Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Polecam materiał od Total Biscuita- gra sobie swoim nowym deckiem "mechwarrior". Pomijam już sam deck i umiejętności Biscuita, ale kombosy jakie lecą to mistrzostwo świata. Przeciwnicy też mają ciekawe decki, między innymi 2x nowy demonlock (pomyślcie o voidcallerze w zestawieniu z nowymi kartami :P).

edzia- o link by się przydał xD
https://www.youtube.com/watch?v=qsguzj7_dyE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 15:07, Arthas97 napisał:

Echo Medivha daje kopię do ręki każdej Twojej karty, którą masz na stole.


Czyli wydaje się bardzo mocną kartą :) W pewnych sytuacjach aż przegiętą. Chyba lepiej wybrać ją niż pirowybuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 14:45, Jaracz napisał:

Odnośnie tego całego szaleństwa z kupowaniem niewłaściwych paczek.
https://www.youtube.com/watch?v=7It5DWk3CoA
Polecam, pozdrawiam, Kripp na końcu najlepszy. :D

I to właśnie przez takich frajerów nie mogłem se pograc w DIII w dniu premiery, bo zapaliły się drewniane serwery blizza... Żal xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rly dodałem sobie klucz na paczkę kart z ek woda. Tak jak sądziłem niestety dodaje stare paczki. Oczywiście ponad 20 paczek nowego dodatku bez legendy, a tutaj pierwsza zwykła paczka chyba od ponad miesiąca i legenda w środku... Oczywiście na pył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nightdew nie narzekaj, ja już dawno żadnej legendy nie wyciągnąłem. Ostatnio otworzyłem ok 30 paczek, bo specjalnie czekałem na dodatek i nic.

btw zacząłem rozkminiać demonlocka sobie- z nowymi dodatkami zapowiada się naprawdę kozacko. Można będzie walić fajne kombosy typu void terror + explosive sheep, hobgoblin + battle mistress/imp master/master swordsmith/annoy''o''tron, voidcaller + mal''ganis, void terror + nerubian egg itd itp. Jakby ktoś coś ogarnął w tym typie, to wrzućcie tutaj- ja mam za mało kart obecnie, ale raczej na pewno będę coś w tym stylu składał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio na coś w ten deseń i muszę przyznać, że niezłe combosy robi.
Ja dostałem tą kartą co się stackuje przy każdym obrażeniu jakie Warlock sam sobie zada... Tap+imp+Inferal (wszystkim za 1) i nagle na stole stoi 10/10 6/6 i 3/2. Do tego wcześniej coś dużego wypadło mu z Voidcallera (oczywiście combo z void terrorem).

Może poszukaj na hearthpwn, coś się powinno już pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeszcze jedno kombo mi wpadło do głowy: hobgoblin + imp-plosion xD

edzia- ok doczytałem, że on ma "play" w opisie, a nie "summon". Czyli daje pompkę tylko stworkom granym z ręki. Szkoda kurka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Sam się na tym przejechałem na arenie kiedy rzuciłem tę laskę co to dzika 1/1 przyzywa. Poza tym, gdyby nie to, że daje buffa tylko przy "play" to byłby przegięty z Paladynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 12:54, Budo napisał:

btw zacząłem rozkminiać demonlocka sobie


Po co demonlock, skoro jest stare dobre zoo w wersji zmechanizowanej? ^^
Tak szybkiego nabijania gwiazdek dawno nie miałem, ale tym razem kusi grindować do legendy nawet (co zazwyczaj sobie odpuszczałem ze względu na brak streaków powyżej r5).

Ale co do demonlocka, było parę fajnych pomysłów, aczkolwiek z tego, co wypisałeś, ciężko byłoby zlożyć deck :P I warto pamiętać że imp-losion ma też dodatkowy buff od Mal''ganisa w razie czego, no i generalnie można dodać demonfire/demonheart zamiast void terrorów, imo lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 15:40, Adjatha napisał:

Po co demonlock, skoro jest stare dobre zoo w wersji zmechanizowanej? ^^

Bo zoo jest bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 13:14, Ecko09 napisał:

Tak wiec coś takiego się nada?

Well, co za problem spróbować? (poza brakiem kart)

Dnia 17.12.2014 o 13:14, Ecko09 napisał:

Trochę się zdziwiłem, ze tak dużo upvotów na decku bez Alexstrazy.

Wystarczy spojrzeć na resztę kart - deck jest agresywny. Standardowy control warrior ma trochę inne nastawienie i tam finisher jest nastawiony na wykorzystanie Alex + Groma. Tutaj teoretycznie powinieneś zbijać hp przeciwnikowi na bieżąco.

Tyle, że deck nie jest zaktualizowany pod GvG, więc zapewne coś dałoby się wymienić. Nowa legendarka mogłaby tu pasować na przykład. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować