Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Ja mam propozycje dla tych którzy nie dostali jeszcze maila z kluczem do karcianki.Mam do oddania dwa klucze do HearthStone wystarczy opisać w skrócie jak spędziliście święta,sylwestra więcej informacji w tym temacie: http://eu.battle.net/hearthstone/pl/forum/topic/9123143128 -klucz otrzyma dana osoba na jutrzejszym streamie.
[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 21:02, Markush napisał:

Jej, dzięki ci dobry człowieku, tylko, że coś nie bardzo działać chce ten klucz. :/

Wybacz. Pomyliłem klucze. Dostałeś klucz beta do całkiem innej gry. Teraz wysłałem właściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś na arenie znalazłem fajne tanie combo na warlocku. Bierzemy miniona z dobrymi statami i rzucamy na niego Power Overhellming, atakujemy i przyzywamy Void Terror. Dzięki temu staty z buffa zostaja na planszy i mamy 4/4 za 1 many. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy moge odrzucić zadanie zanim przestanie mi wyskakiwać nowe? Odrzuciłem za 40g zadanie, bo liczyłem na jakieś za 60 i dostalem inne za 40 =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 11:15, Ecko09 napisał:

Ile razy moge odrzucić zadanie zanim przestanie mi wyskakiwać nowe? Odrzuciłem za 40g
zadanie, bo liczyłem na jakieś za 60 i dostalem inne za 40 =/

Z tego co mi wiadomo to raz. Przy czym nie wiem, czy jak nie zrobisz tego zadania do jutra i jutro będziesz miał dwa questy to będziesz mógł je zmienić jeszcze raz czy będziesz mógł zmienić tylko to jutrzejsze. Nie sprawdzałam tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 11:27, Latimeria napisał:

Z tego co mi wiadomo to raz. Przy czym nie wiem, czy jak nie zrobisz tego zadania do
jutra i jutro będziesz miał dwa questy to będziesz mógł je zmienić jeszcze raz czy będziesz
mógł zmienić tylko to jutrzejsze. Nie sprawdzałam tego ;)


Można odrzucić jedno zadanie dziennie. Innych ograniczeń nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 14:01, Macios napisał:

Ludzie na
15 randze potrafią już sypać legendarnymi (co z resztą za dobrze o nich nie świadczy,
skoro z takimi kartami są na tak niskiej randze)

Mam 14 rangę i wczoraj z paczki z Areny wypadła mi moja pierwsza legendarna karta. Czy to oznacza, że nie powinnam nią grać, gdyż "to źle o mnie świadczy"? Weź też takie przypadki pod uwagę, zanim zaczniesz objeżdżać ludzi z legendami w okolicach 15 lvl. Nie wydałam setek zł na paczki. Ba, nawet grosza nie wydałam na cokolwiek w tej grze. Staram się nie niszczyć kart, gdyż nie wiem, czy mi się kiedyś nie odmieni i nie przekonam się do danej karty, więc moje możliwości craftingu są niemal zerowe (do tej pory zrobiłam kilka kart dla szamana i huntera po 40 pyłu każda). Póki co rankedy gram tylko w przypadku, gdy brakuje mi kasy na arenę. Zdaję sobie sprawę z faktu, że moje karty nie pozwalają mi na wyjście wyżej. Moja legenda niszczy miniona z tarczą i jest zupełnie bezużyteczna w przypadku, gdy dostaję baty od early do late game ;) Jedna legenda win streaka nie czyni ;)

PS. Tak, teraz musisz robić arenki i liczyć na fajne dropy z paczek ;)

@@@okon
dzieki, w sumie sama się zastanawiałam, czy można odrzucić dwa razy to samo zadanie (dzień po dniu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 12:35, Latimeria napisał:

w przypadku, gdy dostaję baty od early do late game ;) Jedna legenda win streaka nie
czyni ;)

Potwierdzam. Ja jestem casualem gram raz na 2 tygodnie może w hearthstone. Wypadła mi legenda do warriora i jakoś nie koksze tym deckiem. Lepiej gram Hunterem gdzie mam lepszą synergię w kartach.
Z drugiej strony spotykałem się już z deckami typu, że mają L albo mass buff jednej karty. Ale takie strategie, to się kontruje tanimi kartami xD. Jeden hunter mark i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo może niech mi ktoś powie jak zrobić dobrą talie, bo ja nie wiem. Może są jakieś ogólne porady. Bo cały dzień nad tym siedze i wszystko przegrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 23:02, Ecko09 napisał:

Albo może niech mi ktoś powie jak zrobić dobrą talie, bo ja nie wiem. Może są jakieś
ogólne porady. Bo cały dzień nad tym siedze i wszystko przegrywam.


Ale jaka klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 23:02, Ecko09 napisał:

Albo może niech mi ktoś powie jak zrobić dobrą talie, bo ja nie wiem. Może są jakieś
ogólne porady. Bo cały dzień nad tym siedze i wszystko przegrywam.


http://ihearthu.com/arena-guide-generic-common-minions-tier-list/
Tutaj jest fajny ranking podstawowych kart, używaj ich.
Bardzo istotna kwestia to tzw. mana curve, możemy bezpiecznie założyć, że potrzebujesz ok. 6 kart za 2 many, ok. 5 za 3 many, reszta rozłożona mniej więcej po równo. Poza tym na pewno przyda ci się coś, co przyspieszy dociąganie kart, dzięki czemu w trakcie gry będziesz miał więcej możliwości. Polecam Novice Engineer - 1/2 za 2 many z dociągnięciem karty, ale przydałoby się coś jeszcze, w My Collection wpisz "draw" i coś sobie wybierz.
W trakcie gry zwracaj też uwagę na to, jakich dokonujesz wymian, generalnie rzecz biorąc, jeśli ty poświęcisz dwie karty, żeby pozbyć się jednej przeciwnika, to wychodzisz na tym gorzej niż on. To oraz dociąganie kart składają się na tzw. card advantage czyli krótko mówiąc dostęp do większej liczby kart.
Zastosuj te porady i będzie lepiej, a oprócz tego jeśli nie szkoda ci godzin na siedzenie na Youtubie to pooglądaj filmy MKRR3 lub Ben''s Gaming Corner jeśli nie straszny ci język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować