Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2013 o 20:15, Feno napisał:

Ja używam aplikacji BN, więc info mam już na dzień dobry :)


Ja tez ale nie mialem info, dopiero jakis czas temu sie pojawilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja swoj klucz dostalem po znajomosci bo Bllizard strasznie sie ociagal z wyslaniem klucza do mnie, ale wlasnie sprawdzilem skrzynke i okazalo sie ze w koncu dostalem...takze jakby ktos chcial klucz to mam na zbyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 21:09, Cykada85 napisał:

Generalnie ja swoj klucz dostalem po znajomosci bo Bllizard strasznie sie ociagal z wyslaniem
klucza do mnie, ale wlasnie sprawdzilem skrzynke i okazalo sie ze w koncu dostalem...takze
jakby ktos chcial klucz to mam na zbyciu.

Baaardzo chętnie poproszę na gramsajta jak możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 00:50, Budo napisał:

Ale jaja sprawdzam sobie maila, a tu klucz :)

Gratki, a u mnie jak nie było tak nie ma :/ Niech dadzą w końcu tą open bete, cobym i ja mógł sobie w święta przysiąść przy kartach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 09:24, Malevyn napisał:

blizzard nawala, hs w ogole nie idzie uruchomic a reszte gier mam w starterach


Problemy nie dotyczą tylko gry HS ale i Diablo 3 poza tym aplikacja Battle.net również połączyć się nie może, problem występuje od dnia wczorajszego... Na Twitterze napisali, że znaleźli przyczynę ale nie wiadomo kiedy nastąpi naprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego podwórka - podobnie jest z połączeniem się do Starcrafta. Tak więc widocznie serwery BNa nawaliły w każdej kwestii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 12:27, Muradin_07 napisał:

Ze swojego podwórka - podobnie jest z połączeniem się do Starcrafta. Tak więc widocznie
serwery BNa nawaliły w każdej kwestii :/

Czyli kolejny dzień bez grania :/
Wczoraj próbowałem grać, ale miałem lagi takie, ze po jednej grze się poddałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym sobie trochę poterranił, albo potossił nieco... a tutaj lipa. No trudno, będą święta z SC II i HSem chyba. No chyba, że uda mi się kompa złożyć do świąt to będzie co innego grane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie naprawdę jest to coś poważnego, bo dawno nie widziałem takiego problemu z serwerami Blizzarda. Chyba od czasu problemów z Diablo III... nie wiem jak było w momencie premiery SC II.

Tak czy inaczej, nie będę już wrzucał tego do tematu o SC II - rozwiązanie problemu jeśli ktoś szuka w przypadku Starcrafta:

Dysk, gdzie umieszczona jest gra -> Support -> SC2Switcher.exe i logować się do oporu, aż załaduje.

Natomiast w przypadku HSa nie znalazłem takiego pliku pozwalającego omijąć launchery :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 20:42, Muradin_07 napisał:

Natomiast w przypadku HSa nie znalazłem takiego pliku pozwalającego omijąć launchery
:/


Bo serwery HS jak i Diablo 3 są wyłączone z tego co się orientuję. Mam nadzieję, że ten problem zostanie rozwiązany do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przeginaja zeby tak dlugo to trwalo, w dodatku w takiej firmie jak Bllizard. Moze ich anonymous zaatakowal :P
Napisali ze wiedza w czym problem, ale nie napisali ze wiedza jak go rozwiazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 23:41, Cykada85 napisał:

Ale przeginaja zeby tak dlugo to trwalo, w dodatku w takiej firmie jak Bllizard. Moze
ich anonymous zaatakowal :P
Napisali ze wiedza w czym problem, ale nie napisali ze wiedza jak go rozwiazac ;)


Problem musi być bardzo poważny skoro tak długo trwa naprawa, oby tylko nic z kontami się nie stało a w przypadku Diablo 3 z postaciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować