Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

/.../

No dokładnie, np taki Nozdormu jest super fajny, ale poza brawlami, czy areną to praktycznie nie ma okazji nim grać. Swoją drogą lubię tę kartę ^^

Tuskarr Jouster op, czy mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 20:22, Budo napisał:

Swoją drogą lubię tę kartę ^^

Nozdormu + 2x youthful brewmaster = zbugowany deck, a granie przeciw niemu potrafi zablokować możliwość robienia czegokolwiek ;)

Dnia 05.08.2015 o 20:22, Budo napisał:

Tuskarr Jouster op, czy mi się wydaje?

Karta tylko dla Paladyna, który i tak ma spory dostęp do leczenia. Jest w tym ryzyko, ale w większości przypadków będzie mocniejszy od healbota. Ale klasowe karty powinny być solidniejsze niż neutralne. ;P

Btw, Aviana wygląda zabawnie, ciekawe czy meta zmieni się na tyle, że będzie używana w deckach. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 21:04, mati285 napisał:

Jak wam się podoba Dr. Boom Brawl? ;)


A co ma do niego Dr Boom, poza tym że to dobra karta jest w każdym trybie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie chwalę się paczkami ale ta mi się naprawdę spodobała :P Dobry brawl w tym tygodniu, polecam, daje fajne karty!
http://puu.sh/jqC98/b16708eca7.jpg
To teraz powstaje pytanie co z tego scraftować (bo nie wyobrażam sobie żadnego decka do którego mogę toto wsadzić), chyba sobie zaczekam na nowy dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 21:32, Adjatha napisał:

A co ma do niego Dr Boom, poza tym że to dobra karta jest w każdym trybie?

Rozegrałem jakieś 15 meczy i nie przesadzę, gdy powiem, że 12 przeciwników miało w talii Dr. Booma.

Jakbym w normalnych trybach widywał go za mało ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 21:32, Adjatha napisał:

A co ma do niego Dr Boom, poza tym że to dobra karta jest w każdym trybie?


Pewnie to, że jak zagrasz coś za 9 many (Nefarian anyone?), to dostajesz potem Dr Booma xD
Chociaż sam zrobiłem deck na tańszych stworach i mogę szybko zajechać przeciwnika. Jak ktoś się chce bawić w duże bestie, to można zrobić ramp druida na smokach (hungry dragon, alex, ysera, nefarian, innervate, wild growth itd itp).

ziptofaf---> gratki- z Manastormem rób co chcesz, ale wbrew pozorom zostaw sobie Pit Lorda- ta karta ma potencjał, a demonlock zaliczył powrót ostatnio :)
Craftuj Mal''Ganisa, jeśli grasz warlockiem, albo zatrzymaj pył do nowego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 21:59, Budo napisał:

Pewnie to, że jak zagrasz coś za 9 many (Nefarian anyone?), to dostajesz potem Dr Booma
xD

Ale wtedy bez bomb, więc szału ni ma ;)

Dnia 05.08.2015 o 21:59, Budo napisał:

Chociaż sam zrobiłem deck na tańszych stworach i mogę szybko zajechać przeciwnika.

Face hunter zawsze w modzie :P

Dnia 05.08.2015 o 21:59, Budo napisał:

można zrobić ramp druida na smokach

Dużo różnych rzeczy można zrobić, ale generalnie jest parę konkretnych kart, które warto mieć zawsze:
- Mind Control Tech (bo minionów jest mnóstwo)
- Lil'' Exorcist (bo odpala się na każdym minionie w grze - undertaker też, ale jednak ten już nie jest taki fajny :P)
- Sea Giant (trochę jak MCTech, do tego rzuca Ragnarosy/Sneedsy/Kel Thuzady :D)
- Faceless Manipulator (bo Sea Gianty można mieć tylko dwa :P)
- Baron Rivendare (spaaaaaaam)

A co do klas, to każda ma coś ciekawego w sumie na ten brawl i to jest bardzo spoko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2015 o 21:52, ziptofaf napisał:

Normalnie nie chwalę się paczkami ale ta mi się naprawdę spodobała :P Dobry brawl w tym
tygodniu, polecam, daje fajne karty!

Zależy komu... Czasami dostałem legendę, a teraz niekoniecznie także to nie jest zasada. Brawl raczej średni (wolę te bez tworzenia talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, ale przez zapowiedź dodatkowych nagród za rangę i zbliżający się dodatek, ludzie zaczęli się bardziej starać grając gry rankingowe? Bo ja zaczynam walić głową w mur w stopniu nie spotykanym od początku mojej przygody z HS. Taliami, które w zeszłym sezonie pozwalały mi czasami bez porażki dostać się do r16, teraz odbijam się między 20-19 i to tylko dlatego, że poniżej 20 nie da się spać. Jasne, moja najnowsza talia pamięta czasy premiery Naxxa, poza kartami z tego dodatku jestem praktycznie pozbawiony Legendarek poza tymi z Naxxa - Antonidas, którego lubię, ale teraz jest praktycznie bezużyteczny bo w 8 turze to ja często martwy jestem i Bestia, którą nie zmieliłem chyba tylko dlatego, że to moja pierwsza legendarka - a wszystkie talie z których korzystam to ręcznie skomponowane potworki, bo nie lubię być owcą która kopiuje bildy ludzi z wysokich rang. A teraz r20 to jakiś festiwal ludzi face-gupków. Praktycznie jedyne klasy nie nastawiające się na bicie w twarz, to druidzi i kapłani. Ale to chyba tylko dlatego, że nie spotykam ich prawie wcale.

Moja cierpliwość jest wystawiana na bardzo ciężką próbę. Bo albo muszę liczyć na jakieś szczęśliwy wybór przeciwników, albo będę musiał sięgnąć po jakiś antytalię, żeby w końcu wydostać się z tego szamba tryhardów bez cienia finezji i pomyślunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2015 o 12:49, bVarador napisał:

Moja cierpliwość jest wystawiana na bardzo ciężką próbę. Bo albo muszę liczyć na jakieś
szczęśliwy wybór przeciwników, albo będę musiał sięgnąć po jakiś antytalię, żeby w końcu
wydostać się z tego szamba tryhardów bez cienia finezji i pomyślunku.


Na początku sezonu jest trochę ciężej z wszyskimi face hunterami i nimi podobnymi. Jak już przebijesz sie trochę wyżej jest lżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2015 o 15:08, Illidian napisał:

Siemka, mam pytanko chciałbym tak na serio grać w hearthstone''a (tzn dużo czasu spędzić)
ale czy jest jakaś strona na której sa decki do aren dla poszczególnych klas?

Nie ma czegoś takiego jak deck na arenę, każdy draft jest zupełnie inny. Natomiast są stronki, które na bieżąco pomagają Ci wybierać karty, często z komentarzem dlaczego, co pozwala szybko nauczyć się podstaw. Na przykład www.heatharena.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2015 o 16:44, Kryhuu napisał:

> Siemka, mam pytanko chciałbym tak na serio grać w hearthstone''a (tzn dużo czasu
spędzić)
> ale czy jest jakaś strona na której sa decki do aren dla poszczególnych klas?
Nie ma czegoś takiego jak deck na arenę, każdy draft jest zupełnie inny. Natomiast są
stronki, które na bieżąco pomagają Ci wybierać karty, często z komentarzem dlaczego,
co pozwala szybko nauczyć się podstaw. Na przykład www.heatharena.com

Stronka coś nie trybi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na początku sezonu zawsze jest ciężko. Ale nie bój nic, wchodzi dodatek i potrząśnie metą. Już wiadomo, że jousting będzie niejaką kontrą na wszystkie rushe, zoo i face''y. Podejrzewam, że się sporo zmieni, tak jak przy gvg. Do tego czasu musisz przecierpieć i upewnij się, że masz jakieś aoe w taliach i taunterów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 07:26, Illidian napisał:

Rozumiem że trzeba się na niej zarejestrować?

Nie mam pojęcia. Mało gram na arenie, a nawet jeśli to nie korzystam z takich stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować