Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Miałem walić długiego posta z przemyśleniami, ale napiszę streszczając. Golden shaman bots everywhere, blizzard plz ban. Hunter wciąż op, aktualnie jestem w rank 5 i 90 % osób gra hunterami. Ale i tak najbardziej wkur.. boty które są wszędzie nawet na wysokich rankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy tło z Naxxramas może się wylosować jeśli się nie ma kupionego dodatku. Aczkolwiek najważniejsze, że dodali - oby nie wynikało to z tego, że zdają sobie sprawę, że do Naxxramas nie ma po co wracać i nie zamierzają z tym nic robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm brawo pokonałeś Athene i udało ci się zrobić OTK. Wiesz, że to nie ma sensu się chwalić czymś co każdy jest w stanie zrobić. Napisałbyś 100+DMg w jednej turze to by było coś ciekawego.
Pamiętam jak miracle z mana addictem robiło się czasem 60+ dmga i to było coś normalnego xD. Albo infinite Fireball wykorzystując duplicate i Sorcerer''s Apprentice.

Athena to przeciętny gracz, któremu dopiero chyba w lipcu udało się wbić legendę. Swoją drogą wygrać raz vs być od kogoś lepszym to dwie różne rzeczy. Zwłaszcza, że Ranked vs Turniej to dwa inne światy. RDU sam mówi, że posysa na rankedzie, a turnieje wygrywa. Z drugiej strony są osoby jak Hafu, które dobrze radza sobie na rankedzie a w turniejach grają bardzo słabo.
Ps. Jest jeszcze kolento, który ciśnie wszędzie xD. Chociaż nie wiem czy Kripp nie jest od niego lepszy w Arenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać ze zrozumieniem ? ;) Napisałem nub czy "nub" ? Każdy wie, że Athene to przeciętny gracz który bazuje na popularności. Nigdy go nie lubiłem i dopiero teraz miałem okazję na niego zagrać bo wcześniej był zawsze niżej w rankedzie. Posta zamieściłem bo nie codziennie ma się okazje wygrywać na streamie gdzie w danym momencie jest około 10 tyś widzów. A druga część twojego posta to już zupełnie nie wiem do czego ma nawiązywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[ciach]
Tylko zauważyłeś, że nikogo to nie obchodzi.
Napisałeś 3 posty podrząd OTK30 dmg, OTK 32 dmg, pokonałeś athene. Jak się cofnę parę stron wcześniej to też nic nie ma merytorycznego. Każdy taki bezcelowy post jest zakopany na reddicie.

Budo to jak wstawił screena to chociaż można było się chwile zastanowić. Chcesz wstawić interesujący content to daj jakiś ciekawy puzel z twojej gry albo jakiś ciekawy build etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2014 o 17:43, secretkeeper napisał:

Budo to jak wstawił screena to chociaż można było się chwile zastanowić. Chcesz wstawić
interesujący content to daj jakiś ciekawy puzel z twojej gry albo jakiś ciekawy build
etc.


A od kiedy jakiś anonim z nowo stworzonym kontem dyktuje co jest interesujące a co nie? Jak masz jakiś problem z moimi postami to nie czytaj/nie baw się w moderatora tylko napisz do niego. Ja nic w nich złego nie widzę, jak mi się kogoś posty nie podobają co w różnych wątkach ma miejsce po prostu je olewam zamiast dyktować komuś jakieś bezsensowne porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 18:01, Nightdew napisał:

A od kiedy jakiś anonim z nowo stworzonym kontem dyktuje co jest interesujące a co nie?

Dziś dopiero założyłem konto na tym forum, ale czytałem je już wcześniej. Bez urazy nie zamierzam się bawić w moderatora ani nikogo raportować(najwyżej, że rzeczywiście coś by zrobił).

Po prostu widzę, że jesteś dobrym graczem i pokazanie czegoś ciekawszego wzbogaciło by ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tylko, że to już x ludzi Ci mówiło Nightdew... fajnie, że Ci idzie, że się chwalisz itd. itp, ale ten wątek jest pełen Twoich postów "a ja to, ja tamto" i zgrywasz kozaka, bo jesteś dobry w Hearthstone...

A Athene to jest wszędzie pełno, nie lubię gośćia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 18:57, Budo napisał:

/.../


Jeżeli dla Ciebie screen z gry normalnej (nie rankingowej) z wrzuconym buildem zrobionym dla funu ukazującym max możliwe combo warriora gdzie możliwe jest przy czysto szczęśliwym ułożeniu kart jest jest zgrywaniem kozaka albo chwaleniem się, że jest się dobrym kiedy w tym prawie żadnego skilla nie ma to gratuluję. Te X ludzi to kółko które widocznie założyłeś z jednym gościem którego już postów nie czytam a znając życie pewnie się za niedługo wypowie i właśnie jakiś nowy do was dołączył. Cisza w wątku więc nie wiem w czym problem, że zamieszczę screena raz/dwa na dzień. Boli Cię to? Twoje życie staje się gorsze przez moje posty czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Gdyby moje życie miało stać się gorsze, bo jakiś obcy człowiek coś wrzuci do netu na temat gry, to byłbym bardzo smutnym człowiekiem. Atakujesz każdego, kto Ci zwróci uwagę po prostu i tyle, więc się włączam do dyskusji.

aragorn14---> ano fajnie, że dodali- ale do Naxxa chyba nie ma po co wracać i w przygotowaniu jest już kolejny dodatek- podobno dużo większy i mocniej wpływający na metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 19:57, Budo napisał:

/.../

Gdyby moje życie miało stać się gorsze, bo jakiś obcy człowiek coś wrzuci do netu na
temat gry, to byłbym bardzo smutnym człowiekiem. Atakujesz każdego, kto Ci zwróci uwagę
po prostu i tyle, więc się włączam do dyskusji.


Bo nie cierpię kiedy ludzie nie mają co do roboty tylko hejtują. Moje posty na gram.pl ograniczają się od pół roku tylko do tego wątku i jest ich od 1-3 dziennie. Były czasy gdzie ludzie w 1 dzień nabijali ponad 50 postów na gramie (coś pewnie o tym wiesz). I mimo tych jednorazowych postów wciąż znajdzie się ktoś kto ma problem, że w ogóle śmiem coś powiedzieć.

Wracając do tematu botów coraz więcej osób widzi w tym problem. Na streamach regularnie widzę te same nicki na które miałem okazję sam grać. A blizz wciąż milczy. Bezsensowna jest reguła, że nie można dostać bana na podstawie przesłanych filmików/zdjęć. Tylko i wyłącznie gdy pracownik blizza sam Cię nakryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale na jakiej zasadzie te boty działają i jak je rozpoznać? One grają normalnie? Jeszcze się z tym chyba nie spotkałem, ale ja nie gram rankedów praktycznie, bo nie mam decków obecnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 21:20, Budo napisał:

/.../

Ale na jakiej zasadzie te boty działają i jak je rozpoznać? One grają normalnie? Jeszcze
się z tym chyba nie spotkałem, ale ja nie gram rankedów praktycznie, bo nie mam decków
obecnie...


Większość botów to złote szamany chociaż teraz pojawiają się też inne klasy. Masz identyczny czas między każdym ruchem/zakończeniem tury. Bardzo łatwo to rozpoznać. Najgorsze, że są wszędzie. Nie tylko farmią golda na niskich rankach, ale występują też do 4 rangi. Najczęściej też u szamanów w decku są morskie olbrzymy czy jakoś tak to się zwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw zrobiłem priesta własnej roboty na bazie deathrattle priesta. Co sądzicie?

ps. nie usunę Barona, bo daje za dużo funu, a Kel''Thuzada jeszcze nie mam :)

20141005231805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 23:18, Budo napisał:

Btw zrobiłem priesta własnej roboty na bazie deathrattle priesta. Co sądzicie?

Brakuje Zombie Chow. Zombie + Auchenai +Baron + Circle = fun. Zombie > Lepper Gnome.
Nie jestem pewien trochę Nerubian Egg. Dodałbym nawet jakiegoś Argusa albo coś, żeby mieć +1 aktywator.

Tak poza tym wydaje się OK. Jak chcesz po eksperymentować, to może dodaj Shadow Madness( z Sludge Belchera korzysta każdy)

Dnia 05.10.2014 o 23:18, Budo napisał:

ps. nie usunę Barona, bo daje za dużo funu, a Kel''Thuzada jeszcze nie mam :)

Baron jest must have przy takim decku. Co do Kela, to wydaje mi się, że jest za wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 19:20, Nightdew napisał:

Jeżeli dla Ciebie screen z gry normalnej (nie rankingowej) z wrzuconym buildem zrobionym
dla funu ukazującym max możliwe combo warriora gdzie możliwe jest przy czysto szczęśliwym
ułożeniu kart jest jest zgrywaniem kozaka albo chwaleniem się, że jest się dobrym kiedy
w tym prawie żadnego skilla nie ma to gratuluję. Te X ludzi to kółko które widocznie
założyłeś z jednym gościem którego już postów nie czytam a znając życie pewnie się za
niedługo wypowie i właśnie jakiś nowy do was dołączył.


O, czyżbym został wywołany do tablicy? W gotowości!
Typowy Nightdew:
Większość moich postów nie wnosi nic konstruktywnego/pouczającego/zabawnego do tematu, ale uwzięli się na mnie zwyrodniali chłopacy, jak to jest moja piaskownica!
Tutaj mój screen wojownikiem z kombo, tutaj pokonałem jakiegoś tego takiego o, tam wbiłem legendę w 3 godziny, 47 minut i 23 sekundy (czas odmierzył się jakoś tak przypadkowo), a tu proszem paniom przychodzą jacyś chłopacy i mówią, że ten wątek nie został stworzony ku mojej czci. Nawet specjalnie nie zaglądam do innych wątków na gramie, bo tam by mnie nie chwalili, więc po co. :( Macie mnie chwalić, żadnego krytykowania, CHWAAALIĆ! Jaki dobry jestem i w ogóle!


Z Budo mamy romans od kiedy założyliśmy koalicję przeciwko Tobie, a tego nowego secretkeepera wzięliśmy dla erotycznego powiewu świeżości w naszym związku. To że nie znamy nawet swoich imion buduje dodatkowe napięcie.
P.S. To prawda.

Skoro uprawianie prywaty na forach dyskusyjnych jest tak bardzo na czasie, to może ja też się pochwalę - na dole uwieczniłem wiekopomną chwilę, gdy mam 145 złota i mogę kupić sobie paczkę kart! Kto chce zobaczyć, co mi wyskoczy z paczki?! Piszcie sweetusie komentusie na mój temat i nie zapomnijcie mnie pochwalić.

O, to może jeszcze opowiem o mojej drodze ku zdobyciu tego złota, w końcu nie zdarza się to na co dzień.
No więc wchodzę sobie do gry, nie? Widzę ekran ładowania i w ogóle. Jakiś gość mi mówi, żebym wszedł do środka i się ogrzał, bo na zewnątrz jest zimno. "Nie jest aż tak zimno" mówię sobie, no ale dobra, niech mu będzie. Otrzymuję sweetusie i fajniusie zadanko za 5 wygranych magiem lub innym bąkiem. 60 ZŁOTKA, SWEEEET! "Ale zaraz, zaraz..." - sobie myślę. Dużo złotka, ale nie lubię maga. Taki dysonans poznawczy, rozumiecie. No ale ryzykuję, idę na żywioł i wymieniam zadanko. Spływa po mnie pot, trzęsą się ręce. Obawiam się, że dostanę zadanko za 40 i wtedy będę musiał farmić stracone 20 golda przez 2 godziny i 13 minut. I co? Skucha! Zadanka za 40 golda Warriorem albo Palkiem. I jak żyć. :( Na szczęście moje niesamowite skillsy pozwoliły sprostać zadaniu.
Zastanawiacie się pewnie teraz, jak zdobyłem pozostałe 105 golda. O tym przekonacie się w przyszłych, porywających postach!

P.S. Proszę mnie chwalić.

20141006001819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować