Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Żeby trochę rozjaśnić - turę wcześniej zabrał mi totem, w tej turze miał 8 życia, a ostatnia kara za brak kart to 2 hp.

20141112182037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 18:00, Andrzej15 napisał:

Mam pytanie: czy za wyzwania heroiczne dostaje się jakieś karty? Niby nic w grze nie
pokazuje, ale może za jego ukończenie coś się dostaje?


Jak skończysz całe Naxx w heroic mode to dostaniesz ładny card back.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 02:38, hammerfall87 napisał:

Czy opcja automatycznego składania decku jest dobra ?

Osobiście nie polecam. Jeśli potrzebujesz, to w internecie jest multum decków z kart podstawowych, które sprawdzają się o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2014 o 02:38, hammerfall87 napisał:

Czy opcja automatycznego składania decku jest dobra ?


Wręcz paskudna. Po prostu wybiera losowe karty z każdego z progów cenowych (co zresztą wcale nie jest dobre bo mało kto używa dużej ilości kart za powyżej 6-7 many na przykład). Synergii nie zapewnia toto żadnej a na YouTube są wręcz filmiki z wyzwaniami by wygrać "auto-fill" deckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak obecnie wyglądają takie turniejowe szamany? Rozglądałem się za deckami, ale każdy ma jakieś dziwne karty tu i tam, których ludzie na streamach (czy to turniejach czy nie turniejach) nie używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, kupiłem WoDa, sam nie gram w HS, a kumpla już obrzuciłem kodami, to on już brać nie może.

Jak ktoś chcu, niech bieru.
5783472242834813801552125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2014 o 01:40, Zgreed66 napisał:

Jak ktoś chcu, niech bieru.
5783472242834813801552125


Niestety ktoś cichaczem już kodzik zwinął i się nie pochwalił łajza jedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, jakiś czas temu zrobiłem sobie budżetowy deck typu watcher druid i nawet działał. Problem taki, że to było dawno temu i jeszcze przed naxxem. Obecnie deck nie jest zły, ale na pewno można coś ulepszyć i dlatego proszę o sugestie.

Drugi screen- otwarcie w mojej ostatniej grze- wydmuchałem 2x innervate oraz coin w pierwszej turze i wrzuciłem dwa golemy. Po prostu nie mogłem tak nie zagrać :D
Grę wygrałem btw ^^

20141115185118

20141115185129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 21:55, QuandorX napisał:

Tego chyba jeszcze nie było ^^ https://www.youtube.com/watch?v=LfTy6RzwzdE


Mille różne już były, a jeśli chodzi o wygrywanie bez dotykania przeciwnika to spójrz na rank. Tam jest taka zbieranina, że równie dobrze można trafić na kogoś kto dopiero hearthstone odpalił :)
Mimo to deck ciekawy, mam nadzieję cichą, że jakiś mill do ranków powstanie kiedyś. Taki, żeby coś można było nim zdziałać.
btw pocięte w kilku momentach to wideo, dziwnie się ogląda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 17:42, akwyx napisał:

Nowa karta dla Huntera. Chociaż... jakoś nie wydaje mi się, żeby działała świetnie. Ale
cóż, jeszcze sporo do zobaczenia, moze jednak okaże się bardziej przydatna niż sądzę.
http://www.hearthpwn.com/forums/hearthstone-general/card-discussion/23199-new-card-call-for-help


Niespecjalnie imo... dużo bestii jest tanich. Trochę lipa liczyć, że akurat wyciągniesz lwa, albo rhino. W dodatku nie działa na kartę animal companion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować