Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2014 o 16:04, SurgeonOfDeath napisał:

Ah nowy sezon. Pełno nowych netdecków do, których trzeba przywyknąć.

A teraz fala Denisów na Rankedzie. Gry Darmowe, ale ciężko rozszyfrować TOK Myślenia takiego gracza, bo Nagle z kosmosu coś zrobi XD.
http://imgur.com/2RD7wtt,1r2Shol#0
http://imgur.com/hrWWxKq,IlwMRTB,9h0bGgX#0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie kartą, którą mi się najlepiej gra z Naxxramas jest Duplicate. Nie ma to jak w połączeniu z Mirror Entity najpierw skopiować Leeroya, a potem dostać dwa kolejne do ręki czy mieć jednego Sunwalkera na arenie, a w kolejnych turach dograć cztery kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężki początek sezonu. Mety aktualnie nie widzę. Ludzie grają wszystko i to wszystko często jest jakimiś dziwnymi deckami. Dosłownie wszystko jest.
Aktualnie są 2 kotły. Jeden na randze 20 i na 15. 50% gier jest przeciwko jakimś randomowym deckom i 50% gier przeciwko różnym przedziwnym netdeckom z hearthpwn. Które mają dużo lajków.

Najlepiej chyba grać Zoo, żeby przebrnąć przez różne syfy. Ja się bawię różnymi deckami, ale szczerze daleko nie zaszedłem. Z tego co wiem, to koleś na Gimmick decku zaszedł dalej niż moi znajomi, którzy mają legendy xD.

http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2cetks/so_i_was_tired_of_zoo_and_made_a_joke_deck_that/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężki ?:D Najlepiej się zaczyna chyba z wszystkich. Ludzie grają wszystkimi klasami, wcale dużo zoo nie ma. Masę buldów, wczoraj Kolento z sekretami i tym minionem co daje darmowe sekrety. Forsen dzisiaj z vanishami i Cho. Najważniejsze, że jest śmiesznie. Pograłem dzisiaj trochę szamkiem bo dawno go nie próbowałem i na spokojnie do r9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 17:05, Nightdew napisał:

> wcale dużo zoo nie ma.


Zazdorszczę. Zagrałem wczoraj 16 meczy, z czego 11 było zoo T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 17:05, Nightdew napisał:

Ciężki ?:D Najlepiej się zaczyna chyba z wszystkich. Ludzie grają wszystkimi klasami,
wcale dużo zoo nie ma. Masę buldów, wczoraj Kolento z sekretami i tym minionem co daje

nie mówię, że masa ZOO tylko, że MASA BUILDÓW. Mówiłem, że możliwe iż Zoo jest dobre na tą mase buildów.
Jak jest Masa buildów, to ciężko się kontruje.

Dnia 02.08.2014 o 17:05, Nightdew napisał:

darmowe sekrety. Forsen dzisiaj z vanishami i Cho. Najważniejsze, że jest śmiesznie.
Pograłem dzisiaj trochę szamkiem bo dawno go nie próbowałem i na spokojnie do r9.

W dużej mierze zależy na co trafiłeś. I jak trafiłeś z buildem w to co grasz przeciwko.
Ja shamana nie mam więc nie sprawdzę. Ramp Druidem i Miracle Roguiem jest syfiaście. Jedna Gra ok, a potem np trafiasz 5x pod rząd Rogalem na Shamana. Da się wygrać tylko jest męcząca gra.

Ja aktualnie nie trafiam z deckami. Teoretycznie mógłbym wziąć Token Druida i się nie męczyć, ale mam Alergie na ten deck. Zagrałem nim za dużo gier w życiu, żeby znów nim grać.

PS. do Rangi 9, to można wbić 1-2h jak się dobrze trafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo ogarniam co ma jakieś "trafianie" do ranków ale nie wnikam :D Grając 3 gry dziennie to jeszcze można mówić o pechu w kombinacji ale tak naprawdę wszystkim da się wygrać na wszystko, jest tyle ludzi tyle buildów że raz się wygrywa raz się przegrywa i to cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi, od kiedy zacząłem grać druidem, to niemal co drugą grę losuje mi jako przeciwnika właśnie druida. Wcześniej, kiedy grałem innymi klasami, druidów nie mogłem spotkać wcale. Nie lubię grać przeciwko tej samej klasie. Szkoda, że nie ma takiej opcji, aby wyłączyć wyszukiwanie takich samych klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 20:25, PrinceLaCroix napisał:

Szlag mnie trafi, od kiedy zacząłem grać druidem, to niemal co drugą grę losuje mi jako
przeciwnika właśnie druida. Wcześniej, kiedy grałem innymi klasami, druidów nie mogłem
spotkać wcale. Nie lubię grać przeciwko tej samej klasie. Szkoda, że nie ma takiej opcji,
aby wyłączyć wyszukiwanie takich samych klas.


Pomyśl z drugiej strony- od innych druidów możesz się uczyć jak grać tą klasą i wyciągać wnioski/modyfikować talię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częste zmienianie talii sporo daje, najpierw grałem sobie szamanem i gdy się zatrzymałem w progressie zmieniłem trochę na rogala, później identyczna sytuacja i zmiana na warka/paladyna. Aktualnie jadę freeze magiem i fajny win strike siada. Nawet ten nowy legendary nie pomaga. Polecam zmienianie talli gdy przegracie kilka gier pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 22:00, Nightdew napisał:

Częste zmienianie talii sporo daje, najpierw grałem sobie szamanem i gdy się zatrzymałem
w progressie zmieniłem trochę na rogala, później identyczna sytuacja i zmiana na warka/paladyna.
Aktualnie jadę freeze magiem i fajny win strike siada. Nawet ten nowy legendary nie pomaga.
Polecam zmienianie talli gdy przegracie kilka gier pod rząd.


PS
>Nie za bardzo ogarniam co ma jakieś "trafianie" do ranków ale nie wnikam :D
To teraz już ogarniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2014 o 22:01, SurgeonOfDeath napisał:

To teraz już ogarniasz.


Nie dalej nie ogarniam jak można narzekać na to, że się trafia na jakieś ustawienia. Dalej gram na te same klasy co wcześniej tylko fajniej się gra przy zmienianiu talli. Jakbym miał narzekać ile razy biorąc palka trafiam np na warriora to by mi dna nie starczyło. Przegrywam gram następną i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 20:50, Budo napisał:

Pomyśl z drugiej strony- od innych druidów możesz się uczyć jak grać tą klasą i wyciągać
wnioski/modyfikować talię :)


Nie żartuj. Jednego, czego można się w tej grze nauczyć, to wykuć na pamięć, jakie karty polecą w jakiej kolejności wg danego buildu. Nikt tu nie gra taktycznie, nikt nie opracowuje talii, tylko jedzie wg gotowych decków z neta. Smutne to, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 23:45, PrinceLaCroix napisał:

> Pomyśl z drugiej strony- od innych druidów możesz się uczyć jak grać tą klasą i
wyciągać wnioski/modyfikować talię :)


Nie żartuj. Jednego, czego można się w tej grze nauczyć, to wykuć na pamięć, jakie karty
polecą w jakiej kolejności wg danego buildu. Nikt tu nie gra taktycznie, nikt nie opracowuje
talii, tylko jedzie wg gotowych decków z neta. Smutne to, ale prawdziwe.

Podwoiło, sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 23:45, PrinceLaCroix napisał:

Nie żartuj. Jednego, czego można się w tej grze nauczyć, to wykuć na pamięć, jakie karty
polecą w jakiej kolejności wg danego buildu.

A kolejność kart nie jest losowa?

Dnia 02.08.2014 o 23:45, PrinceLaCroix napisał:

Nikt tu nie gra taktycznie, nikt nie opracowuje
talii, tylko jedzie wg gotowych decków z neta. Smutne to, ale prawdziwe.

Ja się bawię sam w składanie talii, kupa zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, też mnie to zawsze kręciło, ale zabawa kartami i kombinowanie na własną rękę to nie jest pewnie nawet 1% wszystkich graczy. Przecież o wiele łatwiej znaleźć w google jakiś wypasiony deck i dzięki temu wygrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 00:19, PrinceLaCroix napisał:

Zgadzam się, też mnie to zawsze kręciło, ale zabawa kartami i kombinowanie na własną
rękę to nie jest pewnie nawet 1% wszystkich graczy. Przecież o wiele łatwiej znaleźć
w google jakiś wypasiony deck i dzięki temu wygrywać.

To nie deck wygrywa gry tylko ludzie.
Nawet jeśli ktoś skopiuje deck, to nie znaczy, że będzie wygrywać. Ludzie, którzy kopiują decki z reguły nimi słabo grają. Dlatego tak wielu gra Zoo, bo ten deck nie wymaga dużego myślenia. Jednak Nawet przy ZOO, to różnica między kimś z rangi 25-15, a 5-1 jest ogromna.

Sam często bawię się własnymi deckami. I nawet czuje przewagę, że gram coś innego. Bo ja mam więcej informacji niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 00:32, SurgeonOfDeath napisał:

To nie deck wygrywa gry tylko ludzie.
Nawet jeśli ktoś skopiuje deck, to nie znaczy, że będzie wygrywać.


Jak grasz z jakimś kretynem, to rzeczywiście się spostrzeżesz, ale nie rób z gry w hearthstone szachów. Z reguły gotowe decki są tak stworzone, że istnieje kilka fajnych kombosów i by wyszło, to jednak trzeba wiedzieć, co się z czym je. Półsprytny człowiek będzie po paru grach kumał czaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować