriorem to co chwila ktoś mi inva wysyła ale odrzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 20:28, Nightdew napisał:

Edit: Często akceptujecie zaproszenia? Trochę zrażony jestem po zeszłym sezonie, teraz
gdy gram normale warriorem to co chwila ktoś mi inva wysyła ale odrzucam.

Ja akceptuje z wysokich rang. Zero problemów. Czasem nawet dodaje sam do znajomych.
Wczoraj dodałem jednego kolesia, bo ładnie grał i miał ciekawy deck tylko, że zrobił głupi błąd i przegrał.
To napisałem, że ma fajny deck i powiedziałem mu gdzie popełnił błąd. Podziękował i sobie pogadaliśmy.

Z casuala nie dodaje. Raz dodałem i się wkurzył koleś, że mam deathwinga w decku. I napisał mi to co myśli o moim decku xD.

BTW Co do reakcji to gram teraz Control Warlockiem. Taki totalnie inny Warlock, to sporo dostaje od Zoo WELL PLAYED, THANKS jak wygrywam. Totalnie dziwne, ale może to chodzi o to, że mam bardzo dziwny deck.
Bo z kolei inni gracze Zamykają Grę albo Przestają grać.

PS. @Nightdew Jest kilka decków na którzy ludzie mają alergie UnleashNoSkill(Hunter), Cancer(Zoo), Solitare(Miracle), Pay2Win(Control Warrior). Jeszcze na złotego Hero jest alergia, ale tylko na Dnie Rankedu.

PSS. Celowo Slangiem jako ostrzeżeniem. Sam jako Miracle Rogue dostałem sporo wyrazów miłości.

Moja Rada jeśli jesteś wysoko, to dodawaj. Jak nisko, to olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ranków dawno nie grałem, dopiero dzisiaj pomału w normal mode testuje talie przed piątkiem i nowym sezonem ale rank przeciwnika nie widzę. Z ciekawości przed chwilą zaakceptowałem zaproszenie od gościa który mnie pokonał, zaczął mnie przepraszać że miał top deck i szczęście w dobieraniu. Później o to czy lepiej się opłaca brać paczki czy grać areny, po tym jak miło pogadaliśmy dziękował za motywację do dalszej nauki więc jak widać z normal mode też czasem warto akceptować (gościu miał r5). Inny gościu z którym wygrałem wysoką arene z 2 tyg temu i byłem nastawiony na rage po jego zaproszeniu okazał się też dobrym przykładem na to, że czasem warto przyjmować. Od czasu do czasu sobie gadamy o arenach a dzisiaj wbił legendę, co prawda 2000 ale zawsze :)

Ale mimo to tylko w 10 % przyjmuje jak mam jakiś bardzo dobry humor czy coś.

A i co do decków to wydaje mi się, że jednak głównie na zoo ludzie źle reagują. Ja sam jestem wielkim przeciwnikiem zoo locków i zawsze dziękuję po wygranej grze. Zresztą jestem taki fajny bo jedyna klasa której nie mam na 60 lev to właśnie lock, a pewnie większość osób ma odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 22:15, Nightdew napisał:

normal mode też czasem warto akceptować (gościu miał r5). Inny gościu z którym wygrałem
wysoką arene z 2 tyg temu i byłem nastawiony na rage po jego zaproszeniu okazał się też
dobrym przykładem na to, że czasem warto przyjmować. Od czasu do czasu sobie gadamy o
arenach a dzisiaj wbił legendę, co prawda 2000 ale zawsze :)

czasem warto spróbować. Co do rankeda to ja podobnie. Głównie grałem w tym sezonie Areny i Nowe Decki testowałem.

Co do leveli, to u mnie widać, że nie lubię grać Aggro. Mag,Pal,Hunter, Warlock praktycznie nimi nie gram.
Nie licząc tego, że od wczoraj bawię się Control Warlockiem i nabiłem nim 6lvli.

20140730224702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 22:55, Budo napisał:


Ciekawy deck Force wrzucił- terrorlock, kontrola warlockowa. Linkuję tutaj, bo lock do
tej pory miał ino trzy decki w zasadzie, a ten jest nieco inny i wygląda ciekawie. Kosmiczne
kombosy można robić, ale niestety deck bardzo drogi :/

https://www.youtube.com/watch?v=Mmw7XL02fKc

Tu masz nawet wątek od Autora
http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2c1stc/terrorlock_my_legend_controlwarlock_deck_based/


Gram tym deckiem aktualnie. Ba nawet bawiłem się podobnym deckiem tydzień temu.
Idea jest prosta Power Overwhelming + Nerbuian Egg + Void Terror. Zresztą nawet w Zoo jest to combo.
Reszta, to modyfikacja decku z Handlockiem.

Co do Decku, to gra się fajnie, ale uważam, że jest słabszy od Handlocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 23:17, SurgeonOfDeath napisał:

Reszta, to modyfikacja decku z Handlockiem.


Nie do końca, jest parę innych kombosów typu sylvanas + void terror, albo hellfire + nerubian egg. Nawet jeśli podobne do handlocka, to dobrze widzieć chociaż jakąś odmianę, bo nudą wiało ostatnio u locka i to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2014 o 23:53, Budo napisał:

Nie do końca, jest parę innych kombosów typu sylvanas + void terror, albo hellfire +
nerubian egg. Nawet jeśli podobne do handlocka, to dobrze widzieć chociaż jakąś odmianę,
bo nudą wiało ostatnio u locka i to strasznie.

Nowy Handlock korzysta z Hellfire + Egg. Wraz z premierą naxxa już każdy korzystał z tego.
Sylvana i Void Terror z kolei, to już stare kombo.
Od Autora
The deck borrows elements from both Handlock and NuZoo and I have yet to see one like it on ladder. With the right draws, this deck can have the power of Handlock with the versatility of Zoo.

Dodam jednak, że plusem tego decka jest to, że nie jest popularny. I ludzie nie umieją na niego grać jeszcze co daje +XX% do win ratio. Jak grasz na czysty deck, to wiesz jakie są zagrożenia i omijasz je. To jest dobre w tym decku.

PS. Dodam, że decklista nie jest jeszcze stała. Wersja Forca i Aktualna wersja różni się ~6 kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować