Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Wkurzyłem się i wydałem cały mój zarobiony pył przez te ponad 2 miechy (wcześniej nie stworzyłem żadnej karty) na deck do maga. 1000 cały koszt (na dodatek brakowało 400 więc musiałem jedną legendary rozwalić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe te nowe nagrody za arene. 5 winów przykładowo i 50 golda, crap karta która idzie na rozwalenie i paczka kart. Więc jedyne co dostałem to strata czasu bo zamiast grać te wszystkie pojedynki można było odrazu paczkę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale okazało się że wystarczy ze strony pobrać klienta gry po angielsku i on sam podepnie się nawet pod polską wersję klienta battlenetu.

I jeszcze jedno pytanie, ktoś mnie zaprosił do przyjaciół ("bagan yarza") ale nie mogę go przyjąć, znaczek się podświetla, klikam ale nic się nie dzieje. Czy są jakieś ogranicznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 16:14, Nightdew napisał:

Tyle czasu gry i nareszcie pierwszy porządny legendary. Lord Jaraxxus op!


He, nie grałeś nim przed chwilą na arenie, bo mnie ktoś nim właśnie pojechał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 19:47, Nightdew napisał:

Słabe te nowe nagrody za arene. 5 winów przykładowo i 50 golda, crap karta która idzie
na rozwalenie i paczka kart. Więc jedyne co dostałem to strata czasu bo zamiast grać
te wszystkie pojedynki można było odrazu paczkę kupić.


No to w najgorszym wypadku wyszedłeś na równo. I pograłeś sobie na arenie. W czym problem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2013 o 17:25, tomoliop napisał:

No to w najgorszym wypadku wyszedłeś na równo. I pograłeś sobie na arenie. W czym problem?:O


A czyli teraz nagrodą za wygrywanie na arenie jest to, że sobie na niej pograłem. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem klucz właśnie zaczynam przygodę z tą grą:)
Mam pytanie, czy klasy są mniej więcej zbalansowane? Bo zamierzałem grać paladynem. Mile widziane także wszelkie porady dla nowego gracza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 17:45, BoloMaster napisał:

Mam pytanie, czy klasy są mniej więcej zbalansowane?

Im dłużej gram tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że nie (Priest -.-).
Zacznij od wbicia 10 levelu z botami, następnie złóż swój początkowy deck i ruszaj w świat, możesz skorzystać z wbudowanej pomocy przy jego tworzeniu, na sam początek ci wystarczy. Nie kupuj boosterów, zbierz 150 golda i ruszaj na arenę, booster tam jest gwarantowana nagrodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 23:14, DarkWolf_PL napisał:

> Mam pytanie, czy klasy są mniej więcej zbalansowane?
Im dłużej gram tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że nie (Priest -.-).
Zacznij od wbicia 10 levelu z botami, następnie złóż swój początkowy deck i ruszaj
w świat, możesz skorzystać z wbudowanej pomocy przy jego tworzeniu, na sam początek ci
wystarczy. Nie kupuj boosterów, zbierz 150 golda i ruszaj na arenę, booster tam jest
gwarantowana nagrodą.


Też się z tym zgadzam, arena zawsze lepsza niż booster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jak rzucałem się o mój słaby drop mówił, że epickie i legendarne karty aż tak dużo nie dają. A ja po tym jak mam wreszcie jeden deck maga z pyroblastami i deck locka z lordem jaraxusem nie mogę się oderwać od grania. Przez ostatnie 2 dni grałem tyle ile przez wcześniejszy miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 18:03, Kermit napisał:

Jak odblokuje nowe karty to są one dodawane automatycznie do talii, czy trzeba nową składać
ręcznie i je sobie dodać ?

Musisz je sobie sam dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Robie switcha na warriora, bo mam lepsze karty. I potzrebuje małego hintajak go ogarnąć. Mam 2 decki jeden, którym po prostu trenuje gre z ludźmi i drugi, który staram się zbalansować i osiągnąć synergie z nowymi kartami. Po ogarnięciu gry. To mój aktualny drugi nie zbalansowany deck

http://www.hearthpwn.com/deckbuilder/warrior#1:2;96:1;130:2;182:2;193:2;215:1;227:2;328:1;366:1;454:2;456:1;476:1;493:2;504:1;625:1;632:2;637:2;641:2;643:1;646:1;

BTW chciałem grać hunterem, ale ciąglę dostaje karty do warriora XD. I doszedłem do takiego stopnia, że switch jest mi potrzenbny. Mam drobny problem z balansem jeszcze kart i dobraniem odpowiednich noramlnych kart. Brakuje mi jednak jeszcze trochę kart, bo mało gram, ale wszystkie hinty się przydadzą. Swoją drogą mam fajną wariację tego decka i mogę zrobić kombo za 21 dmg, ale wszystko opiera się na przedłużaniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze raz, może ktoś ma te sam problem. Czy możecie przyjmować zaproszenia? Juź druga osoba wysłała mi zaproszenie i nie mogę go przyjąć, klikam na zielony "tic" i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 19:34, Feno napisał:

Diablo też nie robi. Jedynie Starcraft rusza...


W D3 jest przynajmniej info ze maja problemy z laczeniem sie i autoryzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 19:39, Cykada85 napisał:

W D3 jest przynajmniej info ze maja problemy z laczeniem sie i autoryzacja.


Ja używam aplikacji BN, więc info mam już na dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować